• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana

Rezultāti

Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana - Imports eksports

 1. FONTANA & FONTANA AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FONTANA & FONTANA AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas atrodas Rapperswil-Jona, Šveice.

 2. TEHROTECH GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TEHROTECH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 3. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Turcija

  Uzņēmums A PLUS TRADING GROUP LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Ash firewood, tractors for earthmoving, frozen foods, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 4. BRUNO WELZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BRUNO WELZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sudrablietas nozarē. Tas darbojas arī Apzeltīšana - juvelieru darbs, Zelts, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Apzeltīšana - juvelieru darbs, Zelts, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un precious metal working nozarēs. Tas atrodas Schwäbisch Gmünd, Vācija.

 5. IP ART SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums IP ART SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māksla - izstrādājumi un piegāde nozarē. Tas darbojas arī Reliģiskas preces, Zeltlietas, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Reliģiskas preces, silver icon, Zeltlietas, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Floresti, Moldāvija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GALVANIK HORSTMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GALVANIK HORSTMANN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas atrodas Hildesheim, Vācija.

 2. IRIDIUM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IRIDIUM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas atrodas Kottmar Ot Eibau, Vācija.

 3. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Francija

  Uzņēmums ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolīze - virsmas apstrāde, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Elektrolīze - virsmas apstrāde, electrolysis equipment, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Vitreux, Francija.

 4. ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī silver-plating metals, galvanising, silver galvanising treatment, un gold galvanising treatment nozarēs. Tas atrodas Pollenza, Itālija.

 5. CTE - PARADOXE

  Francija

  Uzņēmums CTE - PARADOXE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas un sudrablietas, Zeltlietas un sudrablietas, costume jewellery - production, metal polishing, un chroming and nickel plating nozarēs. Tas atrodas Saint Astier, Francija.

 1. TAKI YILDIZIM

  Turcija

  Uzņēmums TAKI YILDIZIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī gold plated jewellery nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. HANS MAYRHOFER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HANS MAYRHOFER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Unterschleißheim, Vācija.

 1. MICRONDOR

  Šveice

  Uzņēmums MICRONDOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Biel/bienne, Šveice.

 2. SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER

  Vācija

  Uzņēmums SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Iekapsulēšanas celtniecība, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. MANFRED BLENINGER

  Vācija

  Uzņēmums MANFRED BLENINGER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Windach, Vācija.

 4. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Lokšņu metāls presēšanai, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un Lokšņu metāls presēšanai nozarēs. Tas atrodas Oldenburg, Vācija.

 5. MARTIN FURRER GMBH

  Šveice

  Uzņēmums MARTIN FURRER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Mājas mēbeles, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un Mājas mēbeles nozarēs. Tas atrodas Brig, Šveice.

 6. ENCADREMENTS COÏ SÀRL

  Šveice

  Uzņēmums ENCADREMENTS COÏ SÀRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Gleznu rāmji un ietvari, Rāmji, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Gleznu rāmji un ietvari, un Rāmji nozarēs. Tas atrodas Neuchâtel, Šveice.

 7. VIBRO PLATING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VIBRO PLATING S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu galvanizācija nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, galvanising, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un gilding metals nozarēs. Tas atrodas Verdellino, Itālija.

 8. ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG

  Vācija

  Uzņēmums ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 1. NICOLE KÖLBL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NICOLE KÖLBL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Pocking, Vācija.

 2. REAL GOLD DELUXE

  Vācija

  Uzņēmums REAL GOLD DELUXE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Fürth, Vācija.

 3. ALRET

  Bulgārija

  Uzņēmums ALRET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī silver-plating, silver, platinum, palladium, un rhodium plating nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 4. REAL GOLD GROUP

  Vācija

  Uzņēmums REAL GOLD GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 5. GALVANOTECNICA

  Itālija

  Uzņēmums GALVANOTECNICA, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu galvanizācija, Elektrolītiskā cinkošana, un Tērauda un metālu galvanizācija nozarēs. Tas atrodas Mirabello Monferrato, Itālija.

 6. VERGOLDEREI WERNER

  Vācija

  Uzņēmums VERGOLDEREI WERNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 7. SCHLOSSEREI HOECKER

  Vācija

  Uzņēmums SCHLOSSEREI HOECKER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarēs. Tas atrodas Beselich, Vācija.

 8. RIDI & MADON

  Itālija

  Uzņēmums RIDI & MADON, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas darbojas arī glass and crystal silver-plating, un lead coating metals nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 9. RIGHI FEDERICO

  Itālija

  Uzņēmums RIGHI FEDERICO, gadā un darbojas Zeltlietas un sudrablietas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Sudrablietas, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, un Sudrablietas nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 10. DAFFARA DORATURE S.A.S. DI DAFFARA MARCO E C.

  Itālija

  Uzņēmums DAFFARA DORATURE S.A.S. DI DAFFARA MARCO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana nozarē. Tas atrodas Serravalle Sesia, Itālija.