• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • traktori - vīnkopība

Rezultāti

Traktori - vīnkopība - Imports eksports

 1. AGROMEHANIKA D.D.

  Slovēnija

  Uzņēmums AGROMEHANIKA D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Traktori - vīnkopība, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Kranj, Slovēnija.

 2. MTD FRANCE

  Francija

  Uzņēmums MTD FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Traktori - vīnkopība, Dārzkopības traktori, Traktori - vīnkopība, Dārzkopības traktori, un forestry tractors nozarēs. Tas atrodas St Etienne Du Rouvray, Francija.

 3. KLG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KLG GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Ielu tīrītāji, Sniega šķūres, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Ielu tīrītāji, un Sniega šķūres nozarēs. Tas atrodas Stein, Vācija.

 4. BOURGOGNE VITI SERVICE

  Francija

  Uzņēmums BOURGOGNE VITI SERVICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī fertilisation nozarēs. Tas atrodas Beaune Cedex, Francija.

 5. AASE LANDBRUK AS

  Norvēģija

  Uzņēmums AASE LANDBRUK AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kāpurķēžu traktori nozarē. Tas darbojas arī Traktori - vīnkopība, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Šaurceļa traktori, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Traktori - vīnkopība, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Šaurceļa traktori, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Sandnes, Norvēģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī export of agricultrual machinery, un farm machinery repair shops nozarēs. Tas atrodas Vittoria, Itālija.

 2. SUPERFINE GROUP HOLDINGS

  Nigērija

  Uzņēmums SUPERFINE GROUP HOLDINGS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī goods trading services nozarēs. Tas atrodas Aba, Nigērija.

 3. MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī Šaurceļa traktori, un Šaurceļa traktori nozarēs. Tas atrodas Wallertheim, Vācija.

 4. BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK

  Dānija

  Uzņēmums BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Traktori - vīnkopība, un Traktori - vīnkopība nozarēs. Tas atrodas Bredebro, Dānija.

 5. WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Ochtrup, Vācija.

 1. AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT

  Ungārija

  Uzņēmums AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Kecskemet, Ungārija.

 2. NINGBO USJ TRANSMISSION CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO USJ TRANSMISSION CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 1. MOGES AMHA GENERAL IMPORT & EXPORT PLC

  Etiopija

  Uzņēmums MOGES AMHA GENERAL IMPORT & EXPORT PLC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Traktori - vīnkopība nozarē. Tas atrodas Mekelle, Tigray, Etiopija.

 2. TRACTO MARCHE CHATELLERAUDAIS ETS BEJENNE

  Francija

 3. MT - MAQUINAS E TRACTORES, S.A.

  Portugāle

 4. AGRI TECHNOLOGY

  Francija

  Uzņēmums AGRI TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, supplies for do-it-yourself work, grinding of cutting tools, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Arveyres, Francija.

 5. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francija

  Uzņēmums CONSTRUCTION HUMEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Pierre Montlimart, Francija.

 6. SOCIÉTÉ D'AGRICULTURE ET DE VITICULTURE

  Šveice

  Uzņēmums SOCIÉTÉ D'AGRICULTURE ET DE VITICULTURE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Cornaux Ne, Šveice.

Meklēt cenas priekš