• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • svins un sakausējumi

Rezultāti

Svins un sakausējumi - Imports eksports

 1. IDEALEX

  Francija

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas Halsbrücke, Vācija.

 3. C:MET GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C:MET GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alva un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Alvas sakausējumi, Loksnes un lentes - alva, Svins un sakausējumi, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, un Alvas sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Wendelstein, Vācija.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WESTFALENZINN J. JOST KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cietlodēšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Alvas sakausējumi, Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Anodes, un Soft solders nozarēs. Tas atrodas Sundern, Vācija.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LAM LAVORAZIONE PIOMBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Collegno, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EMAG HANDELS - GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EMAG HANDELS - GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas Klagenfurt Am Wörthersee, Austrija.

 2. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Cinks un sakausējumi, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, un Lead Ash nozarēs. Tas atrodas Maastricht, Nīderlande.

 3. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.M.E.T.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Ardea, Itālija.

 4. COM.A.V. SRL

  Itālija

  Uzņēmums COM.A.V. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Misiņš, paints for glass, Svins un sakausējumi, lead profiles, un Misiņš nozarēs. Tas atrodas Sansepolcro, Itālija.

 5. LANHIT LTD

  Rusija

  Uzņēmums LANHIT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskās un jauktās bāzes, Alumīnijs un sakausējumi, Metālu ķīmiskā apstrāde, Svins un sakausējumi, Neorganiskās un jauktās bāzes, Alumīnijs un sakausējumi, Metālu ķīmiskā apstrāde, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 1. MORIN GRAVURE

  Francija

  Uzņēmums MORIN GRAVURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī lead, mastering, un security seals nozarēs. Tas atrodas Collegien, Francija.

 2. PLOMBIER SECOURS

  Šveice

  Uzņēmums PLOMBIER SECOURS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas Genève, Šveice.

 1. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CHUN & VOLLERIN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, metal alloys, un nickel alloys nozarēs. Tas atrodas Buccinasco, Itālija.

 2. EL WAHAB TRADE

  Ēģipte

  Uzņēmums EL WAHAB TRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas 02, Ēģipte.

 3. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Trafaretdruka, Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, un Trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francija.

 4. METAL TRADING

  Francija

  Uzņēmums METAL TRADING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, zinc, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Saint-Germain-En-Laye, Francija.

 5. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, lead shot, Loksnes un lentes - svins, Aggregates, un lead profiles nozarēs. Tas atrodas Stolberg, Vācija.

 6. ISOLA

  Francija

  Uzņēmums ISOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas Biguglia, Francija.

 7. METAL BLANC

  Francija

  Uzņēmums METAL BLANC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas atrodas Bourg-Fidele, Francija.

 8. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūdu ieguve nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Svins un sakausējumi, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, zinc, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. FONDERIE DE GENTILLY

  Francija

  Uzņēmums FONDERIE DE GENTILLY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī foundry nozarēs. Tas atrodas Ris-Orangis, Francija.

 2. "MEGATEX" LLC

  Ukraina

  Uzņēmums "MEGATEX" LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī lead and alloys, lead-acid batteries, un lead nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 3. TUSTA TRADING S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TUSTA TRADING S.L., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - varš, Svins un sakausējumi, Caurules un cauruļvadi - varš, Ferrochrome, Vadi un kabeļi - varš, Svins un sakausējumi, un Caurules un cauruļvadi - varš nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. MALDANER

  Francija

  Uzņēmums MALDANER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Dzelzs sakausējumi, Varš un sakausējumi, metal impregnation, Svins un sakausējumi, Dzelzs sakausējumi, un Varš un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Les-Clayes-Sous-Bois, Francija.

 5. EL BAT JSC

  Bulgārija

  Uzņēmums EL BAT JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Svins un sakausējumi, un Auto battery scrap nozarēs. Tas atrodas Dolna Banya, Bulgārija.

 6. PIOMBOLEGHE SRL

  Itālija

  Uzņēmums PIOMBOLEGHE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī sheets of lead, lead pigs, lead work, un lead nozarēs. Tas atrodas Brugherio, Itālija.

 7. BERZELIUS METALL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BERZELIUS METALL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Dabas vide - pakalpojumi, Svins un sakausējumi, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Dabas vide - pakalpojumi, Svins un sakausējumi, un Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Braubach, Vācija.

 8. AFFINERIE DE PONT SAINTE

  Francija

  Uzņēmums AFFINERIE DE PONT SAINTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Metāli - otrreizējā pārstrāde, Svins un sakausējumi, un Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Pont Sainte Maxence Cedex, Francija.

 9. FENIX METALS SP. Z.O.O.

  Vācija

  Uzņēmums FENIX METALS SP. Z.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Dārgmetāli un īpaši metāli, Alva un sakausējumi, Svins un sakausējumi, Cinks un sakausējumi, Dārgmetāli un īpaši metāli, un Alva un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Kloster Lehnin, Vācija.

 10. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, un Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

Meklēt cenas priekš