• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tortelini

Rezultāti

Tortelini - Imports eksports

 1. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOOD VALLEY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, Tortelini, pumpkin tortelli, un tortelli nozarēs. Tas atrodas Collecchio, Itālija.

 2. MOSNA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MOSNA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī Makaronu produkti, Tortelini, Makaronu produkti, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

 3. PASTA FRESCA DEL TITANO

  Sanmarīno

  Uzņēmums PASTA FRESCA DEL TITANO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Repubblica Di San Marino, Sanmarīno.

 4. BIOALIMENTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BIOALIMENTA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Fara San Martino, Itālija.

 5. LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI

  Itālija

  Uzņēmums LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DI MARTINO GAETANO & FRATELLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DI MARTINO GAETANO & FRATELLI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Gragnano, Itālija.

 2. L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA

  Itālija

  Uzņēmums L'ANGOLO DELLE DELIZIE DI VIVIANI SANDRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cortemaggiore, Itālija.

 3. PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pietragalla, Itālija.

 4. PASTA FRESCA 3G DI GALANTI PATRIZIO C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PASTA FRESCA 3G DI GALANTI PATRIZIO C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Misano Adriatico, Itālija.

 5. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums JOLLY SGAMBARO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Castello Di Godego, Itālija.

 1. RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RUSTICHELLA D'ABRUZZO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pianella, Itālija.

 2. AICHNER MARTIN

  Itālija

  Uzņēmums AICHNER MARTIN, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Castelrotto, Itālija.

 1. TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C

  Itālija

  Uzņēmums TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Anghiari, Itālija.

 2. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cagliari, Itālija.

 3. NONNA ANGELA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NONNA ANGELA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cassola, Itālija.

 4. ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA

  Itālija

  Uzņēmums ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PASTA ALL'UOVO MARCELLO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Tivoli, Itālija.

 6. PASTA GIOIOSA

  Itālija

  Uzņēmums PASTA GIOIOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Rodigo, Itālija.

 7. MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C.

  Itālija

  Uzņēmums MARTELLI F.LLI MARIO DINO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Casciana Terme Lari, Itālija.

 8. PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Vinci, Itālija.

 1. STEMARPAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STEMARPAST S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. DELLANONNA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DELLANONNA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Bedonia, Itālija.

 3. PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO TEMPORIN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Sommacampagna, Itālija.

 4. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Valeggio Sul Mincio, Itālija.

 5. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas MUGGIO', Itālija.

 6. CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 7. PASTIFICIO ZANINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO ZANINI S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 8. IL PASTAIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IL PASTAIO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Rodengo Saiano, Itālija.

 9. PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Rufina, Itālija.

 10. PASTIFICIO NOVELLA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO NOVELLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Sori, Itālija.