• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis

Rezultāti

Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis - Imports eksports

 1. STALL-PETER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STALL-PETER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, Lopu dzirdināšanas siles, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, systems and equipment for manure removal, un Lopu dzirdināšanas siles nozarēs. Tas atrodas Pyrbaum, Vācija.

 2. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Turcija

  Uzņēmums LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, sewage pumps, box equipment, air ventilation systems for stables, un Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarē. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

 4. LABORATOIRE ACI

  Francija

  Uzņēmums LABORATOIRE ACI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Tīrīšana, beršana, cietināšana un attaukošana - tērauds un metāli, Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, Insekticīdi, Tīrīšana, beršana, cietināšana un attaukošana - tērauds un metāli, Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, un Insekticīdi nozarēs. Tas atrodas CABRIES, Francija.

 5. PACKO INOX

  Beļģija

  Uzņēmums PACKO INOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, Septiskās tvertnes - pakalpojumi, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, un Septiskās tvertnes - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Zedelgem, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ÖZGÜR MEKATRONIK

  Turcija

  Uzņēmums ÖZGÜR MEKATRONIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, industrial automation, Machine automation, construction of machines and equipment, un Lauksaimniecības produkcija nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 2. MWS (RUTHIN) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MWS (RUTHIN) LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarē. Tas atrodas Ruthin, Apvienotā Karaliste.

 3. KR'S CUSTOMS INC

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums KR'S CUSTOMS INC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarē. Tas atrodas Alpharetta, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis, un Tīrīšanas mašīnas un iekārtas - staļļi un kūtis nozarēs. Tas atrodas Crossen, Vācija.

 5. FELLESKJOPET MASKIN BA

  Norvēģija

 1. KILLEEN MANUFACTURING

  Īrija

 2. LAAKE GMBH

  Vācija

 1. BEEREPOOT AGRARTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEEREPOOT AGRARTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Leer, Vācija.

 2. SRB INNENWIRTSCHAFT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SRB INNENWIRTSCHAFT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Karstädt, Vācija.

 3. HOEJSTRUP MASKINFABRIK APS

  Dānija

 4. BEEREPOOT - GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEEREPOOT - GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Nortmoor, Vācija.

 5. DURAPLAS GERMANY ZWNL DER DURA PRODUCTS S.À.R.L.

  Vācija

  Uzņēmums DURAPLAS GERMANY ZWNL DER DURA PRODUCTS S.À.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarēs. Tas atrodas Bendorf, Vācija.

 6. DAN EGTVED A/S

  Dānija

  Uzņēmums DAN EGTVED A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Egtved, Dānija.

 7. WALTER U. TONI MOSER STALLEINRICHTUNGEN

  Šveice

 8. FINADEV

  Francija

 1. AGRO-NORM STALLTECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums AGRO-NORM STALLTECHNIK AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Gumija - izstrādājumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Gumija - izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Zofingen, Šveice.

 2. HARGENS STALLTECHNIK OHG

  Vācija

  Uzņēmums HARGENS STALLTECHNIK OHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Heede, Vācija.

 3. DURÄUMAT STALLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DURÄUMAT STALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Reinfeld, Vācija.

 4. AGROTEL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums AGROTEL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Kapitālceltniecība, Vieglas metāla konstrukcijas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Enzenkirchen, Austrija.

 5. V.D. HOUT INSTALLATIE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums V.D. HOUT INSTALLATIE B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Tilburg, Nīderlande.

 6. DEVRIE HOLDING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums DEVRIE HOLDING B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Vriezenveen, Nīderlande.

 7. SLOTBOOM STEENHOUWERS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SLOTBOOM STEENHOUWERS B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Winterswijk, Nīderlande.

 8. A. KREBECK - STALLEINRICHTUNGEN UND APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums A. KREBECK - STALLEINRICHTUNGEN UND APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Damme, Vācija.

 9. THOMAS GOLDBACH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THOMAS GOLDBACH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Staļļi un kūtis - ierīkojums un furnitūra nozarēs. Tas atrodas Hofbieber, Vācija.

 10. PASCAL GABELLA

  Šveice