• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. CEDIT MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums CEDIT MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Laboratorijas - aparāti un instrumenti, machinery for textile products, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Laboratorijas - aparāti un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Çerkezkoy/tekirdag, Turcija.

 3. GASPARINI FRIGORIFERI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GASPARINI FRIGORIFERI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Maerne, Itālija.

 4. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Turcija

  Uzņēmums DORU MAKINA VE DIS TICARET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, finishing and dyeing of fabrics and textile products, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. L.A.I.P. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums L.A.I.P. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NOSEDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOSEDA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un textile dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Tavernerio, Itālija.

 2. BEXCO

  Beļģija

  Uzņēmums BEXCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mākslīgās un sintētiskās šķiedras nozarē. Tas darbojas arī Tehniskie tekstili, Tehniskie tekstili transportu industrijai, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tehniskie tekstili industriālai lietošanai, Tehniskie tekstili, Tehniskie tekstili transportu industrijai, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tehniskie tekstili industriālai lietošanai nozarēs. Tas atrodas Hamme, Beļģija.

 3. UGOLINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums UGOLINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī drying machinery and equipment, un dry-cleaning automation nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 4. AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumi, Lini - audumi, cotton, jacquards, Audumi, un Lini - audumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, gadā un darbojas Lokšņu metāls presēšanai nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Vadi un kabeļi - tērauds, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, un Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana nozarēs. Tas atrodas Königsbrunn, Vācija.

 1. BENEKS

  Turcija

  Uzņēmums BENEKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machinery for treating and finishing fabrics nozarēs. Tas atrodas Beylikduzu/istanbul, Turcija.

 2. ENTEMA LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums ENTEMA LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 1. GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Turcija

  Uzņēmums GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 2. ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN

  Šveice

  Uzņēmums ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zuoz, Šveice.

 3. EVANS TEXTILE GROUP LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EVANS TEXTILE GROUP LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskas krāsvielas nepārtikas precēm, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskas krāsvielas nepārtikas precēm, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Manchester, Apvienotā Karaliste.

 4. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - piederumi un furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Automašīnas - piederumi un furnitūra, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Loughborough, Apvienotā Karaliste.

 6. POLSTAR TEKSTIL

  Turcija

  Uzņēmums POLSTAR TEKSTIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Printing - machines and equipment, un plants and machinery for producing round metal bars nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. OBEM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OBEM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Biella, Itālija.

 1. TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. THEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwäbisch Hall, Vācija.

 3. OTTO FUNKE GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums OTTO FUNKE GMBH & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 4. SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Münster, Vācija.

 5. ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gebze / Kocaeli, Turcija.

 6. SEDO TREEPOINT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SEDO TREEPOINT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mengerskirchen, Vācija.

 7. MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aušana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bernkastel-Kues, Vācija.

 8. CASTRO VILLORIA FERNANDO

  Spānija

  Uzņēmums CASTRO VILLORIA FERNANDO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sabadell, Spānija.

 9. KARCEM TEKSTIL SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums KARCEM TEKSTIL SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 10. MODABOZ

  Turcija

  Uzņēmums MODABOZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1196 Uzņēmumi