• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas

Rezultāti

Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas - Imports eksports

 1. TECHDO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TECHDO GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Herten, Vācija.

 2. E-THERM GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums E-THERM GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Kleve, Vācija.

 3. ESM ENERGIE- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MITSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESM ENERGIE- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MITSCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī wind power, transmission bearings, Vibration absorbers, un flexible couplings for transmissions nozarēs. Tas atrodas Heppenheim, Vācija.

 4. KUMA BRAKES

  Kanāda

  Uzņēmums KUMA BRAKES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī brake pads, brake pad replacement, un sintered metal products nozarēs. Tas atrodas Gaspe, Kanāda.

 5. GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Hidraulika - regulēšanas instrumenti un aparāti, Hidroelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, un Hidraulika - regulēšanas instrumenti un aparāti nozarēs. Tas atrodas Niederranna, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. METALÚRGICA RIBA, S.L

  Spānija

  Uzņēmums METALÚRGICA RIBA, S.L, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī turbine repairs, Motor repair, cogeneration units, un Combined electricity generator nozarēs. Tas atrodas Santpedor, Spānija.

 2. TURFAB HEAVY CONSTRUCTION

  Turcija

  Uzņēmums TURFAB HEAVY CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Rūpnieciskie boileri, assembly of steel structural metalwork for construction, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrības un citu enerģijas veidu mērīšana un regulēšana - ierīces un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Elektroenerģijas ražošana, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Elektroenerģijas ražošana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. KOC YIGIT UZ TEKNIK

  Turcija

  Uzņēmums KOC YIGIT UZ TEKNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Duzce, Turcija.

 5. COMELF S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums COMELF S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Ar sūkņiem darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar sūkņiem darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bistrita, Rumānija.

 1. PT. ZUG INDUSTRY INDONESIA

  Indonēzija

  Uzņēmums PT. ZUG INDUSTRY INDONESIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Jakarta, Indonēzija.

 2. CAR & MORE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAR & MORE S.R.L., gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Iekšdedzes dzinēju kompresori, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Iekšdedzes dzinēju kompresori nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 1. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 2. TURBINE S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums TURBINE S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Como, Itālija.

 3. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 4. VENDEE FLUIDES ENERGIES

  Francija

  Uzņēmums VENDEE FLUIDES ENERGIES, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Dompierre Sur Yon, Francija.

 5. STP2R

  Francija

  Uzņēmums STP2R, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Meximieux, Francija.

 6. ENTREPRISE GOJON SILETRA

  Francija

  Uzņēmums ENTREPRISE GOJON SILETRA, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Tournon Sur Rhone, Francija.

 7. SDEL CABLES ET AUTOROUTES

  Francija

  Uzņēmums SDEL CABLES ET AUTOROUTES, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Estrablin, Francija.

 8. O.T.M.

  Itālija

  Uzņēmums O.T.M., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Turbīnas, un Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Villanova Mondovi', Itālija.

 1. SORA' S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SORA' S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Chienes, Itālija.

 2. ROPATEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROPATEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Bolzano, Itālija.

 3. NEW TURBO SISTEM DI CASSINELLI BRUNO

  Itālija

  Uzņēmums NEW TURBO SISTEM DI CASSINELLI BRUNO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Turbokompresori, un Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monticello D'alba, Itālija.

 4. SA CHATEL GUY

  Francija

  Uzņēmums SA CHATEL GUY, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas Ayse, Francija.

 5. EEE ALPES DAUPHINE

  Francija

  Uzņēmums EEE ALPES DAUPHINE, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas St Egreve, Francija.

 6. CHANGZHOU CHENOH DIRVELINE TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CHANGZHOU CHENOH DIRVELINE TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas ChangZhou, Ķīna.

 7. HONGYA POWER GENERATING EQUIPMENT TO UTILITIES LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums HONGYA POWER GENERATING EQUIPMENT TO UTILITIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Meishan, Ķīna.

 8. SORA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SORA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Chienes, Itālija.

 9. ETP

  Francija

  Uzņēmums ETP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montgeron, Francija.

 10. LRTP

  Francija

  Uzņēmums LRTP, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Augstsprieguma vadi, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Augstsprieguma vadi nozarēs. Tas atrodas St Ouen L Aumone, Francija.