• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • turbīnas

Rezultāti

Turbīnas - Imports eksports

 1. FINDEVA AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  We have been manufacturing pneumatic vibrators and knockers successfully for over 40 years now. The world over, we are known as a pioneer in the use of aluminium housings. Our highly qualified employees produce more than 40, 000 vibrators a year. Our production facilities are state-of-the-art and environmentally friendly with the very highest safety standards. Optimum materials and state-of-the-art CNC machines guarantee you high quality and renowned Swiss precision. Our pneumatic vibrators offer optimum performance and lower air consumption at the same time. They are easy to install, easy to service and provide a long service life. We have agencies all over the world. Swiss quality and fair trade have led to partnerships with both agencies and customers that have lasted many years.

 2. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 3. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 4. MUNDRY MACHINING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MUNDRY MACHINING GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas atrodas Limbach-Oberfrohna, Vācija.

 5. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polija

  Uzņēmums MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, turbosuperchargers, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Mielec, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIE-SERVICE STADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas atrodas Drochtersen, Vācija.

 2. ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Puspiekabes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Piekabes - tūrisma vagoni, Motocikli - detaļas un rezerves daļas, Turbīnas, Piekabes - tūrisma vagoni, un Motocikli - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Buchloe, Vācija.

 3. G-TEAM A.S.

  Čehija

  Uzņēmums G-TEAM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Praha, Čehija.

 4. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Atjaunojamie enerģijas avoti, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Turbīnas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Atjaunojamie enerģijas avoti, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 5. TURBO-TECH

  Polija

  Uzņēmums TURBO-TECH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Turbīnas, reconditioning of turbochargers, turbines for turbochargers, Rezerves daļas automašīnām, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Łódź, Polija.

 1. E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Turbīnas, Rūpniecisko iekārtu remonts, Rūpniecisko iekārtu īre, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Turbīnas, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Bell, Vācija.

 2. HERING AG

  Vācija

  Uzņēmums HERING AG, gadā un darbojas Kontrolakciju sabiedrības nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Turbīnas, Rūpniecisko iekārtu remonts, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Turbīnas, un Rūpniecisko iekārtu remonts nozarēs. Tas atrodas Gunzenhausen, Vācija.

 1. PARSEC

  Itālija

  Uzņēmums PARSEC, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, Sūkņi, Iekšdedzes dzinēji, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Itālija.

 2. ELECTROPUTERE S C

  Rumānija

  Uzņēmums ELECTROPUTERE S C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskie transformatori nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Elektromotori un detaļas, Elektroenerģijas avoti, Elektrība - komponenti un detaļas, Turbīnas, Elektromotori un detaļas, Elektroenerģijas avoti, un Elektrība - komponenti un detaļas nozarēs. Tas atrodas Craiova, Rumānija.

 3. GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Turbīnas, Sūkņi, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Turbīnas, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Bad Neustadt, Vācija.

 4. VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH

  Vācija

  Uzņēmums VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Turbīnas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Dinslaken, Vācija.

 5. TR EQUIPEMENTS

  Francija

  Uzņēmums TR EQUIPEMENTS, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, Kompresori, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Epernay Cedex, Francija.

 6. EUWE EUGEN WEXLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUWE EUGEN WEXLER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Plastmasa - iepakojums, Plastmasa - mehāniskas detaļas, Turbīnas, Plastmasa - iepakojums, un Plastmasa - mehāniskas detaļas nozarēs. Tas atrodas Lauf, Vācija.

 7. HANS EINHELL AG

  Vācija

  Uzņēmums HANS EINHELL AG, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Rūpniecisko iekārtu remonts, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Landau, Vācija.

 8. ART Turbo OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums ART Turbo OÜ, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Turbīnas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Rezerves daļas automašīnām, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Turbīnas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, un Rezerves daļas automašīnām nozarēs. Tas atrodas TALLINN, Igaunija.

 1. THERMAL SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THERMAL SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Siltummaiņi, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Turbīnas, Katli un tvertnes, Siltummaiņi, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Kassel, Vācija.

 2. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Informācijas sistēmas - konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Programmēšana un datorprogrammas, Turbīnas, Programmēšana un datorprogrammas, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Bobingen, Vācija.

 3. PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Turbīnas, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Turbīnas, un Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Turbīnas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Sūkņi, Turbīnas, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ABC ELEKTRIK SAN VE TIC

  Turcija

  Uzņēmums ABC ELEKTRIK SAN VE TIC, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Turbīnas, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Turbīnas, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un Iekšdedzes dzinēji nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. MAVEL A.S.

  Čehija

  Uzņēmums MAVEL A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Turbīnas, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Benesov U Prahy, Čehija.

 7. HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI, gadā un darbojas Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Turbīnas, Iekšdedzes dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Sūkņi, Turbīnas, Iekšdedzes dzinēji, un Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. TEKNO KONTROL HIDROLIK

  Turcija

  Uzņēmums TEKNO KONTROL HIDROLIK, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Turbīnas, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Iekšdedzes dzinēji, Sūkņi, Turbīnas, un Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. SCHRÖTTLEGERÄTEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHRÖTTLEGERÄTEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Turbīnas, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ellgau, Vācija.

 10. BAYERISCHE MOTOREN WERKE AKTIENGESELLSCHAFT

  Vācija

  Uzņēmums BAYERISCHE MOTOREN WERKE AKTIENGESELLSCHAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.