• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu pārstrāde

Rezultāti

Tērauda un metālu pārstrāde - Imports eksports

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. DAMEKS

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DAMEKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Precīzās veidnes, Tērauda un metālu pārstrāde, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, un Precīzās veidnes nozarēs. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 3. TEPROSA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TEPROSA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Magdeburg, Vācija.

 4. 3METALL DOERING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 3METALL DOERING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Stutensee, Vācija.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rokas instrumenti bez motora, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Olpe, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PROFI METALL & TECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Stadtlohn, Vācija.

 2. RS METALL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RS METALL GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Görlitz Ot Hagenwerder, Vācija.

 3. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Tērauda un metālu pārstrāde, Machining of metals, Large turned parts, Cylindrical grinding (service), Tērauda un metālu frēzēšana, Tērauda un metālu pārstrāde, 3D milling, un CNC 5-axis milling work nozarēs. Tas atrodas Thyrnau, Vācija.

 4. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Allstedt, Vācija.

 5. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Schwäbisch Gmünd, Vācija.

 1. MFO S.A.

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MFO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu liekšana, Tērauda un metālu pārstrāde, construction material, metal profiles, special profiles, steel profiles, manufacture of steel profiles, un Griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Sochaczew, Polija.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEINZ STEPHAN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Steinach, Vācija.

 1. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Hüllhorst, Vācija.

 2. STANTOOL

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STANTOOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu pārstrāde, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu formēšana, Rūpnieciskie modeļi, Tērauda un metālu pārstrāde, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu locīšana, un Tērauda un metālu formēšana nozarēs. Tas atrodas Saint-Vith, Beļģija.

 3. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LASERTECHNIK WÜNSCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu pārstrāde, Varš un sakausējumi, CNC bending parts, aerospace part, Metal precision parts, Assemblies for laser technology, un Griešana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Unna, Vācija.

 4. STALMA S.A.

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STALMA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī ground bars, cold-drawn squares, hexagonal drawn bars, drawn steel bars, Bright steel bars, Peeled steel bars, un drawn wires nozarēs. Tas atrodas Lublin, Polija.

 5. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Meiningen, Austrija.

 6. REICH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REICH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī mass mechanical working nozarēs. Tas atrodas Mellrichstadt, Vācija.

 7. VARIEL, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums VARIEL, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu pārstrāde, Rūpniecības konteineri, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu pārstrāde, un Rūpniecības konteineri nozarēs. Tas atrodas Zruc Nad Sázavou , Čehija.

 8. WROCBUD

  Polija

  Uzņēmums WROCBUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Wroclaw, Polija.

 1. ACENKO CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ACENKO CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu pārstrāde, machining, Steel construction, Tērauda un metālu formēšana, un Tērauda un metālu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. FORJA NEPTUN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums FORJA NEPTUN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Baicoi, Rumānija.

 3. MIRFO MACHINE TOOLS

  Rumānija

  Uzņēmums MIRFO MACHINE TOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Metāla konstrukcijas, Metālu griešanas darbgaldi, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metālu formēšanas darbgaldi, Metāla konstrukcijas, Metālu griešanas darbgaldi, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Targu Jiu, Rumānija.

 4. JOHANNES STEINIGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOHANNES STEINIGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu pārstrāde, CNC sheet metal work, un prototypes built nozarēs. Tas atrodas Muldenhammer, Vācija.

 5. KELLER BLECHTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KELLER BLECHTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu pārstrāde, panel finishing, un laser welding nozarēs. Tas atrodas Endingen, Vācija.

 6. VBA EDELMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VBA EDELMANN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Horhausen, Vācija.

 7. WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH

  Austrija

  Uzņēmums WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Lustenau, Austrija.

 8. MELIOR LASER KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums MELIOR LASER KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Biatorbágy, Ungārija.

 9. METALLSCHLEIFEREI KURALESOV

  Vācija

  Uzņēmums METALLSCHLEIFEREI KURALESOV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas atrodas Neresheim, Vācija.

 10. BAUMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAUMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī CNC turned parts, CNC milling, laser cutting, un stamping parts nozarēs. Tas atrodas Rothenburg, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu pārstrāde - Imports eksports

Rezultātu skaits

60 435 Uzņēmumi