• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ATAK TEXTILE

  Turcija

  Verified by europages badge

  Atak Textile Company is a cotton yarn, cotton knitted fabric and woven fabric supplier located in Gaziantep/TURKEY. For now, we supply single jersey fabric, fleece fabric, french terry fabric, rib fabric, cardigan fabric, pique fabric. Atak Textile Company serves to its wholesaler and garment manufacturer customers all over the world, with its high quality and fast service. FABRIC RANGE : 1.SINGLE JERSEY, FULL ELASTANE SINGLE JERSEY 2.PIQUE (DOUBLE PIQUE, SINGLE PIQUE, FULL ELASTANE SINGLE PIQUE) 3.INTERLOCK 4.1x1 RIB, 2x1 RIB, RIB WITH ELASTANE, FULL ELASTANE RIB 5.FRENCH TERRY, COT/PES FRENCH TERRY, FULL ELASTANE FRENCH TERRY 6.COTTON FLEECE, COTTON/PES FLEECE, BRUSHED FLEECE, UNBRUSHED FLEECE FINISHING: 1.THERMOFIXING 2.SINGLE DYEING 3.DOUBLE DYEING 4.ENZYME TREATMENT 5.SILICON SOFTENING 6.SANFORIZING 7.BRUSHING 8.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) 9.SHEARING MACHINERY: 1.KNITTING MACHINES (x45) 2.RAW FABRIC QUALITY CONTROL (x2) 3.HT DYEING MACHINES (x11) 4.STENTER MACHINE (THERMOFIXING/HEATSETTING) (x2) 5.SANFORIZING (COMPACTOR) MACHINE (x2) 6.BALLOON SQUEZEING MACHINE (ROPE OPENER) (x2) 7.DRYING MACHINE (x1) 8.BRUSHING (x2) 9.CARBON BRUSH (PEACH EFFECT) (x1) 10.FINISHED QUALITY CONTROL (X2) COLOURS: 1.ATAK TEXTILE COLOUR CHART 2.PANTONE COLOURS 3.ORIGINAL CUSTOMER COLOURS YARNS THAT USED: 1.OE COTTON 2.VORTEX COTTON 3. RING COTTON 4.COMPACT COMBED COTTON 5.VISCOSE YARN 6.ELASTANE YARN 7.POLYESTER YARN Contact us for more information !

 2. TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES

  Brazīlija

  Uzņēmums TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Estancia Velha, Brazīlija.

 3. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Esparreguera-Barcelona, Spānija.

 4. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Vācija

  Uzņēmums GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Izšūšanas iekārtas un piederumi, embroidery machines, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Machines, custom-built, un embroidered clothing nozarēs. Tas atrodas Konken, Vācija.

 5. SEKAISA

  Spānija

  Uzņēmums SEKAISA, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gludināšana - profesionālas iekārtas, Gludināšana - profesionālas iekārtas, textile machinery, machines for treating and finishing textile fibres, un textile machine repair nozarēs. Tas atrodas Banyoles - Girona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NOSEDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOSEDA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Tavernerio, Itālija.

 2. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DANTI PAOLO & C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Montemurlo, Itālija.

 3. PUMA PRO PARTS LTD

  Turcija

  Uzņēmums PUMA PRO PARTS LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Būvniecība - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, pump accessories for concrete, Rubber - pipes, tubes and hoses, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 4. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Francija

  Uzņēmums ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un textile industry nozarēs. Tas atrodas Elbeuf, Francija.

 5. ASTENJOHNSON

  Beļģija

  Uzņēmums ASTENJOHNSON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumi nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Kokvilna - audumi, Mākslīgie un sintētiskie audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Kokvilna - audumi, un Mākslīgie un sintētiskie audumi nozarēs. Tas atrodas Eupen, Beļģija.

 1. GRANDIS SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRANDIS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, textile dyeing machines, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 2. RED CARPET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RED CARPET S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, thread decatizing machines, un decatising fabrics and textile products nozarēs. Tas atrodas Carre', Itālija.

 1. OFFICINA MASTER S.P.A

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MASTER S.P.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 2. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Īrija

  Uzņēmums ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, machines and equipment for spinning and twisting, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un parts and accessories for textile machines nozarēs. Tas atrodas Galway, Īrija.

 3. INNOTRANSFERS

  Spānija

  Uzņēmums INNOTRANSFERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, protective work masks, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un professional protection items nozarēs. Tas atrodas Montornes Del Valles, Spānija.

 4. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Vācija

  Uzņēmums GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī coupling machines nozarēs. Tas atrodas Grossostheim, Vācija.

 5. MAQUINAS DE COSER

  Spānija

  Uzņēmums MAQUINAS DE COSER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sewing machines, used sewing machines, un Sewing machines for textiles nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 6. E.J. CZIRAKY

  Vācija

  Uzņēmums E.J. CZIRAKY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tegernsee, Vācija.

 7. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums SCHENK-TEXTILMASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 8. THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwarzenbach a Wald, Vācija.

 1. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wagenfeld, Vācija.

 2. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

 3. SECOND HAND TEXTILE

  Itālija

  Uzņēmums SECOND HAND TEXTILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī second hand weaving machines, machines and equipment for finishing yarn, sale of used textile machinery, un machinery for treating and finishing fabrics nozarēs. Tas atrodas Gerenzano, Itālija.

 4. MAKROCOSTURA

  Spānija

  Uzņēmums MAKROCOSTURA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apģērbs - furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Alcala De Guadaira, Spānija.

 5. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Vācija

  Uzņēmums ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dülmen, Vācija.

 6. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 7. HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A.

  Spānija

  Uzņēmums HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, yarn spinning machine, textile machinery, un Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 8. KARL L. HÜBSCHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL L. HÜBSCHMANN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 9. STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN

  Vācija

  Uzņēmums STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 10. LAFER S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums LAFER S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī grinders, machines and equipment for teaseling fabrics, un machines for shearing yarns nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

3550 Uzņēmumi