• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tortelini

Rezultāti

Tortelini - Imports eksports

 1. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FOOD VALLEY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, Tortelini, pumpkin tortelli, un tortelli nozarēs. Tas atrodas Collecchio, Itālija.

 2. MOSNA GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MOSNA GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ravioli nozarē. Tas darbojas arī Makaronu produkti, Tortelini, Makaronu produkti, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

 3. TORTILLERIAS BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums TORTILLERIAS BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tortelini nozarē. Tas atrodas Hoeilaart, Beļģija.

 4. ARMANDO DE ANGELIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARMANDO DE ANGELIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Villafranca Di Verona, Itālija.

 5. ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA

  Itālija

  Uzņēmums ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PASTIFICIO OROBICO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO OROBICO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas San Paolo D'argon, Itālija.

 2. TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C

  Itālija

  Uzņēmums TAVERNELLI ELEONORA S.N.C. DI ROSSI STEFANO & C, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Anghiari, Itālija.

 3. PASTA FRESCA DEL TITANO

  Sanmarīno

  Uzņēmums PASTA FRESCA DEL TITANO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Repubblica Di San Marino, Sanmarīno.

 4. PASTIFICIO AVESANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO AVESANI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Bussolengo, Itālija.

 5. PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pietragalla, Itālija.

 1. GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas San Giorgio Bigarello, Itālija.

 2. LA BOLOGNESE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA BOLOGNESE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Contursi Terme, Itālija.

 1. GANAT S.N.C. DI GASPARRI PAMELA & C.

  Itālija

  Uzņēmums GANAT S.N.C. DI GASPARRI PAMELA & C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Civitanova Marche, Itālija.

 2. PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pistoia, Itālija.

 3. MILONE GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums MILONE GIUSEPPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Trecastagni, Itālija.

 4. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas MUGGIO', Itālija.

 5. PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO BOLOGNESE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 6. ARTE & PASTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARTE & PASTA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Boscoreale, Itālija.

 7. CASA DEL TORTELLINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CASA DEL TORTELLINO S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Piandisco', Itālija.

 8. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cagliari, Itālija.

 1. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Valeggio Sul Mincio, Itālija.

 2. NONNA ANGELA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NONNA ANGELA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Cassola, Itālija.

 3. ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pagani, Itālija.

 4. PASTIFICIO PASTA FRESCA DI BASTARDI A.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO PASTA FRESCA DI BASTARDI A., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Palomonte, Itālija.

 5. PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Rufina, Itālija.

 6. PIZZERIA AI FORTI

  Itālija

  Uzņēmums PIZZERIA AI FORTI, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Pornassio, Itālija.

 7. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums JOLLY SGAMBARO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Castello Di Godego, Itālija.

 8. GRANDI PASTAI ITALIANI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GRANDI PASTAI ITALIANI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Correggio, Itālija.

 9. PASTA NARDI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PASTA NARDI S.R.L., gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Montirone, Itālija.

 10. SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SALUMIFICIO PASTIFICIO DEL FUMAIOLO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Makaronu produkti nozarē. Tas darbojas arī Ravioli, Tortelini, Ravioli, un Tortelini nozarēs. Tas atrodas Verghereto, Itālija.