• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes- apdrukas un krāsošanas iekārtas

Rezultāti

Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes- apdrukas un krāsošanas iekārtas - Imports eksports

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, industrial textile machine supplies and accessories, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Esparreguera-Barcelona, Spānija.

 2. MARIO CROSTA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARIO CROSTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, textile machinery, shearing machines, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, fleecers, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, grinding machines, un textile accessories nozarēs. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 3. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE CARU' S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, un Laser engraving machines nozarēs. Tas atrodas Lonate Pozzolo, Itālija.

 4. ONURAY

  Turcija

  Uzņēmums ONURAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, finishing and dyeing textile fibers and yarns, un finishing and dyeing of fabrics and textile products nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Laboratorijas - aparāti un instrumenti, machinery for textile products, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Laboratorijas - aparāti un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Çerkezkoy/tekirdag, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BIANCALANI TEXTILE MACHINERY

  Itālija

  Uzņēmums BIANCALANI TEXTILE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery for treating and finishing fabrics, machines for treating and finishing textile fibres, machine installation for textile industry, un research and development for the textile sector nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 2. BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Ternitz, Austrija.

 3. YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbs - furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, sizing for the textile industry, knitwear, men's bedroom attire, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 4. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Vācija

  Uzņēmums GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Großostheim, Vācija.

 5. GRANDIS SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRANDIS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, textile dyeing machines, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 1. POZZI LEOPOLDO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums POZZI LEOPOLDO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, un heat regeneration systems nozarēs. Tas atrodas Barlassina, Itālija.

 2. PRINTSOME

  Spānija

  Uzņēmums PRINTSOME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 1. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DANTI PAOLO & C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Montemurlo, Itālija.

 2. DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. MISTER TEE

  Beļģija

  Uzņēmums MISTER TEE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Audumu apdrukāšana, customised polo shirts, custom t - shirts, un custom uniforms nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 4. ALLIANCE MACHINES TEXTILES

  Francija

  Uzņēmums ALLIANCE MACHINES TEXTILES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī finishing machines for hide and leathers nozarēs. Tas atrodas Miribel, Francija.

 5. MACTEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACTEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bellocchi Di Fano, Itālija.

 6. OFFICINA MASTER S.P.A

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MASTER S.P.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 7. MECATEX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MECATEX S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un machines and equipment for spinning and twisting nozarēs. Tas atrodas Terranuova Bracciolini, Itālija.

 8. PROMATTEX

  Francija

  Uzņēmums PROMATTEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī textile marking nozarēs. Tas atrodas Neuilly-Sur-Marne, Francija.

 1. MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī dyed fabric, un fabrics and materials nozarēs. Tas atrodas Çanakkale, Turcija.

 2. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Turcija

  Uzņēmums DORU MAKINA VE DIS TICARET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, finishing and dyeing of fabrics and textile products, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. S.P. JOVER

  Spānija

  Uzņēmums S.P. JOVER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Elche, Spānija.

 4. COST - FER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COST - FER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, products and supplies for air pollution purification, tangential flow filtration, un water filtering plants nozarēs. Tas atrodas Gerenzano, Itālija.

 5. L.A.I.P. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums L.A.I.P. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 6. RED CARPET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RED CARPET S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, thread decatizing machines, un decatising fabrics and textile products nozarēs. Tas atrodas Carre', Itālija.

 7. NOSEDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOSEDA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Tavernerio, Itālija.

 8. SUPERBA SAS

  Francija

  Uzņēmums SUPERBA SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines for treating and finishing textile fibres, weaving, un weaving looms nozarēs. Tas atrodas Mulhouse, Francija.

 9. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Beļģija

  Uzņēmums BONAS TEXTILE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marke, Beļģija.

 10. MAYSER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MAYSER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Formas un veidnes nozarē. Tas darbojas arī Cepures, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Foams, synthetic, Cepures, sensors, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lindenberg I. Allgäu, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes- apdrukas un krāsošanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1106 Uzņēmumi