• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tufs

Rezultāti

Tufs - Imports eksports

 1. MARMI CARRARA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI CARRARA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. IDEAMARMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IDEAMARMO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Sant'ambrogio Di Valpolicella, Itālija.

 3. DE GENNARO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DE GENNARO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Marcellina, Itālija.

 4. R.B.

  Itālija

  Uzņēmums R.B., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Volterra, Itālija.

 5. MARMI MARALLO DI BARBARA MARALLO

  Itālija

  Uzņēmums MARMI MARALLO DI BARBARA MARALLO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Cecina, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CUBI MARMI E GRANITI

  Itālija

  Uzņēmums CUBI MARMI E GRANITI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Dolce', Itālija.

 2. CERESER MARMI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CERESER MARMI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Rivoli Veronese, Itālija.

 3. BONCODDO MARMI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BONCODDO MARMI S.N.C., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Messina, Itālija.

 4. MARMI ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI ITALIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Collepasso, Itālija.

 5. LA MARMI DI SPECOGNA BARBARA

  Itālija

  Uzņēmums LA MARMI DI SPECOGNA BARBARA, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas San Pietro Al Natisone, Itālija.

 1. BAMAR S.A.S. DI BONUCCI ADALBERTO & C.

  Itālija

  Uzņēmums BAMAR S.A.S. DI BONUCCI ADALBERTO & C., gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Forli', Itālija.

 2. FRA MAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRA MAR S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Dolce', Itālija.

 1. I.M.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.M.A. S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Castel Bolognese, Itālija.

 2. MARMO ART 2010 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMO ART 2010 S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 3. MONDO MARMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MONDO MARMO S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas PIETRASANTA, Itālija.

 4. NICOSCIA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums NICOSCIA GIUSEPPE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Scicli, Itālija.

 5. MARMO MAURO

  Itālija

  Uzņēmums MARMO MAURO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Montefiascone, Itālija.

 6. BROGGI FRATELLI

  Itālija

  Uzņēmums BROGGI FRATELLI, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Lainate, Itālija.

 7. PRAVISANI MARMI

  Itālija

  Uzņēmums PRAVISANI MARMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Bagnaria Arsa, Itālija.

 8. CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO

  Itālija

  Uzņēmums CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Besano, Itālija.

 1. PETRA ANTIQUA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PETRA ANTIQUA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Malo, Itālija.

 2. MARMI SAVEGNAGO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI SAVEGNAGO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Cornedo Vicentino, Itālija.

 3. SALESI RENZO

  Itālija

  Uzņēmums SALESI RENZO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Anzio, Itālija.

 4. MARMI VANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARMI VANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Grezzana, Itālija.

 5. LA FORNASA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA FORNASA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Pieve Di Soligo, Itālija.

 6. DE LORENZIS GENNARO

  Itālija

  Uzņēmums DE LORENZIS GENNARO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Racale, Itālija.

 7. DONATI MARMI E GRANITI

  Itālija

  Uzņēmums DONATI MARMI E GRANITI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 8. CASALIN DINO & FIGLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CASALIN DINO & FIGLI S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Grancona, Itālija.

 9. POMPOSA MARMI DI FANTINI GIULIANO

  Itālija

  Uzņēmums POMPOSA MARMI DI FANTINI GIULIANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Ferrara, Itālija.

 10. MARMO PIU' DI ARDUINI MARA

  Itālija

  Uzņēmums MARMO PIU' DI ARDUINI MARA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Tufs, Marmors, un Tufs nozarēs. Tas atrodas Urbino, Itālija.