• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tufs

Rezultāti

Tufs - Imports eksports

 1. MARMI CARRARA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI CARRARA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. IDEAMARMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IDEAMARMO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Sant'ambrogio Di Valpolicella, Itālija.

 3. CE.MAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CE.MAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Senigallia, Itālija.

 4. BOVERE GRANITI E MARMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOVERE GRANITI E MARMI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Premosello Chiovenda, Itālija.

 5. MUGNANI GIOVANNI & GERMANO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MUGNANI GIOVANNI & GERMANO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Capannori, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MARMI VANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI VANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Grezzana, Itālija.

 2. BIONDI E PISTOLESI DI PISTOLESI SAMUELE & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BIONDI E PISTOLESI DI PISTOLESI SAMUELE & C. S.N.C., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Volterra, Itālija.

 3. PUGLISI MARMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PUGLISI MARMI S.R.L., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 4. BOERIO GIANFRANCO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOERIO GIANFRANCO S.R.L., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Bollengo, Itālija.

 5. ARNABOLDI ANGELO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARNABOLDI ANGELO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Seregno, Itālija.

 1. SANTUCCI ARMANDO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SANTUCCI ARMANDO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. TAMBURINI WALTER & C.

  Itālija

  Uzņēmums TAMBURINI WALTER & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 1. SARIMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SARIMAR S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Affi, Itālija.

 2. FRA MAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRA MAR S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Dolce', Itālija.

 3. LA MARMI DI SPECOGNA BARBARA

  Itālija

  Uzņēmums LA MARMI DI SPECOGNA BARBARA, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas San Pietro Al Natisone, Itālija.

 4. IACCHETTI

  Itālija

  Uzņēmums IACCHETTI, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Castelleone, Itālija.

 5. SERINO MARMI

  Itālija

  Uzņēmums SERINO MARMI, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Montemiletto, Itālija.

 6. MARMI CORTI ALESSANDRO DI CORTI ALESSANDRO E FIGLI

  Itālija

  Uzņēmums MARMI CORTI ALESSANDRO DI CORTI ALESSANDRO E FIGLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 7. MARMI MARALLO DI BARBARA MARALLO

  Itālija

  Uzņēmums MARMI MARALLO DI BARBARA MARALLO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Cecina, Itālija.

 8. EDIL MARMI

  Itālija

  Uzņēmums EDIL MARMI, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Giugliano In Campania, Itālija.

 1. CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO

  Itālija

  Uzņēmums CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Besano, Itālija.

 2. STONETECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STONETECH S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Luni, Itālija.

 3. GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE.

  Itālija

  Uzņēmums GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 4. LA QUATTRO MARMI E GRANITI

  Itālija

  Uzņēmums LA QUATTRO MARMI E GRANITI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Vignola, Itālija.

 5. FONTANA ERMINIO

  Itālija

  Uzņēmums FONTANA ERMINIO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Palizzi, Itālija.

 6. GRANULATI CARRARA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GRANULATI CARRARA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 7. SOCIETA MARMI ELMO DI GALLUS ANTONIO E C.S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums SOCIETA MARMI ELMO DI GALLUS ANTONIO E C.S.A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Orosei, Itālija.

 8. STEMI DI SPINACE' MICHELE & C. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums STEMI DI SPINACE' MICHELE & C. S.A.S., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Oderzo, Itālija.

 9. DANSK S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DANSK S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 10. LAZZERINI MAURO

  Itālija

  Uzņēmums LAZZERINI MAURO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Figline E Incisa Valdarno, Itālija.