• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svaigu pienu

Rezultāti

Svaigu pienu - Imports eksports

 1. AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, goats' cheeses, fresh organic milk, Piena produkti, un organic yogurt nozarēs. Tas atrodas Montelibretti, Itālija.

 2. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itālija

  Uzņēmums LATTERIA SOCIALE NUOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābais krējums nozarē. Tas darbojas arī Piens, svaigu pienu, Piena produkti, Sieri, Piens, svaigu pienu, Piena produkti, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Bibbiano, Itālija.

 3. BASTIDARRA

  Francija

  Uzņēmums BASTIDARRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī yoghurt, yoghurt manufacture, un dairies nozarēs. Tas atrodas Bardos, Francija.

 4. LAITNAA

  Francija

  Uzņēmums LAITNAA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, svaigu pienu, un agricultural cooperative nozarēs. Tas atrodas La Capelle En Thiérache, Francija.

 5. DIANO LATTE S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums DIANO LATTE S.R.L, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piens nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, milk - distribution, Cow's milk, svaigu pienu, un Feed tanks nozarēs. Tas atrodas Sassano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ROYAL BENGAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROYAL BENGAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, edible oils and fats, sunflower oil, un svaigu pienu nozarēs. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 2. SMART SEARCH

  Īrija

  Uzņēmums SMART SEARCH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas atrodas Ballybane/galway, Īrija.

 3. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turcija

  Uzņēmums GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī svaigu pienu, Piena produkti, Milking machines, svaigu pienu, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. DUYGU SÜT

  Turcija

  Uzņēmums DUYGU SÜT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī goats' cheeses, Goat's milk, un whole milk nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D.

  Slovēnija

  Uzņēmums LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Piens, svaigu pienu, Krējuma un augļu saldējumi, Piens, svaigu pienu, un Krējuma un augļu saldējumi nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 1. REATI CARLO PANNA DI ETTORE REATI

  Itālija

  Uzņēmums REATI CARLO PANNA DI ETTORE REATI, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, svaigu pienu, Sieri, un svaigu pienu nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. CAGLIFICIO CLERICI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CAGLIFICIO CLERICI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Cadorago, Itālija.

 1. ALIMCO FIN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALIMCO FIN S.R.L., gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas BOLZANO, Itālija.

 2. CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, svaigu pienu, Sieri, un svaigu pienu nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 3. TOBALDO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOBALDO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Rovolon, Itālija.

 4. DERILAT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DERILAT S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. COMPAGNIA LATTIERO CASEARIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMPAGNIA LATTIERO CASEARIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Roccafranca, Itālija.

 6. C.LA.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.LA.R. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Sieri, svaigu pienu, Sieri, un svaigu pienu nozarēs. Tas atrodas Rieti, Itālija.

 7. CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Zelo Buon Persico, Itālija.

 8. CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Soncino, Itālija.

 1. FOOD.COM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOOD.COM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Cappella Cantone, Itālija.

 2. LTD PTF COMPANY FRESHMILK

  Kazahstāna

  Uzņēmums LTD PTF COMPANY FRESHMILK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas atrodas City Pavlodar, Kazahstāna.

 3. CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S., gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Treviso, Itālija.

 4. MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Cesena, Itālija.

 5. SICURA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SICURA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Cesena, Itālija.

 6. CENTRO LATTE BRESSANONE

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO LATTE BRESSANONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Varna, Itālija.

 7. CENTRALE DEL LATTE DI BRESCIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRALE DEL LATTE DI BRESCIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 8. I.M.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.M.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Pignataro Maggiore, Itālija.

 9. ASSOCIAZIONE INTERPROVINCIALE PASTORI SARDI

  Itālija

  Uzņēmums ASSOCIAZIONE INTERPROVINCIALE PASTORI SARDI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Sanluri, Itālija.

 10. LAZIOLATTE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAZIOLATTE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas svaigu pienu nozarē. Tas darbojas arī Piens, Piena pulveris un kondensētais piens, Piens, un Piena pulveris un kondensētais piens nozarēs. Tas atrodas Alatri, Itālija.