• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • trafaretiespiesana - iekartas

Rezultāti

Trafaretiespiesana - iekartas - Imports eksports

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Balloons World Store manufactures innovative products, including novelty shaped balloons, structures for compositions of helium-free balloons and the new 100% biodegradable needle filler: Ecostick. Since 1979, we have manufactured RIFCO brand balloon-printing machines (Rifco Machines), of matchless quality and adaptability. BWS delivers outstanding printing on all types of balloons. We offer an international balloon services.

 2. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  Itālija

  Verified by europages badge

  E.T.S. Engineering Transfer System has been offering paper transfer printing since 1970, using a range of technologies to apply designs to materials including fabrics, metals, plastic laminates, glass and ceramic. E.T.S. chemical research and development team has developed and patented many technologies and inks for sublimation and thermoplastic transfer printing suitable for use on different types of machinery, including silk screen, offset, flexographic, rotogravure and plotter ink-jet piezo.

 3. LANG & SCHMIDT OHG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LANG & SCHMIDT OHG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Roth, Vācija.

 4. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHIC INVEST & CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Drukāšana - furnitūra, Iesiešana - furnitūra, Trafaetdruka - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Pontillas, Beļģija.

 5. PLASTIC BILLAT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLASTIC BILLAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Trafaretdruka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Rūpnieciskā trafaretdruka, Tampodruka, car accessories, Plastic injection, perfumery, un Pārtikas produktu iepakojumi nozarēs. Tas atrodas Gamaches, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MODERNE ELEMAT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MODERNE ELEMAT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Leinfelden-Echterdingen, Vācija.

 2. PAUL WILKE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAUL WILKE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 3. GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 4. BILMAK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums BILMAK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial furnaces, un serigraphy nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for silk-screen printing, silk-screen printing, un silk-screen applications nozarēs. Tas atrodas Runcorn, Apvienotā Karaliste.

 1. ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Tampodruka, Digitālā druka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Tampodruka, un Digitālā druka nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 2. BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 1. MASCOPRINT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MASCOPRINT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Trafaetdruka - furnitūra, Tampodruka, silk-screen printing, machines and equipment for pad printing, Trafaetdruka - furnitūra, un Tampodruka nozarēs. Tas atrodas Hemel Hempstead, Apvienotā Karaliste.

 2. OMSO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OMSO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fleksogrāfijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Trafaretiespiešana - iekārtas, un offset printing machines nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 3. SCHNELL INDUSTRIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHNELL INDUSTRIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 4. ANGELL WELDING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ANGELL WELDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Croydon, Apvienotā Karaliste.

 5. MISMATIC

  Itālija

  Uzņēmums MISMATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for silk-screen printing, un silk-screen printing nozarēs. Tas atrodas Pieve Emanuele, Itālija.

 6. 3ME SIGN EPE

  Grieķija

  Uzņēmums 3ME SIGN EPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī screen inks, heat conveyor belts, machinery and equipment for digital printing, un machines and equipment for silk-screen printing nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 7. DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL

  Austrija

  Uzņēmums DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Wels, Austrija.

 8. EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Glauburg, Vācija.

 1. PADTOOLS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PADTOOLS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Leonberg, Vācija.

 2. PERFECT FINISH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PERFECT FINISH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Neunkirchen-Seelscheid, Vācija.

 3. SIEBDRUCKBEDARF CLAUDIA FROST

  Vācija

  Uzņēmums SIEBDRUCKBEDARF CLAUDIA FROST, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, Tipogrāfijas krāsas, Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, un Tipogrāfijas krāsas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. RM-PRINT GMBH

  Šveice

  Uzņēmums RM-PRINT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Diessenhofen, Šveice.

 5. DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS

  Vācija

  Uzņēmums DRUCK & TECHNIK THOMAS HUTTERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Ofseta drukas iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Ofseta drukas iekārtas, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Wickede, Vācija.

 6. SAATI-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAATI-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Drukāšana, Trafaretdruka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Drukāšana, un Trafaretdruka nozarēs. Tas atrodas Fellbach, Vācija.

 7. DIPL.-KFM. BERTRAM WEIAND

  Vācija

  Uzņēmums DIPL.-KFM. BERTRAM WEIAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Tintes, Drukāšana, Tampodruka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Tintes, Drukāšana, un Tampodruka nozarēs. Tas atrodas Wesel, Vācija.

 8. SPS TECHNOSCREEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPS TECHNOSCREEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 9. UV-TOP LTD. & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums UV-TOP LTD. & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Leutkirch, Vācija.

 10. SERICO SERIGRAPHIE-MATERIAL EICH GMBH

  Šveice

  Uzņēmums SERICO SERIGRAPHIE-MATERIAL EICH GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Dietikon, Šveice.