• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilaugi

Rezultāti

Tekstilaugi - Imports eksports

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Vācija

  Verified by europages badge

  GKR Hydro GmbH develops, produces and markets Hydro Profi Line® greening systems for sustainable and functional greening on all sealed surfaces, surfaces without soil and buildings. The Hydro Profi Line® plant systems offer the following advantages: • Sustainable reduction in water consumption for greening by up to 80%.• Unique root vegetation space with air and water for perfect root ventilation.• No root compaction or decay in the floor area as there is no filling material around the pot.• Large water reservoir as there is no displacement by plant substrates.• Unique Quick Change System to quickly change plants without difficulty.• Suitable for all plants in soil and hydroponics.• Suitable for any location in rooms and open spaces.• For correct watering at any time as it is virtually impossible to pour over the pots

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  Spānija

  Uzņēmums KROM TEXTILS I RECANVIS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilaugi nozarē. Tas darbojas arī fireproof fabric nozarēs. Tas atrodas Hostalric, Spānija.

 3. BECAUS

  Beļģija

  Uzņēmums BECAUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Ainavu ierīkošana, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Ainavu ierīkošana, un private pools nozarēs. Tas atrodas Wetteren, Beļģija.

 4. VIRIDEE

  Beļģija

  Uzņēmums VIRIDEE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Dārzkopība, Tekstilaugi, Dārzkopība, garden work, un vegetable growing nozarēs. Tas atrodas Hoeilaart, Beļģija.

 5. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Beļģija

  Uzņēmums WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Beringen, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JOS VAN VLIERDEN

  Beļģija

  Uzņēmums JOS VAN VLIERDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Sint-Huibrechts-Lille, Beļģija.

 2. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Beļģija

  Uzņēmums JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, un vegetable plants nozarēs. Tas atrodas Kapellen, Beļģija.

 3. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Beļģija

  Uzņēmums TUINAANLEG GERT KWANTEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, un landscape gardening consultancy nozarēs. Tas atrodas Neerpelt, Beļģija.

 4. NIRP INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums NIRP INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kokaudzētavas un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Cuers, Francija.

 5. ARNAUD ESPACES VERTS

  Francija

  Uzņēmums ARNAUD ESPACES VERTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kokaudzētavas un mežkopība, grass for sports facilities, un sports ground turf regeneration nozarēs. Tas atrodas Garidech, Francija.

 1. MAENDLY-PAYSAGISTE SÀRL

  Šveice

  Uzņēmums MAENDLY-PAYSAGISTE SÀRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Marly, Šveice.

 2. KARL WILHELM HEIMANN

  Vācija

  Uzņēmums KARL WILHELM HEIMANN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Soest, Vācija.

 1. TDH TIEFBAU DETLEF HARTIG

  Vācija

  Uzņēmums TDH TIEFBAU DETLEF HARTIG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Stolpen, Vācija.

 2. STRABAG SPORTSTÄTTENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STRABAG SPORTSTÄTTENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 3. AERZENER STRASSENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AERZENER STRASSENBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Aerzen, Vācija.

 4. MAYER PFLANZEN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MAYER PFLANZEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

 5. WILHELM REUTER GARTEN UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM REUTER GARTEN UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 6. INGENIEURGRUPPE STEEN-MEYERS-SCHMIDDEM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INGENIEURGRUPPE STEEN-MEYERS-SCHMIDDEM GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Ainavu ierīkošana, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Bonn, Vācija.

 7. MOKINSKI GOLF-SPORTANLAGEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MOKINSKI GOLF-SPORTANLAGEN GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Rheda-Wiedenbrück, Vācija.

 8. GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU JENNEN

  Vācija

  Uzņēmums GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU JENNEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Marmors un dabīgais akmens, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Euskirchen, Vācija.

 1. A. MARTIN BAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums A. MARTIN BAU GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Neustadt, Vācija.

 2. FLORDEPOT INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FLORDEPOT INTERNATIONAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Griesti, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Griesti nozarēs. Tas atrodas Bergheim, Vācija.

 3. STEFAN CHOROSCH

  Vācija

  Uzņēmums STEFAN CHOROSCH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Herne, Vācija.

 4. RÖMER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RÖMER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Barsbüttel, Vācija.

 5. BENDER STRASSEN- UND TIEFBAUUNTERNEHMEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BENDER STRASSEN- UND TIEFBAUUNTERNEHMEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Kapitālceltniecība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Drolshagen, Vācija.

 6. DR. ING. JÖRN WAGNER, FREIER LANDSCHAFTSARCHITEKT

  Vācija

  Uzņēmums DR. ING. JÖRN WAGNER, FREIER LANDSCHAFTSARCHITEKT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Kiel, Vācija.

 7. MOTZ UND KADNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOTZ UND KADNER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 8. GSG - GESELLSCHAFT FÜR SANIERUNG UND GESAMTSTRUKTURENTWICKLUNG MANSFELD-SÜDHARZ MBH

  Vācija

  Uzņēmums GSG - GESELLSCHAFT FÜR SANIERUNG UND GESAMTSTRUKTURENTWICKLUNG MANSFELD-SÜDHARZ MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Ainavu ierīkošana, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Helbra, Vācija.

 9. BJÖRN KNABE

  Vācija

  Uzņēmums BJÖRN KNABE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Ainavu ierīkošana, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Ratzeburg, Vācija.

 10. AQUA-KUKLA BEWÄSSERUNGSSYSTEME INH. DIETER KUKLA

  Vācija

  Uzņēmums AQUA-KUKLA BEWÄSSERUNGSSYSTEME INH. DIETER KUKLA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, Kapitālceltniecība, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Tekstilaugi, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas