• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu štancēšana

Rezultāti

Tērauda un metālu štancēšana - Imports eksports

 1. G.M.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  G.M.S. has been producing aluminium moulded parts and hot-stamped brass parts since 1985, producing ready-to-use parts to client specifications. We have a wide network of sub-contractors providing services ranging from mechanical machining to surface treatments such as polishing, sand-blasting and galvanizing processing. Our scope for production is wide-ranging and includes both aluminium moulding and hot-stamping of brass.

 2. MIFA ALUMINIUM BV

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MIFA ALUMINIUM BV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, aluminium profile extrusion, magnesium profile extrusion, aluminium profiles, Aluminium - special profiles, Custom aluminium profiles, Extruded profiles, machining aluminium profiles, un precision profiles nozarēs. Tas atrodas Venlo, Nīderlande.

 3. MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Altena, Vācija.

 4. G.RAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums G.RAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 5. H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Schwerte, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GEBR. UNGLAUB & CO GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEBR. UNGLAUB & CO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, CNC turned parts, Aluminium turned parts, cold extruded parts, Aluminium housings, extruded parts, Stamped parts for the electronics industry, un Housings for the electronics industry nozarēs. Tas atrodas Ubstadt-weiher, Vācija.

 2. CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, hot forging, hot stamping of steel parts, hot forming, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, hot steel stamping, metal moulding, hot metal stamping, un subcontract working nozarēs. Tas atrodas Figino Serenza, Itālija.

 3. AV ALUMITRAN S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AV ALUMITRAN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija sakausējumi, aluminium profiles, aluminium, anodised aluminium, metal extrusion, aluminium moulds, extruded aluminium, industrial extruded, un aluminium profile extrusion nozarēs. Tas atrodas Villarejo De Salvanés (madrid), Spānija.

 4. JOHS. STEINER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JOHS. STEINER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Wehingen, Vācija.

 5. OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Hemer, Vācija.

 1. ESSE 4 S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ESSE 4 S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, wall-mounted hoods, extraction hoods, labyrinth filters, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, laser cutting, stainless steel machining, frames for commercial kitchens, un stainless steel sheet work nozarēs. Tas atrodas Mareno Di Piave, Itālija.

 2. SMV FORGING SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMV FORGING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī steel, special alloys, hot working, carbon steels, stainless steels, alloy steels, TITANIUM, numerically controlled machines, un NICKEL nozarēs. Tas atrodas Rogeno, Itālija.

 1. EKM-ROTH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EKM-ROTH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Biberach, Vācija.

 2. PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Plettenberg, Vācija.

 3. PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 4. STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Hamm, Vācija.

 5. FP DI BRIGNOLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums FP DI BRIGNOLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, hot forming, steel moulding, Tērauda un metālu presēšana, un hot presses nozarēs. Tas atrodas Pontoglio, Itālija.

 6. ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V.

  Beļģija

  Uzņēmums ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī insulated and extruded aluminium profiles, anodised aluminium, un powder-coating of profiles nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 7. IBERIA DIES PHOENIX SL

  Spānija

  Uzņēmums IBERIA DIES PHOENIX SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī extruded aluminium, moulds, aluminium, un extrusion nozarēs. Tas atrodas Muel-Zaragoza, Spānija.

 8. IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Neuenrade, Vācija.

 1. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, Solar system aluminium profiles, Caurules un cauruļvadi - čuguns, aluminium profiles, un sheet rolls nozarēs. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 2. I.S.A.C. SRL

  Itālija

  Uzņēmums I.S.A.C. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī stainless steel, steel, carbon steel, un stainless steel cylinders nozarēs. Tas atrodas Busano, Itālija.

 3. VERRI E PINA

  Itālija

  Uzņēmums VERRI E PINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī cold working, un hot working nozarēs. Tas atrodas Canzo, Itālija.

 4. COECKE MACHINES INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums COECKE MACHINES INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu liekšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu štancēšana, Tērauda un metālu liekšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu izkalšana, un Tērauda un metālu štancēšana nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 5. SPEKTR-SMELA

  Ukraina

  Uzņēmums SPEKTR-SMELA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Cold heading, CNC milling, un turning nozarēs. Tas atrodas Smela, Ukraina.

 6. CRW WILLEMS

  Beļģija

  Uzņēmums CRW WILLEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu liekšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu štancēšana, Tērauda un metālu liekšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu izkalšana, un Tērauda un metālu štancēšana nozarēs. Tas atrodas Tessenderlo, Beļģija.

 7. ANHUI SHENGDA QIANLIANG ALUMINIUM CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ANHUI SHENGDA QIANLIANG ALUMINIUM CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī aluminium profiles, aluminium profile extrusion, doors and windows, un aluminium frames nozarēs. Tas atrodas Anhui, Ķīna.

 8. ALLIT SPA

  Itālija

  Uzņēmums ALLIT SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī extruded aluminium nozarēs. Tas atrodas Sezze, Itālija.

 9. USIMECA INDÚSTRIA E COMERCIO

  Brazīlija

  Uzņēmums USIMECA INDÚSTRIA E COMERCIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas atrodas Sorocaba-Sp, Brazīlija.

 10. PROING INDUSTRIAL SRL

  Rumānija

  Uzņēmums PROING INDUSTRIAL SRL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu štancēšana, Tērauda un metālu locīšana, Rūpnieciskā projektēšana, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu štancēšana, Tērauda un metālu locīšana, un Rūpnieciskā projektēšana nozarēs. Tas atrodas Satu Mare, Rumānija.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu štancēšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

41 346 Uzņēmumi