• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • trauku mazgājamās mašīnas organizācijām

Rezultāti

Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām - Imports eksports

 1. MACH SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 2. REWADI GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums REWADI GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Babenhausen, Vācija.

 3. TEIKOS SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TEIKOS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī glass washers for institutions, washers, hood dishwasher, conveyor dishwasher, industrial dishwashing machines, professional dishwashing machines, un excellent performance nozarēs. Tas atrodas Limena, Itālija.

 4. GASTRO-GERMANY

  Vācija

  Uzņēmums GASTRO-GERMANY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī dishwashers for communities, glass washers for institutions, dishwashers with driven basket, un detergents for dishes nozarēs. Tas atrodas Lünen, Vācija.

 5. SOMEPRODUCTS

  Beļģija

  Uzņēmums SOMEPRODUCTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Cleansing products - industrial, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Litzendorf, Vācija.

 2. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Vācija

  Uzņēmums GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Obertshausen, Vācija.

 3. SANTOS PALACE

  Beļģija

  Uzņēmums SANTOS PALACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafijas automāti - profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, Mājas kafijas automāti, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Kafija un tēja, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, Mājas kafijas automāti, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 4. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  Itālija

  Uzņēmums EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Legnago, Itālija.

 5. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  Šveice

  Uzņēmums GASTROSERVICE MEENS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Meggen, Šveice.

 1. ATA SRL

  Itālija

  Uzņēmums ATA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, industrial dishwashers, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, professional kitchens, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Conselve, Itālija.

 2. CUISIWAN

  Beļģija

  Uzņēmums CUISIWAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Lielas mājsaimniecības ierīces, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Lielas mājsaimniecības ierīces, electric mechanical components, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Froidmont, Beļģija.

 1. PHILCOM - VLEMAC

  Beļģija

  Uzņēmums PHILCOM - VLEMAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Merksem, Beļģija.

 2. HOBART BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums HOBART BELGIUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, dish-washer, Ūdens mīkstinātāji, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Blenders, electric nozarēs. Tas atrodas Kampenhout, Beļģija.

 3. ELFRAMO SPA

  Itālija

  Uzņēmums ELFRAMO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī industrial dishwashers, conveyor dishwashers, fryers for institutions, un machines for ice-cream parlours nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 4. MIELE & CIE KG

  Vācija

  Uzņēmums MIELE & CIE KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

 5. VIRTUS GROUP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIRTUS GROUP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virtuves mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, cooling tables, refrigerated tables for shops, bars and restaurants, gas cooker, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Hamm, Vācija.

 6. TEWA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums TEWA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, pots and pans, grill, un professional kitchens nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 7. SISTEMA PROJECT ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums SISTEMA PROJECT ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Dish washers for the food industry, industrial dishwashers, un glass washers for institutions nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Veneto, Itālija.

 8. AL RAZANA

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums AL RAZANA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Sharjah, Apvienotie Arābu Emirāti.

 1. HORECA SERVICE

  Beļģija

  Uzņēmums HORECA SERVICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 2. EVACO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EVACO SP. Z O.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, un Fast-food outlet equipment nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 3. L.G. IMPIANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums L.G. IMPIANTI S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Maizes ceptuvju krāsnis, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Maizes ceptuvju krāsnis nozarēs. Tas atrodas Granarolo Dell'emilia, Itālija.

 4. SILANOS SRL

  Itālija

  Uzņēmums SILANOS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī glass washers for institutions, un dishwashers nozarēs. Tas atrodas Pioltello, Itālija.

 5. RISTO TEAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RISTO TEAM S.R.L., gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Maizes ceptuvju krāsnis, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Maizes ceptuvju krāsnis nozarēs. Tas atrodas Azzano San Paolo, Itālija.

 6. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, catering supplies, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Gorla Maggiore, Itālija.

 7. REIDER MARIA

  Itālija

  Uzņēmums REIDER MARIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sadzīves tehnikas remonts, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Sadzīves tehnikas remonts, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Terlano, Itālija.

 8. D A R M A SPOL. S R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums D A R M A SPOL. S R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Restorānu un kafejnīcu mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Restorāni - iekārtas un aprīkojums, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Restorāni - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bratislava - Petrzalka, Slovākija.

 9. KRUPPS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KRUPPS S.R.L., gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, Apavu tīrīšanas mašīnas, Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Apavu tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 10. COMENDA ALI SPA

  Itālija

  Uzņēmums COMENDA ALI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām, un Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarēs. Tas atrodas Cassina De Pecchi, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas