• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda sastatnes

Rezultāti

Tērauda sastatnes - Imports eksports

 1. BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Bad Bentheim, Vācija.

 2. 2LI SERVICE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 2LI SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Betona liešanas pakalpojumi, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Building, site building, un Ripināmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas La Roche Blanche, Francija.

 3. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla angāri - dzelzs un tērauds nozarē. Tas darbojas arī Metāla tilti, Rezerves (avārijas) kāpnes, Tērauda sastatnes, Steel building construction, Plant construction, Plant steel construction, Supporting frames, Pipe bridges, un soft carpentry nozarēs. Tas atrodas Döbeln, Vācija.

 4. HERBOSCH KIERE

  Beļģija

  Uzņēmums HERBOSCH KIERE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Jūrniecības objektu, ostu un zemūdens celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana, Tērauda sastatnes, Rūpnieciskā tīrīšana, Tērauda sastatnes, pile-driving for public works, un industrial washing nozarēs. Tas atrodas Kallo, Beļģija.

 5. GRUPO RESA

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO RESA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Pinto, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums YAGMUR ISKELE SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Izbīdāmas sastatnes, Tērauda sastatnes, mobile scaffolding, scaffolding accessories, Izbīdāmas sastatnes, un Tērauda sastatnes nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. UNIÓN ANDAMIOS SA

  Spānija

  Uzņēmums UNIÓN ANDAMIOS SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī trestles, un mobile tower hire nozarēs. Tas atrodas Alcorcón-Madrid, Spānija.

 3. FERMAR SA

  Spānija

  Uzņēmums FERMAR SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda sastatnes, Tērauda sastatnes, un trestles nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 4. WOLF SECO NV

  Beļģija

  Uzņēmums WOLF SECO NV, gadā un darbojas Noliktavu plaukti nozarē. Tas darbojas arī Izbīdāmas sastatnes, Tērauda sastatnes, key gasket holder, Izbīdāmas sastatnes, column collars, un Tērauda sastatnes nozarēs. Tas atrodas Edegem, Beļģija.

 5. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Beļģija

  Uzņēmums DEVUYST ECHAFAUDAGES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Ripināmas sastatnes, scaffolding dismantling, erection and dismantling of scaffolding, un underpinning scaffolding assembly for construction nozarēs. Tas atrodas Florennes, Beļģija.

 1. ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Santiago De Ambiedes (gozón), Spānija.

 2. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums OZ-SEN INSAAT MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī erection of support frames for the building trade, self propelled telescopic boom lifts, un Construction products nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 1. ABC MINET

  Francija

  Uzņēmums ABC MINET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding hire, metal scaffolding, un safety rails nozarēs. Tas atrodas Saint-Chamond, Francija.

 2. 3 EDIL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums 3 EDIL S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī building scaffolding hire and preparation, building industry equipment rental, un safety nets nozarēs. Tas atrodas Castel Guelfo Di Bologna, Itālija.

 3. ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 4. ADOYAPI INSAAT MAKINA ORMAN URUN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ADOYAPI INSAAT MAKINA ORMAN URUN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. C.S. COSTRUZIONI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums C.S. COSTRUZIONI S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī scaffolding rental, construction scaffolding rental and erecting, erection and dismantling of scaffolding, un fixed scaffolding hire nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 6. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Vācija

  Uzņēmums BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viegla metāla sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Sastatnes un kāpnes, Izbīdāmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Ripināmas sastatnes, Sastatnes un kāpnes, Izbīdāmas sastatnes, un Tērauda sastatnes nozarēs. Tas atrodas Jettingen-Scheppach, Vācija.

 7. S.C.A. MONTAGGI SNC

  Itālija

  Uzņēmums S.C.A. MONTAGGI SNC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Piekārtas sastatnes, bridges hired and erected, construction scaffolding rental and erecting, un Piekārtas sastatnes nozarēs. Tas atrodas Ronchi Dei Legionari, Itālija.

 8. METALUSA

  Portugāle

  Uzņēmums METALUSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Albergaria-A-Velha, Portugāle.

 1. VISION SCAFFOLDING SOLUTIONS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VISION SCAFFOLDING SOLUTIONS LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī building scaffolding hire and preparation, erection and dismantling of scaffolding, erection of support scaffolding for the building trade, un construction scaffolding rental and erecting nozarēs. Tas atrodas Southampton, Apvienotā Karaliste.

 2. AFIX

  Beļģija

  Uzņēmums AFIX, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Viegla metāla sastatnes, Viegla metāla sastatnes, erection and dismantling of scaffolding, scaffolding hire, un design of scaffolding nozarēs. Tas atrodas Aalter, Beļģija.

 3. ANDAMIOS BASE

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS BASE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Alicante, Spānija.

 4. DEMIRSOY DÖKÜM SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums DEMIRSOY DÖKÜM SAN VE TIC LTD ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. PRATIK PLAN PROJE

  Turcija

  Uzņēmums PRATIK PLAN PROJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī formwork nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 6. ANDAMIOS CONSMET

  Spānija

  Uzņēmums ANDAMIOS CONSMET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī trestles, mobile scaffolding rental, traditional scaffolding rental and sale, un building scaffolding hire and preparation nozarēs. Tas atrodas Cornellà Del Terri, Spānija.

 7. SKY ACCES

  Francija

  Uzņēmums SKY ACCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Groza lifti, safety rails, un Groza lifti nozarēs. Tas atrodas Blois Cedex 9, Francija.

 8. INDUSTRIE SERVICE

  Francija

  Uzņēmums INDUSTRIE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī seaming, Blind rivet technology, industrial deflashing, un trestles nozarēs. Tas atrodas Schweighouse Sur Moder, Francija.

 9. ABS TRADING BV

  Nīderlande

  Uzņēmums ABS TRADING BV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas atrodas Andelst, Nīderlande.

 10. RENT ANDAMIOS Y CASETAS

  Spānija

  Uzņēmums RENT ANDAMIOS Y CASETAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda sastatnes nozarē. Tas darbojas arī construction scaffolding rental and erecting, bridges hired and erected, mobile scaffolding rental, un scaffolding rental nozarēs. Tas atrodas Palma De Mallorca, Spānija.