• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums

Rezultāti

Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums - Imports eksports

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Starptautiski preču pārvadājumi pa autoceļiem, Autoceļu pārvadājumi - loģistika, Starptautiskie sūtījumi, Frakts, Pārvadājumi saldētavās, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Starptautiski preču pārvadājumi pa autoceļiem, Autoceļu pārvadājumi - loģistika, un Starptautiskie sūtījumi nozarēs. Tas atrodas Cirkovce, Slovēnija.

 2. COOLINGVANS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COOLINGVANS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kornwestheim, Vācija.

 3. OZ LOGISTIQUE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OZ LOGISTIQUE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Noliktavu plaukti nozarē. Tas darbojas arī Pārvadājumi saldētavās, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Pārvadājumi saldētavās, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pontarlier, Francija.

 4. PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE"

  Baltkrievija

  Uzņēmums PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE", ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 5. EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī refrigerating system and equipment compressors, un liquefaction machines nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GADEGREJ

  Dānija

  Uzņēmums GADEGREJ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Diesel generator unit, renewable energy sources, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un solar-powered electricity generators nozarēs. Tas atrodas København K, Dānija.

 2. ERRAIHANI TRANS

  Maroka

  Uzņēmums ERRAIHANI TRANS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi - loģistika nozarē. Tas darbojas arī Starptautiski preču pārvadājumi pa autoceļiem, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, transport company, national transport, Starptautiski preču pārvadājumi pa autoceļiem, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ait Melloul, Maroka.

 3. GIORGIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIORGIO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī international transport agency, un wooden articles for warehousing and transport nozarēs. Tas atrodas Colliano, Itālija.

 4. VEBABOX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VEBABOX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī refrigerated motor vehicles, cooling trolleys, un refrigerated tanks for goods storage nozarēs. Tas atrodas Kleve, Vācija.

 5. WESSINGTON CRYOGENICS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WESSINGTON CRYOGENICS LTD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvadājumi kontrolētā temperatūrā, refrigerated tanks, cargo transport by refrigeration vessel, refrigerated containers for storage, un Pārvadājumi kontrolētā temperatūrā nozarēs. Tas atrodas Houghton Le Spring, Apvienotā Karaliste.

 1. SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, road hauliers, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un cargo transport by refrigeration vessel nozarēs. Tas atrodas Villeneuve Sur Lot, Francija.

 2. CRS MOBILE COLD STORAGE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CRS MOBILE COLD STORAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī continuous blast freezers, thawing cabinets for commercial use, un refrigerated containers for storage nozarēs. Tas atrodas Maulden, Apvienotā Karaliste.

 1. MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Brokeri - opcijas nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Supply chain execution, un Refrigerated transports nozarēs. Tas atrodas Friedrichsdorf, Vācija.

 2. POMMIER FURGOCAR SRL

  Itālija

  Uzņēmums POMMIER FURGOCAR SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 3. NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 4. BINGO TRANS

  Beļģija

  Uzņēmums BINGO TRANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārvadājumi kontrolētā temperatūrā, refrigerated transport, un Pārvadājumi kontrolētā temperatūrā nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

 5. ICE CONCEPT

  Beļģija

  Uzņēmums ICE CONCEPT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Refrigerated trucks, un refrigerated trailers nozarēs. Tas atrodas Herstal, Beļģija.

 6. APPLIC FROID

  Francija

  Uzņēmums APPLIC FROID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Begles, Francija.

 7. CARRIER TRANSICOLD BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIER TRANSICOLD BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un mobile air-conditioning nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 8. BKL SPEDITION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BKL SPEDITION GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 1. GIRTEKA LOGISTICS

  Lietuva

  Uzņēmums GIRTEKA LOGISTICS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Temperature-controlled lorries, un Utility vehicles nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 2. CEMAFROID

  Francija

  Uzņēmums CEMAFROID, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas atrodas Fresnes, Francija.

 3. SBR

  Francija

  Uzņēmums SBR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Puspiekabes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem, un Puspiekabes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem nozarēs. Tas atrodas Hillion, Francija.

 4. STEE

  Francija

  Uzņēmums STEE, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Saint-Étienne, Francija.

 5. THERMO SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums THERMO SYSTEMS SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Katowice, Polija.

 6. SCOP CARROSSERIE CAZAUX

  Francija

  Uzņēmums SCOP CARROSSERIE CAZAUX, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Saint Vincent De Paul, Francija.

 7. DURAFROID SA

  Francija

  Uzņēmums DURAFROID SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Guereins, Francija.

 8. INTER TURBO KOZUTI TEHERFUVAROZO ES KFT

  Ungārija

  Uzņēmums INTER TURBO KOZUTI TEHERFUVAROZO ES KFT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Imports un eksports - automašīnas un aprīkojums, Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, Imports un eksports - automašīnas un aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 9. COOLGO

  Nīderlande

  Uzņēmums COOLGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, refrigerated motor vehicles, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bladel, Nīderlande.

 10. MILLARD FROID SAS

  Francija

  Uzņēmums MILLARD FROID SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums, un Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Yzeure, Francija.

Filtri

Rezultāti

Transportlīdzekļi ar saldētavām - aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

3663 Uzņēmumi