• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas

Rezultāti

Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas - Imports eksports

 1. EUROLASER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Eurolaser is your partner in the world of laser technology, the specialist for laser systems for cutting, engraving and marking of different materials such as acrylic, wood, textiles and plastic films. We provide extensive support from a single source. Our cutting machines are used in the advertising industry, automotive industry, clothing industry, for furniture manufacture and interiors, for membrane keyboards and the electronics industry, for model building and architecture and much more.

 2. GARDINERY INTERNATIONAL

  Rumānija

  Uzņēmums GARDINERY INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgās tekstilšķiedras, Jaukta materiāla audumi, Dabīgās tekstilšķiedras, un Jaukta materiāla audumi nozarēs. Tas atrodas Cluj-Napoca, Rumānija.

 3. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MULTI-PLOT EUROPE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, CAD applications for cutting, un electronic tintometers nozarēs. Tas atrodas Bad Emstal, Vācija.

 4. MIRAMAC MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums MIRAMAC MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VAELLA MASCHINEN SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, Trikotāža - iekārtas un aprīkojums, Mājas šujmašīnas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, un Trikotāža - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COBBY'S

  Beļģija

  Uzņēmums COBBY'S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Preču pārpalikumi, Dabīgie tekstila diegi un dzijas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Audumi, Preču pārpalikumi, Dabīgie tekstila diegi un dzijas, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Audumi nozarēs. Tas atrodas Drongen, Beļģija.

 2. BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE

  Francija

  Uzņēmums BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas La Clayette, Francija.

 3. SANODOR

  Rumānija

  Uzņēmums SANODOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Segas, gultu pārklāji, pēļi un vatētas segas nozarē. Tas darbojas arī Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, Gultasveļa, Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, un Gultasveļa nozarēs. Tas atrodas Piatra Neamt, Rumānija.

 4. HAMON

  Francija

  Uzņēmums HAMON, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Audumu dizains, Audumu dizains, textile machinery, un sample cases nozarēs. Tas atrodas Vierkirchen, Vācija.

 1. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums COMHAIRE INTERNATIONAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un machines for treating and finishing textile fibres nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 2. DKTEX

  Bulgārija

  Uzņēmums DKTEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - otrreizējā pārstrāde, wadding, stapling textiles and textile products, un Tekstilizstrādājumi - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Shipkovo, Bulgārija.

 1. ZUND BENELUX

  Nīderlande

  Uzņēmums ZUND BENELUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī cutters, un Cutting system nozarēs. Tas atrodas Eersel, Nīderlande.

 2. KONMAKSAN

  Turcija

  Uzņēmums KONMAKSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī sewing tables nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums FREEMAN SCHWABE MACHINERY, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Plastmasas griešana - iekārtas, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Plastmasas griešana - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cincinnati, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. MERCERIE NET

  Rumānija

  Uzņēmums MERCERIE NET, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mājas šujmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Mājas gludekļi un bikšu preses, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 5. OZBILIM TEXTILE MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums OZBILIM TEXTILE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. INTERFASHION PRODESIGN S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums INTERFASHION PRODESIGN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, un Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes nozarēs. Tas atrodas Bradu, Rumānija.

 7. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Vācija

  Uzņēmums STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās adāmmašīnas un piederumi, un Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 8. CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS

  Portugāle

  Uzņēmums CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī machinery for textile products, Sewing machines for textiles, textile machinery, un textile machinery maintenance nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Famalicão, Portugāle.

 1. LAMOTEX

  Beļģija

  Uzņēmums LAMOTEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Deerlijk, Beļģija.

 2. ALPHAFORM AG

  Vācija

  Uzņēmums ALPHAFORM AG, gadā un darbojas Optika - instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Medicīna un ķirurģija - optiskie instrumenti, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Elektrība - sistēmas un ierīces, Testēšanas aparatūra, Medicīna un ķirurģija - optiskie instrumenti, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Elektrība - sistēmas un ierīces, un Testēšanas aparatūra nozarēs. Tas atrodas Feldkirchen, Vācija.

 3. MARIA KILIC

  Turcija

  Uzņēmums MARIA KILIC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Gultasveļa, Vannas dvieļi, Svētku apģērba piederumi, Gultasveļa, Vannas dvieļi, un Svētku apģērba piederumi nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Turcija

  Uzņēmums OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Textile machine manufacture, un Machine manufacturing nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. DUO TAILOR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums DUO TAILOR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, Darba apģērbi un aizsargapģērbs, Naktskrekli, Valkāšanai gatavi apģērbi - sievietes, Smalki un valkāšanai gatavi modes apģērbi vīriešiem, Darba apģērbi un aizsargapģērbs, un Naktskrekli nozarēs. Tas atrodas Brad, Rumānija.

 6. ZAELLA PARIS

  Francija

  Uzņēmums ZAELLA PARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 7. KFM PRAZISIONSMECHANIK AG

  Šveice

  Uzņēmums KFM PRAZISIONSMECHANIK AG, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Spreitenbach, Šveice.

 8. SOLBET KOLBUSZOWA S.A.

  Polija

  Uzņēmums SOLBET KOLBUSZOWA S.A., gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, un Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Kolbuszowa, Polija.

 9. DRACO. GRZEGORZ KAZMIERCZAK

  Polija

  Uzņēmums DRACO. GRZEGORZ KAZMIERCZAK, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Koscian, Polija.

 10. NESADI PROTECT SRL

  Rumānija

  Uzņēmums NESADI PROTECT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kokvilna - audumi, un Kokvilna - audumi nozarēs. Tas atrodas Stefanesti, Rumānija.

Filtri

Rezultāti

Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1193 Uzņēmumi