• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu presēšana

Rezultāti

Tērauda un metālu presēšana - Imports eksports

 1. METALPRESS S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums METALPRESS S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī cold pressing of metals, dished heads, metal stamping, tank heads, steel moulding, carbon steel heads, brioche moulds, flanged heads, un sheet shearing and pressing nozarēs. Tas atrodas San Giovanni Lupatoto, Itālija.

 2. FORVASA

  Spānija

  Uzņēmums FORVASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Forged steel parts, Drop-forged parts for industrial applications, forging metals, un customised forged parts nozarēs. Tas atrodas Bedia (vizcaya), Spānija.

 3. STM SRL

  Itālija

  Uzņēmums STM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Liešana karstā veidā, spark erosion, gear moulding, Liešana karstā veidā, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, un flat coat moulding nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 4. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas St. Pölten, Austrija.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rokas instrumenti bez motora, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Olpe, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Wutöschingen, Vācija.

 2. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 3. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums O.L.M.E.C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu izkalšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu presēšana, Formas un veidnes, Griešana - tērauds un metāli, sheet shearing and pressing, manufacture of shearing irons, deep drawing moulds, un Tērauda un metālu izkalšana nozarēs. Tas atrodas Grassobbio, Itālija.

 4. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Vācija

  Uzņēmums ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Plettenberg, Vācija.

 5. HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -

  Vācija

  Uzņēmums HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Dermbach Ot Diedorf, Vācija.

 1. VARESINA STAMPI SPA

  Itālija

  Uzņēmums VARESINA STAMPI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī steel moulding, hot steel pressing, hot forming, metal moulding, iron forging, alloy forging, moulding, cold pressing of metals, un moulding of rolled bushings nozarēs. Tas atrodas Sumirago, Itālija.

 2. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Wies, Austrija.

 1. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī steel moulding, FLANGES, hot forging, CONNECTORS, forged steel accessories, joints for building, un metal moulding nozarēs. Tas atrodas Erba, Itālija.

 2. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Vācija

  Uzņēmums PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Metāla un tērauda metināšana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Tērauda un metālu presēšana, metal stamping, sheet metal, Die stamping, un Deep drawn stamping nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 4. MERONI FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums MERONI FRATELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī welding, FRESA, metal stamping, cold pressing of metals, metal shearing work, metal moulding, sheet shearing and pressing, metal stamping, un metal punching nozarēs. Tas atrodas Dolzago, Itālija.

 5. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Itālija

  Uzņēmums P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Mazas metāla daļas, Tērauda un metālu presēšana, ball valves, taps and safety valves for inflammable liquids, Mazas metāla daļas, hydraulic valves, Tērauda un metālu presēšana, mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, un taps and fittings nozarēs. Tas atrodas Sarezzo, Itālija.

 6. IMORTAS A.S.

  Turcija

 7. ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L.

  Spānija

 8. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Ķīna

 1. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Vācija

 2. SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD

  Ķīna

 3. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Ķīna

 4. LAMIPRESS S.R.L.

  Itālija

 5. KLEIN UMFORMTECHNIK GMBH

  Vācija

 6. ESTA - E.STAHL METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

 7. PAPPEN- UND KARTONAGENWERK HIRSCHLEITHE RUDOLF BRÄUER GMBH

  Vācija

 8. TONY'S PAPPEN DESIGN GMBH & CO. KG

  Vācija

 9. SIMPAC EUROPE GMBH

  Vācija

 10. CANYILDIZ SAC SIVAMA SAN. VE TIC LTD. STI

  Turcija

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu presēšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

42 457 Uzņēmumi