• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala

Rezultāti

Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

 1. HOREMEAT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOREMEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 2. ILCO FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ILCO FOOD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 3. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī wholesale frozen meats, wholesale fresh meats, meats, veal, pork, frozen meat export, un fresh meat export nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 4. POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POLAT DÖNERPRODUKTION GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī food industry, poultry meat, turkish cuisine, un ethnic and oriental food products nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 5. BUENOS FUEGOS

  Spānija

  Uzņēmums BUENOS FUEGOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CARMO

  Beļģija

  Uzņēmums CARMO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļa un gaļas izstrādājumi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļa un gaļas izstrādājumi, pork, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un lamb nozarēs. Tas atrodas Wellen, Beļģija.

 2. MK-FLEISCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MK-FLEISCH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, lamb, un poultry meat nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kopčany, Slovākija.

 4. ERKAN KASAPOGLU

  Turcija

  Uzņēmums ERKAN KASAPOGLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, hamburger, meatballs, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un lamb nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. LAHAM BIO

  Čada

  Uzņēmums LAHAM BIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, beef, Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un halal certification nozarēs. Tas atrodas N'djamena, Čada.

 1. CIS VAN DEN BROECK

  Beļģija

  Uzņēmums CIS VAN DEN BROECK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, fresh meats, wholesale meats, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un horse meat nozarēs. Tas atrodas Minderhout, Beļģija.

 2. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Dobl-Zwaring, Austrija.

 1. LA HALLE PAYSANNE

  Beļģija

  Uzņēmums LA HALLE PAYSANNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, poultry for slaughter, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Soumagne, Beļģija.

 2. VEVIBA

  Beļģija

  Uzņēmums VEVIBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, butcher's shop, biological butchering, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Bastogne, Beļģija.

 3. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Castigaleu, Spānija.

 4. UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ

  Polija

  Uzņēmums UBOJ ZWIERZAT RZEZNYCH. BOZENA KEBEJ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Stare Kobialki, Polija.

 5. BUENOS FUEGOS

  Spānija

  Uzņēmums BUENOS FUEGOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. BC FOOD TRADING

  Itālija

  Uzņēmums BC FOOD TRADING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, chicken, sheep, kebabs, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Casoli Di Atri, Itālija.

 7. L-B-VIANDES

  Francija

  Uzņēmums L-B-VIANDES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Lamb, un Gaļas izciršana nozarēs. Tas atrodas Ploeren, Francija.

 8. TERNERA DE SALAMANCA S.L

  Spānija

  Uzņēmums TERNERA DE SALAMANCA S.L, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Mazumtirdzniecības komercija, veal, online purchases, un Mazumtirdzniecības komercija nozarēs. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

 1. AFYON ET ENTEGRE A.S

  Turcija

  Uzņēmums AFYON ET ENTEGRE A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī precooked cotechini, un roasting nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 2. INTERVIANDES POITOU-CHARENTES

  Francija

  Uzņēmums INTERVIANDES POITOU-CHARENTES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, beef, lamb and mutton, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un fresh meat export nozarēs. Tas atrodas Vouillé, Francija.

 3. BIOEMA IMPORT U.G.

  Vācija

  Uzņēmums BIOEMA IMPORT U.G., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Olīveļļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un polenta flour nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. ESA FOODS

  Nīderlande

  Uzņēmums ESA FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī veal nozarēs. Tas atrodas Apeldoorn, Nīderlande.

 5. COMECO S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums COMECO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī meats, un fresh meats nozarēs. Tas atrodas Corfu, Grieķija.

 6. GUTREI GALICIA

  Spānija

  Uzņēmums GUTREI GALICIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Monforte De Lemos, Spānija.

 7. KPOMO SPAIN

  Spānija

  Uzņēmums KPOMO SPAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Cartagena, Spānija.

 8. CÁRNICAS AHMED SC

  Spānija

  Uzņēmums CÁRNICAS AHMED SC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, lamb, halal, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un halal certification nozarēs. Tas atrodas Vitoria Gasteiz, Spānija.

 9. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums GOLDEN-GARDEN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, Olu produkti, Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, un Olu produkti nozarēs. Tas atrodas Falesti, Moldāvija.

 10. QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums QUALESSIAL GUSTO CHEF GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Vietējā ražojuma pārtikas produkti, un Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

Rezultātu skaits

1247 Uzņēmumi