• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām

Rezultāti

Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām - Imports eksports

 1. FARHAT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FARHAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģipša apmetums nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Villeneuve-Saint-Georges, Francija.

 2. NET D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NET D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Metāla un tērauda metināšana, Tērauda un metālu liekšana, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Metāla galaprodukti, Vieglas metāla konstrukcijas, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Metāla un tērauda metināšana, un Tērauda un metālu liekšana nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 3. MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAAG FLOCKMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu plucināšana, flocking machines for mattresses, machines and equipment for flocking fabrics, Tekstilizstrādājumu plucināšana, un velvet application for textile products nozarēs. Tas atrodas Kusterdingen, Vācija.

 4. K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Vācija

  Uzņēmums K. SCHUMACHER GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu nozarē. Tas darbojas arī Metalizācija, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Metalizācija, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Elektrolītiskā cinkošana, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. MEATH METAL PRODUCTS LTD

  Īrija

  Uzņēmums MEATH METAL PRODUCTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu locīšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Tērauda un metālu formēšana, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauda un metālu formēšana nozarēs. Tas atrodas Dunboyne, Īrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DIMONTONATE FLOCCATI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DIMONTONATE FLOCCATI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarē. Tas atrodas Mornago, Itālija.

 2. BRUSIEXPRESS OBDELAVA KOVINSKIH IZDELKOV D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums BRUSIEXPRESS OBDELAVA KOVINSKIH IZDELKOV D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarē. Tas atrodas Celje, Slovēnija.

 3. ALPHA SHIPS INSULATIONS

  Grieķija

  Uzņēmums ALPHA SHIPS INSULATIONS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarē. Tas darbojas arī industrial insulation nozarēs. Tas atrodas Piraeus, Grieķija.

 4. VTA ENGINEERING UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums VTA ENGINEERING UND UMWELTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Weibern, Austrija.

 5. STAMPERIA LEVATI

  Itālija

  Uzņēmums STAMPERIA LEVATI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumu apdrukāšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, textile industry-related services and activities, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Arcore, Itālija.

 1. M.T.C. POEDER COATING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums M.T.C. POEDER COATING B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Schiedam, Nīderlande.

 2. AIGLE MACCHINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AIGLE MACCHINE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Borgaro Torinese, Itālija.

 1. THERMIEK B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums THERMIEK B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Geldermalsen, Nīderlande.

 2. MORIONIS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Lietuva

  Uzņēmums MORIONIS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Kaunas, Lietuva.

 3. PIPELINE AND METAL COATINGS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PIPELINE AND METAL COATINGS LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Newport, Apvienotā Karaliste.

 4. BLASBERG HARTCHROM GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BLASBERG HARTCHROM GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu galvanizācija, Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, Tērauda un metālu galvanizācija, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.

 5. FLOCK-DESIGN

  Šveice

  Uzņēmums FLOCK-DESIGN, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām, un Tērauds un metāli - virsmas pārklāšana ar pārslām nozarēs. Tas atrodas Muri, Šveice.

 6. LA FLOCCATURA DI CESARE TOLOTTO

  Itālija

 7. N.S.T. S.R.L.

  Itālija

 8. PAMA S.R.L.

  Itālija

 1. ELLEPI S.R.L.

  Itālija

 2. FIRMI S.N.C. DI ZOSO DARIO & C.

  Itālija

 3. BRONCES SARRI SL

  Spānija

 4. EMLICH ELOXAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EMLICH ELOXAL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - plastmasas pārklājumi, Metalizācija, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu, Tērauds un metāli - plastmasas pārklājumi, Metalizācija, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, un Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu nozarēs. Tas atrodas Finsing, Vācija.

 5. COIVER-HUNGARIA IPARI, KFT

  Ungārija

  Uzņēmums COIVER-HUNGARIA IPARI, KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - tērauds un metāli, Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu, Imports un eksports - tērauds un metāli, un Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu nozarēs. Tas atrodas Jaszbereny, Ungārija.

 6. SIEGENER VERZINKEREI HOLDING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIEGENER VERZINKEREI HOLDING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu, Elektrolītiskā cinkošana, un Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu nozarēs. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 7. N.T.FROST LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums N.T.FROST LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Elektrolīze - virsmas apstrāde, Elektrolītiskā cinkošana, Tērauda un metālu pārklāšana ar bronzu, Tērauda un metālu apzeltīšana un apsudrabošana, Elektrolīze - virsmas apstrāde, un Elektrolītiskā cinkošana nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.