• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tintes

Rezultāti

Tintes - Imports eksports

 1. ARCOTEST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  arcotest GmbH is a test ink manufacturer. Test inks enable users to determine the surface energy/surface tension of solids made of plastic, metal, glass or ceramic. This then allows the surface's adhesion potential for printing, bonding or varnishing to be determined using the wetting image. Providing specialist advice, guaranteeing specified values, making deliveries reliably and promptly, and collaborating with our customers nationally and internationally – these have been the foundations of our business for 40 years. For quality assurance purposes, the inks are tested using a state-of-the-art contact angle measurement device, taking into account the temperature and density. Safety data sheets provide information about handling, storage and transport regulations.

 2. SICO SCREEN INKS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  SICO SCREEN INKS is a Belgian family business with over 20 years' experience. We manufacture screen printing inks using organisational structures in Poland and Vietnam. We offer constant innovation, our own ink mixing system, quick delivery, technical support and export throughout the world. Cooperation with Mekascreen for the Belgian market.

 3. PAPERERA DE GIRONA SA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PAPERERA DE GIRONA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana - fleksogrāfija, Tintes, paper bag manufacturing, packaging bags, manufacture of paper bags, Drukāšana - fleksogrāfija, paper conversion, Tintes, un emulsion ink nozarēs. Tas atrodas Sarrià De Ter-Girona, Spānija.

 4. VISA S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VISA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakas un krāsas nozarē. Tas darbojas arī Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Tintes, paints - production, emulsion paints, paint factory, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, colouring pastes, paints, un Tintes nozarēs. Tas atrodas Gropello Cairoli, Itālija.

 5. CASHCOW GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CASHCOW GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Kārtains papīrs, printer cartridges, Ink cartridges, un Kārtains papīrs nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MULTI-PLOT EUROPE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, CAD applications for cutting, un electronic tintometers nozarēs. Tas atrodas Bad Emstal, Vācija.

 2. FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL

  Itālija

  Uzņēmums FAM FAVATA ADVANCED MARKING SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, marking machines for packing, marking machines, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, un industrial ink jet cartridges nozarēs. Tas atrodas Desio, Itālija.

 3. INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS QUIMICAS UBACH, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas atrodas Sant Fruitós De Bages, Spānija.

 4. POLYCHROME SERVICE LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums POLYCHROME SERVICE LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tipogrāfijas krāsas nozarē. Tas darbojas arī Tintes, Drukāšana - fleksogrāfija, Drukāšana - ofsets, Tintes, Drukāšana - fleksogrāfija, un Drukāšana - ofsets nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. ENCRES DUBUIT

  Francija

  Uzņēmums ENCRES DUBUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas atrodas Mitry Mory, Francija.

 1. CJSC RESPECTA

  Baltkrievija

  Uzņēmums CJSC RESPECTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī paints - production nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 2. XMAI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums XMAI FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī ink, un franking machines nozarēs. Tas atrodas Anglet, Francija.

 1. DIGISELLOS

  Spānija

  Uzņēmums DIGISELLOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lāzerdruka nozarē. Tas darbojas arī Tintes, rubber stamps, numbering machines and date stamps, un Tintes nozarēs. Tas atrodas Don Benito, Spānija.

 2. LYSEIS.GR

  Grieķija

  Uzņēmums LYSEIS.GR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kases aparāti nozarē. Tas darbojas arī Tintes, toner for laser printers, office equipment and stationery, Tintes, un cash registers nozarēs. Tas atrodas Patra, Grieķija.

 3. PRÖLL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRÖLL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Tampodruka, Tintes, Tampodruka, screen inks, un Tintes nozarēs. Tas atrodas Weißenburg, Vācija.

 4. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Flexo direct printing, Label printing systems, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un sheeting lines nozarēs. Tas atrodas Renchen, Vācija.

 5. GRAFCO

  Itālija

  Uzņēmums GRAFCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī screen inks, un special paints nozarēs. Tas atrodas Camalò Di Povegliano, Itālija.

 6. CHEMCOLOUR'S GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHEMCOLOUR'S GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Lakas un krāsas, Tintes, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Lakas un krāsas, un Tintes nozarēs. Tas atrodas Alzey, Vācija.

 7. CLERMONT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLERMONT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, Ķīmiski abrazīvie līdzekļi, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, un Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Eschwege, Vācija.

 8. INK ATTACK

  Vācija

  Uzņēmums INK ATTACK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datoru perifērijas iekārtas, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datoru perifērijas iekārtas, un Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli nozarēs. Tas atrodas Grünstadt, Vācija.

 1. MIX-TURE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums MIX-TURE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, Rūpniecisko iekārtu īre, Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Fislisbach, Šveice.

 2. EVERTS AG

  Vācija

  Uzņēmums EVERTS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, Rūpniecisko iekārtu īre, Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Waltrop, Vācija.

 3. HAR HANDELSVERTRETUNG FÜR FARBEN, LACKE UND BRANDSCHUTZSYSTEME

  Vācija

  Uzņēmums HAR HANDELSVERTRETUNG FÜR FARBEN, LACKE UND BRANDSCHUTZSYSTEME, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Pretkorozijas līdzekļi, Lakas un krāsas, Tintes, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Pretkorozijas līdzekļi, Lakas un krāsas, un Tintes nozarēs. Tas atrodas Wolmirstedt, Vācija.

 4. ACH AUTOCOLOR SIEGEN KG

  Vācija

  Uzņēmums ACH AUTOCOLOR SIEGEN KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, un Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki nozarēs. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 5. HOLTMANN & STIERLE CHEMIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOLTMANN & STIERLE CHEMIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, un Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki nozarēs. Tas atrodas Enger, Vācija.

 6. LIQMET-EUROPE HEAD OFFICE

  Vācija

  Uzņēmums LIQMET-EUROPE HEAD OFFICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Lakas un krāsas, Tintes, un Plastmasa - rūpnieciskas izejvielas nozarēs. Tas atrodas Bad Waldsee, Vācija.

 7. AD&HS

  Vācija

  Uzņēmums AD&HS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Biroja mēbeles un plaukti, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, Materiāli drukas iekārtām, Biroja mēbeles un plaukti, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, un Materiāli drukas iekārtām nozarēs. Tas atrodas Winnenden, Vācija.

 8. GANN VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GANN VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Biroja mēbeles un plaukti, Briļļu lēcas, kontaktlēcas un piederumi, Optika - instrumenti, Medicīna un ķirurģija - iekārtas un aprīkojums, Biroja mēbeles un plaukti, Briļļu lēcas, kontaktlēcas un piederumi, Optika - instrumenti, un Medicīna un ķirurģija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mühlacker, Vācija.

 9. TRITRON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRITRON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, Materiāli drukas iekārtām, Informācijas tehnoloģijas - datori ar mikroprocesoru, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji un materiāli, un Materiāli drukas iekārtām nozarēs. Tas atrodas Battenberg Dodenau, Vācija.

 10. 4C-PRINTING INKS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums 4C-PRINTING INKS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, Rūpniecisko iekārtu īre, Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Emmerich, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Tintes - Imports eksports

Rezultātu skaits

803 Uzņēmumi