• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • universālie savienojumi

Rezultāti

Universālie savienojumi - Imports eksports

 1. ROTAFLEX GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROTAFLEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Mötz, Austrija.

 2. AMECANIC

  Turcija

  Uzņēmums AMECANIC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Chocolate pots, Machined parts, Seafood and shellfish, un Vacuum toilets nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 3. MONTERO FYE

  Spānija

  Uzņēmums MONTERO FYE, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Siltumizolējošas blīves, high temperature air-tight seals, seals, Siltumizolējošas blīves, un binders for packaging nozarēs. Tas atrodas Barakaldo-Vizcaya, Spānija.

 4. FIROW PROPSHAFTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FIROW PROPSHAFTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī cardan shafts, propeller shafts, un cardan transmissions nozarēs. Tas atrodas Holmes Chapel, Apvienotā Karaliste.

 5. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WELTE CARDAN-SERVICE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Essen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EMEK MAFSAL MAKINA MADENI ESYA LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums EMEK MAFSAL MAKINA MADENI ESYA LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. AMADOR RIVAS

  Spānija

  Uzņēmums AMADOR RIVAS, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī couplers, industrial gaskets, metal-plastic gaskets, un Water jet cutting nozarēs. Tas atrodas VIGO - PONTEVEDRA, Spānija.

 3. HAKAN YUKSEL OTOMOTIV LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums HAKAN YUKSEL OTOMOTIV LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts, un spare parts for farm tractors nozarēs. Tas atrodas Yozgat, Turcija.

 4. DEMAK MAK END.SAN. VE DIS.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums DEMAK MAK END.SAN. VE DIS.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Tuzla, Turcija.

 5. POMIER JOINTS

  Portugāle

  Uzņēmums POMIER JOINTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī manufacture of seals nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 1. HYDRO-COS SNC

  Itālija

  Uzņēmums HYDRO-COS SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī disassembly joints for aquaducts nozarēs. Tas atrodas Castellaneta, Itālija.

 2. SUNGHUN

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums SUNGHUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektriskie un telefona kabeļi un vadi nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, Universālie savienojumi, spindles, un joints nozarēs. Tas atrodas Incheon, Dienvidkoreja.

 1. ATA FORM CNC LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ATA FORM CNC LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. ARCANSAS SRL

  Itālija

  Uzņēmums ARCANSAS SRL, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, expansion joints, Universālie savienojumi, aluminium profiles, un edge protectors nozarēs. Tas atrodas Piagge (Pu), Itālija.

 3. GTS TRASMISSIONI

  Itālija

  Uzņēmums GTS TRASMISSIONI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī all-metal couplings, un flexible couplings nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.

 4. OPRUGA D.D.

  Horvātija

  Uzņēmums OPRUGA D.D., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie sajūgi, Stieples atsperes, Universālie savienojumi, Skrūves un uzgriežņi, Mehāniskie sajūgi, Stieples atsperes, Universālie savienojumi, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Varazdinske Toplice, Horvātija.

 5. AG GÖRGÜLÜ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums AG GÖRGÜLÜ MAKINA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī rental of spare parts for construction machinery and equipment nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. CARDYFREN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CARDYFREN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī cardan shafts, un cardan transmissions nozarēs. Tas atrodas Ribarroja Del Turia (valencia), Spānija.

 7. RSA DIS TICARET A.S

  Turcija

  Uzņēmums RSA DIS TICARET A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī fittings, un Elbow pipes nozarēs. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 8. TOR.MEC AMBROSI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TOR.MEC AMBROSI SRL, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, modular structures, Universālie savienojumi, un precision mechanics nozarēs. Tas atrodas Santa Maria Di Zevio (Vr), Itālija.

 1. LACMAN S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums LACMAN S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Skrūves un uzgriežņi, Universālie savienojumi, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Chotebor, Čehija.

 2. REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums REELL PRECISION MANUFACTURING NETHERLANDS B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mehāniskie sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Universālie savienojumi, Pneimatiskie sajūgi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Universālie savienojumi, un Pneimatiskie sajūgi nozarēs. Tas atrodas Elsloo Lb, Nīderlande.

 3. SERVOTECNICA

  Itālija

  Uzņēmums SERVOTECNICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas atrodas Nova Milanese, Itālija.

 4. HANG ZHOU WANKANG UNIVERSAL JOINT MANUFACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums HANG ZHOU WANKANG UNIVERSAL JOINT MANUFACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Universālie savienojumi nozarē. Tas darbojas arī Truck parts, un drive shafts for dividers nozarēs. Tas atrodas hangzhou, Ķīna.

 5. NANOPRODUCTS.DE

  Vācija

  Uzņēmums NANOPRODUCTS.DE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Koks un mēbeles- apstrāde un aizsardzība, Universālie savienojumi, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Koks un mēbeles- apstrāde un aizsardzība nozarēs. Tas atrodas Heppenheim, Vācija.

 6. UJ TECH

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums UJ TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viegli metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, un Universālie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Yeongcheon, Dienvidkoreja.

 7. COSTRUZIONE RICAMBI MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COSTRUZIONE RICAMBI MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., gadā un darbojas Pneimatiski salaidumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie savienojumi, Universālie savienojumi, Hidrauliskie savienojumi, un Universālie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 8. DANIEL SCHRAUBEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DANIEL SCHRAUBEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Universālie savienojumi, Skrūves un uzgriežņi, Universālie savienojumi, un Skrūves un uzgriežņi nozarēs. Tas atrodas Lübbecke, Vācija.

 9. ZUNT ITALIANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZUNT ITALIANA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiski salaidumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie savienojumi, Universālie savienojumi, Hidrauliskie savienojumi, un Universālie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Seriate, Itālija.

 10. ATTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ATTI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pneimatiski salaidumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie savienojumi, Universālie savienojumi, Hidrauliskie savienojumi, un Universālie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Cernusco Sul Naviglio, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas