• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • telekss

Rezultāti

Telekss - Imports eksports

 1. 3GMAX ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums 3GMAX ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Telekss nozarē. Tas atrodas New Asia International Electronic Digital City, Xidi Se, Ķīna.

 2. VERDANT TELEMETRY & ANTENNA SYSTEMS PVT. LTD.

  Indija

  Uzņēmums VERDANT TELEMETRY & ANTENNA SYSTEMS PVT. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekss nozarē. Tas atrodas Ernakulam, Indija.

 3. QINGDAO E-JIAXUN OPTICAL&ELECTRICAL INFO CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO E-JIAXUN OPTICAL&ELECTRICAL INFO CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekss nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 4. REX-ROTARY VERTRIEBSGESELLSCHAFT ESSEN MBH

  Vācija

  Uzņēmums REX-ROTARY VERTRIEBSGESELLSCHAFT ESSEN MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Telekss nozarē. Tas darbojas arī Faksi, Skeneri - biroja, Faksi, un Skeneri - biroja nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. PERSONALVORSORGESTIFTUNG DER SCHWEIZERISCHEN TELETEXT AG

  Šveice

  Uzņēmums PERSONALVORSORGESTIFTUNG DER SCHWEIZERISCHEN TELETEXT AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekomunikācijas - perifērijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Telekss, un Telekss nozarēs. Tas atrodas Biel, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RPF, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums RPF, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekomunikācijas - perifērijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Telekss, un Telekss nozarēs. Tas atrodas Odry, Čehija.

 2. INTERMEDIA SUPPLIES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INTERMEDIA SUPPLIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekomunikācijas - perifērijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Telekss, un Telekss nozarēs. Tas atrodas Ferndown, Apvienotā Karaliste.

 3. DIE TELEFONHELDEN

  Vācija

  Uzņēmums DIE TELEFONHELDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 4. TELEFONSERVICE VIPO DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TELEFONSERVICE VIPO DEUTSCHLAND GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 5. OSNATEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OSNATEL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telekomunikācijas - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, mobile radio assistance, mobile radio installation, un Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Osnabrück, Vācija.

 1. APM - ASSISTANCE PHONE MARKETING

  Spānija

  Uzņēmums APM - ASSISTANCE PHONE MARKETING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tirdzniecība pa tālruni nozarē. Tas darbojas arī Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, un Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Barcelone, Spānija.

 2. TELKEA

  Luksemburga

  Uzņēmums TELKEA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Telekomunikācijas - pakalpojumi, Telekomunikācijas - pakalpojumi, Landline and mobile telephony equipment, datacenter, un company networks nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 1. SONAUTO

  Beļģija

  Uzņēmums SONAUTO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, technical consultants on electrical and electronics aspects, telecommunications consultancy, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, un Transportlīdzekļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. CRM48

  Alžīrija

  Uzņēmums CRM48, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Reklāmas trafaretdruka, Reklāmas trafaretdruka, un equipment leasing nozarēs. Tas atrodas Sétif, Alžīrija.

 3. ACL SERVICES SA

  Luksemburga

  Uzņēmums ACL SERVICES SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Zvanu centri, un Zvanu centri nozarēs. Tas atrodas Bertrange, Luksemburga.

 4. DAS KONTOR BÜROSERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DAS KONTOR BÜROSERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas E-pasts - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Skeneri - biroja, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, Skeneri - biroja, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, un office automation nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. DE LEADOPVOLGERS

  Nīderlande

  Uzņēmums DE LEADOPVOLGERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Enschede, Nīderlande.

 6. 6.12 TELEFOONSERVICE

  Nīderlande

  Uzņēmums 6.12 TELEFOONSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 7. BUSINESS CENTER WALLONIE

  Beļģija

  Uzņēmums BUSINESS CENTER WALLONIE, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Mobilie telefonsakari, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Mobilie telefonsakari, un Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji nozarēs. Tas atrodas Mont-Sur-Marchienne, Beļģija.

 8. NUMERICABLE

  Beļģija

  Uzņēmums NUMERICABLE, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Telekomunikācijas - pakalpojumi, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, un Telekomunikācijas - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. SCARLET

  Beļģija

  Uzņēmums SCARLET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Telekomunikācijas - pakalpojumi, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, un Telekomunikācijas - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Evere, Beļģija.

 2. PAYPHONE NET LTD

  Grieķija

  Uzņēmums PAYPHONE NET LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī telecommunications services, un Machinery and equipment - import-export nozarēs. Tas atrodas Patra, Grieķija.

 3. VOO

  Beļģija

  Uzņēmums VOO, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Telekomunikācijas - pakalpojumi, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, un Telekomunikācijas - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Ans, Beļģija.

 4. INFOCENTRUM SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums INFOCENTRUM SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Multivide - interneta un intraneta pakalpojumi, Informācijas tehnoloģijas - kabeļi, Telekomunikācijas - perifērijas iekārtas, Multivide - interneta un intraneta pakalpojumi, Informācijas tehnoloģijas - kabeļi, un Telekomunikācijas - perifērijas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 5. CLICK2CALL

  Beļģija

  Uzņēmums CLICK2CALL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Call management software, un phone call management services nozarēs. Tas atrodas Esneux, Beļģija.

 6. MAEL BOURBLANC

  Francija

  Uzņēmums MAEL BOURBLANC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mobilie tālruņi nozarē. Tas darbojas arī Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, Internet connection, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, un Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Colmar, Francija.

 7. BILLI

  Beļģija

  Uzņēmums BILLI, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Mobilie telefonsakari, Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji, Mobilie telefonsakari, un Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji nozarēs. Tas atrodas Braine L'alleud, Beļģija.

 8. LIEBESZAUBER4YOU

  Vācija

  Uzņēmums LIEBESZAUBER4YOU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Weiden, Vācija.

 9. SKYLOGIC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SKYLOGIC S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Finansēšana un kreditēšana - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Telekomunikācijas - pakalpojumi, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, Telekomunikācijas - pakalpojumi, un Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 10. AT&T GLOBAL NETWORK SERVICES AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AT&T GLOBAL NETWORK SERVICES AUSTRIA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, Multivide - interneta un intraneta pakalpojumi, Telefons, telekss, fakss - pakalpojumi, un Multivide - interneta un intraneta pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.