• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • turbokompresori

Rezultāti

Turbokompresori - Imports eksports

 1. AERZEN FRANCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AERZEN FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļa un skrūves tipa kompresori nozarē. Tas darbojas arī Pneimatika - kompresori, Gaisa kompresori - rīki un piederumi, Turbokompresori, Pneimatika - kompresori, Gaisa kompresori - rīki un piederumi, un Turbokompresori nozarēs. Tas atrodas Antony Cedex, Francija.

 2. TURBOPLANET SOCIETÀ COOPERATIVA SOCIALE

  Itālija

  Uzņēmums TURBOPLANET SOCIETÀ COOPERATIVA SOCIALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbines for turbochargers, intercooler system turbochargers, turbosuperchargers, un electronic switchboards nozarēs. Tas atrodas San Gregorio D'ippona, Itālija.

 3. SADEX REMANUFACTURING AUTOMOTIVE TURBO, EMBRAYAGES, CLUTCHES

  Francija

  Uzņēmums SADEX REMANUFACTURING AUTOMOTIVE TURBO, EMBRAYAGES, CLUTCHES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, Automašīnas, Turbokompresori, un Automašīnas nozarēs. Tas atrodas Fougères, Francija.

 4. ROBOR

  Itālija

  Uzņēmums ROBOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbines, clutch, un turbine inspection nozarēs. Tas atrodas Corato, Itālija.

 5. TURBOGROUP

  Itālija

  Uzņēmums TURBOGROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbine inspection, un turbine repairs nozarēs. Tas atrodas Novara, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TURBO INTERNACIONAL S.L:

  Spānija

  Uzņēmums TURBO INTERNACIONAL S.L:, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbosuperchargers, bushings and bearings for turbochargers, reconditioning of turbochargers, un turbines for turbochargers nozarēs. Tas atrodas Arganda Del Rey, Spānija.

 2. HF TURBO

  Polija

  Uzņēmums HF TURBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbine repairs nozarēs. Tas atrodas Pabianice, Polija.

 3. KRYMAR S.C. SOKOL I., SIENIUC M.

  Polija

  Uzņēmums KRYMAR S.C. SOKOL I., SIENIUC M., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Bialystok, Polija.

 4. C&E TURBOCHARGERS

  Nīderlande

  Uzņēmums C&E TURBOCHARGERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Amersfoort, Nīderlande.

 5. TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ

  Polija

  Uzņēmums TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ, ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbines nozarēs. Tas atrodas Chorzelów, Polija.

 1. INGERSOLL RAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INGERSOLL RAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, compressed air systems and equipment, electric compressors, un Turbokompresori nozarēs. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 2. TURBO-TECH

  Polija

  Uzņēmums TURBO-TECH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Turbīnas, reconditioning of turbochargers, turbines for turbochargers, Rezerves daļas automašīnām, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Łódź, Polija.

 1. FIMA MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FIMA MASCHINENBAU GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Obersontheim, Vācija.

 2. DFC TURBO & REPARAÇÕES AUTOMOTIVAS

  Portugāle

  Uzņēmums DFC TURBO & REPARAÇÕES AUTOMOTIVAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī bushings and bearings for turbochargers, shafts for turbochargers, turbines for turbochargers, un reconditioning of turbochargers nozarēs. Tas atrodas São Domingos De Rana, Portugāle.

 3. REG-MOT MIŁOŚ WIESŁAW

  Polija

  Uzņēmums REG-MOT MIŁOŚ WIESŁAW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbosuperchargers, un turbines for turbochargers nozarēs. Tas atrodas Mielec, Polija.

 4. TURBOMOTORI BY GLOBAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums TURBOMOTORI BY GLOBAL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Ghedi, Itālija.

 5. TURBOJULITA

  Polija

  Uzņēmums TURBOJULITA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbines for turbochargers nozarēs. Tas atrodas Wrocław, Polija.

 6. DIEN GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DIEN GROUP S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, car spare parts, reconditioning of turbochargers, un Turbokompresori nozarēs. Tas atrodas Matera, Itālija.

 7. SL TURBO POLAND IMPORT EXPORT SP. Z O. O

  Polija

  Uzņēmums SL TURBO POLAND IMPORT EXPORT SP. Z O. O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī bushings and bearings for turbochargers, shafts for turbochargers, turbines for turbochargers, un reconditioning of turbochargers nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 8. GENERAL TURBO

  Tunisija

  Uzņēmums GENERAL TURBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Sousse, Tunisija.

 1. DRAAIJER TURBO SERVICE SPAIN SL

  Spānija

  Uzņēmums DRAAIJER TURBO SERVICE SPAIN SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī static and dynamic balancing of industrial plant and machinery nozarēs. Tas atrodas Tarragona, Spānija.

 2. THE COMPRESSOR SPECIALISTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE COMPRESSOR SPECIALISTS LTD, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, un Turbokompresori nozarēs. Tas atrodas Redditch, Apvienotā Karaliste.

 3. TECHMOT SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums TECHMOT SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbosuperchargers, un injectors for motors nozarēs. Tas atrodas Choroszcz, Polija.

 4. ROTORTECH

  Polija

  Uzņēmums ROTORTECH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī nitrile gloves nozarēs. Tas atrodas Katowice, Polija.

 5. TURBOMIKRON

  Baltkrievija

  Uzņēmums TURBOMIKRON, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbine repairs, un turbosuperchargers nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 6. FB ENGINEERING SRL

  Itālija

  Uzņēmums FB ENGINEERING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī turbine inspection, un shafts for turbochargers nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 7. REVISIONI TURBO

  Itālija

  Uzņēmums REVISIONI TURBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, turbine inspection, turbine repairs, Turbokompresori, un turbines for turbochargers nozarēs. Tas atrodas Isernia, Itālija.

 8. ŁUKASZ CIELEBĄK TURBO-RENTGEN

  Polija

  Uzņēmums ŁUKASZ CIELEBĄK TURBO-RENTGEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Pruszków, Polija.

 9. INGVAR INGRIDS AB

  Zviedrija

  Uzņēmums INGVAR INGRIDS AB, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas darbojas arī blowers, un vacuum cleaners nozarēs. Tas atrodas Ludvika, Zviedrija.

 10. ROTEX

  Polija

  Uzņēmums ROTEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Turbokompresori nozarē. Tas atrodas Bydgoszcz, Polija.