• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu perforēšana

Rezultāti

Tērauda un metālu perforēšana - Imports eksports

 1. ROKVELAS, UAB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB is a Lithuanian company that offers metal working services for small serial and serial production. We have 11 years’ experience in exporting our products and services. We specialize in the production of steel structures, CNC machining. We provide complete package of services in accordance with our clients’ requirements We offer a wide range of products and services: production, general arrangement, complementing, different coverings, logistics and many more. Services: CNC punching; CNC bending; CNC turning; CNC milling, cutting with band saw; welding; flat polishing; rolling of sheets. Constructions can be: hot deep galvanized; painted in powder way; sandblasted and painted in wet method; electroplated in different ways. All our steel structures meet requirements of EN 1090-1, 2 standards. Management system ISO 9001 certified. Please visit our website for more information.

 2. OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OBERMEYER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Hagen A.t.w., Vācija.

 3. KLAUS-DIETER NEUS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KLAUS-DIETER NEUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 4. SCHERPE MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHERPE MASCHINENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RENERGIE SYSTEME GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Bad Königshofen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. STANTOOL

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STANTOOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu pārstrāde, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu formēšana, Rūpnieciskie modeļi, Tērauda un metālu pārstrāde, Tērauda un metālu izkalšana, Tērauda un metālu locīšana, un Tērauda un metālu formēšana nozarēs. Tas atrodas Saint-Vith, Beļģija.

 2. MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MÜLLER-SCHWEITZER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 3. WSP PRÄZISION

  Vācija

  Uzņēmums WSP PRÄZISION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Hohenwart, Vācija.

 4. HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOCHBERGER STAHL-SERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Pleidelsheim, Vācija.

 5. SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SATTLER GROSSTEILBEARBEITUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Grünhain-Beierfeld, Vācija.

 1. AR-GEN METAL

  Turcija

  Uzņēmums AR-GEN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, Metāla apšuvums, Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FOLSANA PRESSED SECTIONS LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu liekšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu perforēšana, Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu liekšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, un Tērauda un metālu perforēšana nozarēs. Tas atrodas Bolton, Apvienotā Karaliste.

 1. KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KGW SCHWERINER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Schwerin, Vācija.

 2. MAINSITE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MAINSITE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Testēšanas aparatūra nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu perforēšana, Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, Tērauda un metālu perforēšana, Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, working of plastics and metals, un Processing of plastics nozarēs. Tas atrodas Obernburg Am Main, Vācija.

 3. SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN

  Vācija

  Uzņēmums SPANO GMBH SPANNSYSTEME UND NORMALIEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Oederan, Vācija.

 4. GAUDENZI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GAUDENZI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Wire mesh screening, punched plate, drawn metal sheets, un wire cables nozarēs. Tas atrodas Albignasego, Itālija.

 5. EUROPERF

  Beļģija

  Uzņēmums EUROPERF, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Perforated metal sheeting nozarēs. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 6. GRABER-SCHLEIFTECHNIK

  Šveice

  Uzņēmums GRABER-SCHLEIFTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Kirchberg, Šveice.

 7. RMIG AS

  Norvēģija

  Uzņēmums RMIG AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Stokke, Norvēģija.

 8. HERMES ABRASIVE

  Turcija

  Uzņēmums HERMES ABRASIVE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, sandblasting granules, corundum, un Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL

  Rumānija

  Uzņēmums A.S. CONSTRUCT IMPEX SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Perforated metal sheeting, un decorative items nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. MECHTOP AG

  Šveice

  Uzņēmums MECHTOP AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Wangen B. Olten, Šveice.

 3. ERNST VORMWALD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERNST VORMWALD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Frēžu asmeņi un urbji, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, un Frēžu asmeņi un urbji nozarēs. Tas atrodas Lohr, Vācija.

 4. NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NEUENHAUSER MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Neuenhaus, Vācija.

 5. MEVACO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEVACO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Perforētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu perforēšana, Lokšņu metāls presēšanai, Stiepts metāls - loksnes, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu perforēšana, Lokšņu metāls presēšanai, un Stiepts metāls - loksnes nozarēs. Tas atrodas Göppingen, Vācija.

 6. HINCA SOLAR

  Spānija

  Uzņēmums HINCA SOLAR, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī photovoltaic solar energy nozarēs. Tas atrodas Valverde Del Camino, Spānija.

 7. HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Tapskrūves, Frēžu asmeņi un urbji, Tērauda un metālu virpošana, Tērauda un metālu frēzēšana, Tapskrūves, un Frēžu asmeņi un urbji nozarēs. Tas atrodas Dauchingen, Vācija.

 8. METAALBEDRIJF VEMEWA

  Nīderlande

  Uzņēmums METAALBEDRIJF VEMEWA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas atrodas Rhenen, Nīderlande.

 9. KUCHLY SAS

  Francija

  Uzņēmums KUCHLY SAS, gadā un darbojas Griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu perforēšana, Tērauda un metālu locīšana, un Tērauda un metālu perforēšana nozarēs. Tas atrodas Sarrebourg, Francija.

 10. THE CHINA MANUFACTURER

  Honkonga

  Uzņēmums THE CHINA MANUFACTURER, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stiprināšana - ražošanas mašīnas, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Tērauda un metālu perforēšana, Stiprināšana - ražošanas mašīnas, industrial prototyping, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un Tērauda un metālu perforēšana nozarēs. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu perforēšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

41 333 Uzņēmumi