• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu presēšana

Rezultāti

Tērauda un metālu presēšana - Imports eksports

 1. METALPRESS S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums METALPRESS S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī cold pressing of metals, dished heads, metal stamping, tank heads, steel moulding, carbon steel heads, brioche moulds, flanged heads, un sheet shearing and pressing nozarēs. Tas atrodas San Giovanni Lupatoto, Itālija.

 2. STM SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Liešana karstā veidā, spark erosion, gear moulding, Liešana karstā veidā, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, un flat coat moulding nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 3. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Wutöschingen, Vācija.

 4. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas St. Pölten, Austrija.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rokas instrumenti bez motora, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Olpe, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums O.L.M.E.C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu izkalšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu presēšana, Formas un veidnes, Griešana - tērauds un metāli, sheet shearing and pressing, manufacture of shearing irons, deep drawing moulds, un Tērauda un metālu izkalšana nozarēs. Tas atrodas Grassobbio, Itālija.

 3. HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Dermbach Ot Diedorf, Vācija.

 4. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Plettenberg, Vācija.

 5. PROFIPACK S.R.O.

  Čehija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PROFIPACK S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Lokšņu metāls presēšanai, Presēšanas darbgaldi, Iepakojuma hermētiskas aizdares iekārtas, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Papīrs datoru printeriem, Printeri 3D, stamp die-cutting, metal stamps, un die-cutting machine dies nozarēs. Tas atrodas Brno, Čehija.

 1. VARESINA STAMPI SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VARESINA STAMPI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī steel moulding, hot steel pressing, hot forming, metal moulding, iron forging, alloy forging, moulding, cold pressing of metals, un moulding of rolled bushings nozarēs. Tas atrodas Sumirago, Itālija.

 2. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī steel moulding, FLANGES, hot forging, CONNECTORS, forged steel accessories, joints for building, un metal moulding nozarēs. Tas atrodas Erba, Itālija.

 1. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Wies, Austrija.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, Elektrolītiskā cinkošana, Motorsports - piederumi, Tērauda un metālu galvanizācija, Mazas metāla daļas, un automotive industry nozarēs. Tas atrodas Stari Trg Pri Ložu, Slovēnija.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 4. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Metāla un tērauda metināšana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu presēšana, metal stamping, sheet metal, Die stamping, un Deep drawn stamping nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 5. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Mazas metāla daļas, Tērauda un metālu presēšana, ball valves, taps and safety valves for inflammable liquids, Mazas metāla daļas, hydraulic valves, Tērauda un metālu presēšana, mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, un taps and fittings nozarēs. Tas atrodas Sarezzo, Itālija.

 6. MERONI FRATELLI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MERONI FRATELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī welding, Metal milling, FRESA, metal stamping, cold pressing of metals, metal shearing work, metal moulding, sheet shearing and pressing, un metal stamping nozarēs. Tas atrodas Dolzago, Itālija.

 7. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Danyang, Ķīna.

 8. IMORTAS A.S.

  Turcija

  Uzņēmums IMORTAS A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Ķīļi un blīves regulēšanai, Tērauda un metālu presēšana, un Ķīļi un blīves regulēšanai nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas štancēšana, forges, diecasting, Gumijas un plastmasas štancēšana, un aluminium die-casting nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 2. FORVASA

  Spānija

  Uzņēmums FORVASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Forged steel parts, Drop-forged parts for industrial applications, forging metals, un customised forged parts nozarēs. Tas atrodas Bedia (vizcaya), Spānija.

 3. LAMIPRESS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LAMIPRESS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu izkalšana, sheet shearing and pressing, Tērauda un metālu izkalšana, Design of moulds for metals, un cold pressing nozarēs. Tas atrodas Monte San Pietro, Itālija.

 4. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polija

  Uzņēmums MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, forges, forging, un Tērauda un metālu presēšana nozarēs. Tas atrodas Osowiec, Polija.

 5. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu presēšana, Machines, custom-built, 3D custom laser cutting, un Metal and engineering industry constructions nozarēs. Tas atrodas Hettstedt, Vācija.

 6. BUSTAMPSA S.L

  Spānija

  Uzņēmums BUSTAMPSA S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Automotive - components and parts, moulded, stamped and drawn parts, aluminium punched parts, un metal components nozarēs. Tas atrodas Montcada I Reixac, Spānija.

 7. SHENZHEN RED FAIRY PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN RED FAIRY PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Gongming Town,china, Ķīna.

 8. DABEL

  Spānija

  Uzņēmums DABEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskas un elektroniskas detaļas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, un Tērauda un metālu presēšana nozarēs. Tas atrodas Corbera De Llobregat, Spānija.

 9. ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, automobile moulds, un outsourcing nozarēs. Tas atrodas Zamudio, Spānija.

 10. SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu presēšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

42 487 Uzņēmumi