• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilaugi

Rezultāti

Tekstilaugi - Imports eksports

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Vācija

  Verified by europages badge

  GKR Hydro GmbH develops, produces and markets Hydro Profi Line® greening systems for sustainable and functional greening on all sealed surfaces, surfaces without soil and buildings. The Hydro Profi Line® plant systems offer the following advantages: • Sustainable reduction in water consumption for greening by up to 80%.• Unique root vegetation space with air and water for perfect root ventilation.• No root compaction or decay in the floor area as there is no filling material around the pot.• Large water reservoir as there is no displacement by plant substrates.• Unique Quick Change System to quickly change plants without difficulty.• Suitable for all plants in soil and hydroponics.• Suitable for any location in rooms and open spaces.• For correct watering at any time as it is virtually impossible to pour over the pots

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  Spānija

  Uzņēmums KROM TEXTILS I RECANVIS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilaugi nozarē. Tas darbojas arī fireproof fabric nozarēs. Tas atrodas Hostalric, Spānija.

 3. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Beļģija

  Uzņēmums TUINAANLEG GERT KWANTEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, un landscape gardening consultancy nozarēs. Tas atrodas Neerpelt, Beļģija.

 4. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Beļģija

  Uzņēmums WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Beringen, Beļģija.

 5. BECAUS

  Beļģija

  Uzņēmums BECAUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Ainavu ierīkošana, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Ainavu ierīkošana, un private pools nozarēs. Tas atrodas Wetteren, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JOS VAN VLIERDEN

  Beļģija

  Uzņēmums JOS VAN VLIERDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Sint-Huibrechts-Lille, Beļģija.

 2. ARNAUD ESPACES VERTS

  Francija

  Uzņēmums ARNAUD ESPACES VERTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, grass for sports facilities, un sports ground turf regeneration nozarēs. Tas atrodas Garidech, Francija.

 3. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Beļģija

  Uzņēmums JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, un vegetable plants nozarēs. Tas atrodas Kapellen, Beļģija.

 4. B.S.L.BOYER SCHULZE

  Vācija

  Uzņēmums B.S.L.BOYER SCHULZE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Soest, Vācija.

 5. BAUMSCHNITT FUCHS

  Austrija

  Uzņēmums BAUMSCHNITT FUCHS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Ainavu ierīkošana, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Parndorf, Austrija.

 1. TIEFBAU BESCHORNER UND OTTO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIEFBAU BESCHORNER UND OTTO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Brandenburg, Vācija.

 2. HDU BAU GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HDU BAU GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Marmors un dabīgais akmens, Nemizots koks, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Marmors un dabīgais akmens, un Nemizots koks nozarēs. Tas atrodas Korneuburg, Austrija.

 1. NIETFELD GARTEN-, LANDSCHAFTS- UND SCHWIMMTEICHBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NIETFELD GARTEN-, LANDSCHAFTS- UND SCHWIMMTEICHBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Steyerberg, Vācija.

 2. RAINER SCHRODE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RAINER SCHRODE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Hayingen, Vācija.

 3. GERD STOLTENBERG

  Vācija

  Uzņēmums GERD STOLTENBERG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Hoffeld, Vācija.

 4. BAUMDIENST C. RIBBROCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAUMDIENST C. RIBBROCK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Iekapsulēšanas celtniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Waltrop, Vācija.

 5. GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU DETLEF BOCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU DETLEF BOCK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Henstedt-Ulzburg, Vācija.

 6. GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU SYRBOU

  Vācija

  Uzņēmums GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU SYRBOU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Barsinghausen, Vācija.

 7. VOGEL GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU

  Vācija

  Uzņēmums VOGEL GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Lübz, Vācija.

 8. KIRCHMAIR GMBH

  Austrija

  Uzņēmums KIRCHMAIR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Marmors un dabīgais akmens, Zāģēts un apstrādāts koks, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Marmors un dabīgais akmens, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Inzing, Austrija.

 1. HKB

  Vācija

  Uzņēmums HKB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Skaņas izolācijas materiāli, Kapitālceltniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Skaņas izolācijas materiāli, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Rheine, Vācija.

 2. GARTEN-, LANDSCHAFTS- UND ERDBAU PHI-BER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GARTEN-, LANDSCHAFTS- UND ERDBAU PHI-BER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Zell, Vācija.

 3. GARTENBAUMEISTERBETRIEB THORSTEN MEIER

  Vācija

  Uzņēmums GARTENBAUMEISTERBETRIEB THORSTEN MEIER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Zāģēts un apstrādāts koks, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Zāģēts un apstrādāts koks nozarēs. Tas atrodas Looft, Vācija.

 4. JACKOBS UND STAENKE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JACKOBS UND STAENKE GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Ehrenkirchen, Vācija.

 5. LA CREATIVA GARTENBAU SCHNEIDER

  Vācija

  Uzņēmums LA CREATIVA GARTENBAU SCHNEIDER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Hückeswagen, Vācija.

 6. KÖRKEMEYER BAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÖRKEMEYER BAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Ahlen, Vācija.

 7. IMPERIUS GROUP GMBH DIENSTLEISTUNG

  Austrija

  Uzņēmums IMPERIUS GROUP GMBH DIENSTLEISTUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Ainavu ierīkošana, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

 8. LEOPOLD SCHRACK

  Vācija

  Uzņēmums LEOPOLD SCHRACK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 9. KUBANK TIEFBAU & AUSRÜSTUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KUBANK TIEFBAU & AUSRÜSTUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Neukirch, Vācija.

 10. BAUMPFLEGE JOCHEN STINGL

  Vācija

  Uzņēmums BAUMPFLEGE JOCHEN STINGL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Ainavu ierīkošana, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Hofheim, Vācija.