• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tvaika turbīnas

Rezultāti

Tvaika turbīnas - Imports eksports

 1. JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 2. FRANK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRANK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas atrodas Sinn, Vācija.

 3. PROMPRIVOD

  Baltkrievija

  Uzņēmums PROMPRIVOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī steam ejector, vacuum pumps, Heat exchangers-savers, un cooling systems for communities nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 4. G-TEAM A.S.

  Čehija

  Uzņēmums G-TEAM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas atrodas Plzen, Čehija.

 5. SPIRAX SARCO

  Beļģija

  Uzņēmums SPIRAX SARCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī steam machines, gas flow metering instruments, flow gauges, un servo motors nozarēs. Tas atrodas Zwijnaarde, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INNCO

  Irāna

  Uzņēmums INNCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī steam turbines, turbines, un gas turbines nozarēs. Tas atrodas Tehran, Irāna.

 2. NORMANDY CONTROL GROUP SAS

  Francija

  Uzņēmums NORMANDY CONTROL GROUP SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas atrodas Harfleur, Francija.

 3. TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE

  Vācija

  Uzņēmums TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī system maintenance nozarēs. Tas atrodas Auerbach, Vācija.

 4. G-TEAM A.S.

  Čehija

  Uzņēmums G-TEAM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Praha, Čehija.

 5. SCHARR TEC GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHARR TEC GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Tvaika turbīnas, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Neukirchen, Vācija.

 1. DRESSER RAND SA

  Francija

  Uzņēmums DRESSER RAND SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profesionālās apvienības, asociācijas un arodbiedrības nozarē. Tas darbojas arī Kompresori, Gāzes turbīnas, Tvaika turbīnas, Kompresori, Centrifuges, Gāzes turbīnas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Le Havre, Francija.

 2. ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN

  Vācija

  Uzņēmums ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Tvaika turbīnas, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Kronach, Vācija.

 1. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Vācija

  Uzņēmums LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Noliktavu rezervuāri, un Rūpnieciskās elektriskās krāsnis nozarēs. Tas atrodas Landshut, Vācija.

 2. REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Tvaika turbīnas, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Vilshofen an der Donau, Vācija.

 3. ENKOTHERM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ENKOTHERM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Siltummaiņi, Tvaika turbīnas, Gāze - dzesēšanas vielas, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Siltummaiņi, Tvaika turbīnas, un Gāze - dzesēšanas vielas nozarēs. Tas atrodas Merkendorf, Vācija.

 4. COGEFROID

  Francija

  Uzņēmums COGEFROID, ir Multi-Category, gadā un darbojas Aukstuma kameras nozarē. Tas darbojas arī Tvaika turbīnas, Tvaika turbīnas, Cogeneration, un heat pump heating nozarēs. Tas atrodas Vaux Et Chantegrue, Francija.

 5. VAPOR

  Beļģija

  Uzņēmums VAPOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī steam boilers for industrial use, un hot air generators for industrial use nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 6. SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI BETTER INDUSTRY CO., LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 7. TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Elektroenerģijas realizācija, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, un Elektroenerģijas realizācija nozarēs. Tas atrodas Holzkirchen, Vācija.

 8. STANDART BUHAR KAZANI

  Turcija

  Uzņēmums STANDART BUHAR KAZANI, gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī steam machines, un steaming machines nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Smagu kravu pārvadāšana nozarē. Tas darbojas arī Tvaika turbīnas, Cauruļvadi, Tvaika turbīnas, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Kadan, Čehija.

 2. TURBINE S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums TURBINE S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Como, Itālija.

 3. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Dānija

  Uzņēmums PJ DIESEL ENGINEERING A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzes turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Tvaika turbīnas, Turbīnas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Koebenhavn Oe, Dānija.

 4. CINK HYDRO - ENERGY S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CINK HYDRO - ENERGY S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Hidroelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Tvaika turbīnas, Turbīnas, Tvaika turbīnas, un Turbīnas nozarēs. Tas atrodas Sadov, Čehija.

 5. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 6. ROPATEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROPATEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Bolzano, Itālija.

 7. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Tvaika turbīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 8. TURBOLUB

  Francija

  Uzņēmums TURBOLUB, gadā un darbojas Turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Tvaika turbīnas, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Tvaika turbīnas, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Commentry, Francija.

 9. CNC TVAR S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CNC TVAR S.R.O., gadā un darbojas Tvaika turbīnas nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās turbīnas, milling machines, un Hidrauliskās turbīnas nozarēs. Tas atrodas Liberec 7, Čehija.

 10. EXMONT-ENERGO, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums EXMONT-ENERGO, A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Turbīnas, Tvaika turbīnas, Turbīnas, un Tvaika turbīnas nozarēs. Tas atrodas Brno , Čehija.