• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metālu stiepšana

Rezultāti

Tērauda un metālu stiepšana - Imports eksports

 1. PRESSTECK S.P.A.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Pressteck is one of the leading manufacturers of precision deep-drawn parts on multiple die transfer presses, and currently employs more than 100 workers. We manufacture made-to-order parts and assemblies in line with customer specifications. We practise customer service throughout the entire service life of your products. At Pressteck, all processes are optimally organised and certified. From material supply and production right up to needs-based delivery, we ensure prompt provision. Single-use, reusable and special packaging. Specific specialised solutions are possible upon consultation. Pressteck primarily processes stainless steels and non-ferrous metals. The manufactured products are exported worldwide. Pressteck uses metal products that are easily recyclable. The processes follow strict specifications to protect nature and the environment. Leading manufacturers rely on Pressteck. How about you?

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rokas instrumenti bez motora, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Olpe, Vācija.

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Weng Im Innkreis, Austrija.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums METALLURGICA LOCATELLI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī drawn products, bright wire, thread and machine thread for cold heading, annealed wire, wire rod, steel wire drawing, steel fibres for concrete, formed wires and wire rods, un phosphate coating nozarēs. Tas atrodas Calolziocorte, Itālija.

 5. ORESTE CASTELNUOVO

  Itālija

  Uzņēmums ORESTE CASTELNUOVO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Cesana Brianza, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī aluminium punched parts, Precision stamping parts, tool manufacturing, un Part cleaning nozarēs. Tas atrodas Telgte, Vācija.

 2. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Vācija

  Uzņēmums ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas St. Ingbert, Vācija.

 3. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī deep-drawn metal parts, non-ferrous metals and alloys, drawn copper products, un Stainless steels nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 4. ERL-PLAST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERL-PLAST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Markt Erlbach, Vācija.

 5. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Turcija

  Uzņēmums DEMAR CELIK (DEMAR STEEL), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī cold drawn metal wires, un cold-rolled nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 1. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  Šveice

  Uzņēmums KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu stiepšana, Tērauda un metālu frēzēšana, Tērauda un metālu presēšana, Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu stiepšana, un Tērauda un metālu frēzēšana nozarēs. Tas atrodas Wängi, Šveice.

 2. TRAFILERIA CERUTI

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIA CERUTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī steel drawing plant, cold-drawn steel bars, cold drawn steel, un drawn products nozarēs. Tas atrodas Corbetta, Itālija.

 1. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Francija

  Uzņēmums RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu stiepšana, Šķirnes tēraudi, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, un Tērauda un metālu stiepšana nozarēs. Tas atrodas Cluses, Francija.

 2. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Grieķija

  Uzņēmums METAL SOLUTION CONSULT LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Special steel structures nozarēs. Tas atrodas Athens, Grieķija.

 3. ACIA SUD

  Tunisija

  Uzņēmums ACIA SUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauda un metālu stiepšana, Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vieglas metāla konstrukcijas, Tērauda un metālu stiepšana, Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas SFAX, Tunisija.

 4. METE STEEL

  Turcija

  Uzņēmums METE STEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī drawn steel bars, hot-rolling, cold drawn steel, un Rolled steel bars nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itālija

  Uzņēmums METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadu vilkšana - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Ledro, Itālija.

 6. BOOISCHOTSE METALEN

  Beļģija

  Uzņēmums BOOISCHOTSE METALEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tērauda un metālu formēšana, Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu stiepšana, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tērauda un metālu formēšana, Griešana - tērauds un metāli, un Tērauda un metālu stiepšana nozarēs. Tas atrodas Booischot, Beļģija.

 7. BEVA METAL

  Beļģija

  Uzņēmums BEVA METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Industriāla celtniecības konstrukcija, Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu stiepšana, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Retie, Beļģija.

 8. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums BIZON INT SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Naglas, industrial staples, staplers, Naglas, un pneumatic gun-nailer nozarēs. Tas atrodas Baniocha K. Warszawy, Polija.

 1. NOVOFIL WELDING WIRE

  Itālija

  Uzņēmums NOVOFIL WELDING WIRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Manocalzati, Itālija.

 2. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Slovēnija

  Uzņēmums KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu abrazīvā apstrāde, Tērauda un metālu abrazīvā apstrāde, un tig nozarēs. Tas atrodas Metlika, Slovēnija.

 4. AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN

  Vācija

  Uzņēmums AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī moulded, stamped and drawn parts, sheets and pipes shaped, metal deformation, un assembly of sheet components nozarēs. Tas atrodas Korschenbroich, Vācija.

 5. SAEY

  Francija

  Uzņēmums SAEY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu stiepšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, un Tērauda un metālu stiepšana nozarēs. Tas atrodas Lille, Francija.

 6. MADENCAN STEEL PROFILES

  Turcija

  Uzņēmums MADENCAN STEEL PROFILES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī cold-drawn steel bars, un stainless steel profiles nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķirnes tēraudi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu presēšana, Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu stiepšana, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Tērauda un metālu presēšana, Griešana - tērauds un metāli, un Tērauda un metālu stiepšana nozarēs. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 8. TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA

  Itālija

  Uzņēmums TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī fencing, un metal meshing for fencing nozarēs. Tas atrodas Parma, Itālija.

 9. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas atrodas Wutha-Farnroda, Vācija.

 10. ALTEC ÉTIRAGE

  Francija

  Uzņēmums ALTEC ÉTIRAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu stiepšana nozarē. Tas darbojas arī super alloys, nickel super alloys, un alloy nozarēs. Tas atrodas Fontaine, Francija.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metālu stiepšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

41 367 Uzņēmumi