• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • taisni asmeņi

Rezultāti

Taisni asmeņi - Imports eksports

 1. RIGHI INOX

  Itālija

  Verified by europages badge

  The company Righi specializes in making industrial blades from drawings for automatic machines, generally, circular, straight or notched blades and cutters. Blades for the food industry, meat canning and for packing. Straight-edge and notched blades and dies for packing machines. Blades for engineering, milling, the rubber industry, plastic and packaging, sheet metal machining and cutting up debris and waste.

 2. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRO COUPE INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarē. Tas darbojas arī Taisni asmeņi, Apaļi asmeņi, Rūpnieciskie naži, blades for cutting plastic film, blades for cutting abrasive articles, blades for macerators, carbon blades, razor blades, un vegetable-cutting blades nozarēs. Tas atrodas Roissy En Brie, Francija.

 3. Başkurt Makina

  Turcija

  Uzņēmums Başkurt Makina, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Taisni asmeņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie naži, Kondicionieri, Apaļi asmeņi, Rūpnieciskie naži, Kondicionieri, Apaļi asmeņi, un blade sharpening nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 4. ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI

  Turcija

  Uzņēmums ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Taisni asmeņi nozarē. Tas darbojas arī hunting knives, kitchen knives, Knives, un penknives nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. TASEF

  Beļģija

  Uzņēmums TASEF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarē. Tas darbojas arī Taisni asmeņi, CNC milling, Taisni asmeņi, un Shredding knives nozarēs. Tas atrodas Dendermonde, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KADUR

  Spānija

  Uzņēmums KADUR, gadā un darbojas Cirtņu asmeņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie naži, Taisni asmeņi, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Rūpnieciskie naži, Taisni asmeņi, Rūpnieciskie asmeņi un naži, un blades nozarēs. Tas atrodas Castellar Del Vallès - Barcelona, Spānija.

 2. O.E.G. SRL

  Itālija

  Uzņēmums O.E.G. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Taisni asmeņi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, circular blades, Rūpnieciskie asmeņi un naži, un toothed blades nozarēs. Tas atrodas Seveso, Itālija.

 3. ECO-WOOD LLC

  Rusija

  Uzņēmums ECO-WOOD LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Taisni asmeņi, Koka izstrādājumi, Māla un fajansa trauki, Karotes, dakšiņas un naži, Taisni asmeņi, Koka izstrādājumi, un Māla un fajansa trauki nozarēs. Tas atrodas Dzerzhinsk, Rusija.

 4. JATTIN ENTERPRISES

  Indija

  Uzņēmums JATTIN ENTERPRISES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Taisni asmeņi nozarē. Tas atrodas Sonipat, Indija.

 5. ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO

  Turcija

  Uzņēmums ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Taisni asmeņi nozarē. Tas darbojas arī kitchen knives nozarēs. Tas atrodas Yozgat Merkez, Turcija.

 1. 'LAV.EL.GOMMA' SRL

  Itālija

 2. CARNEVALI S.R.L.

  Itālija