• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšana - darbgaldi

Rezultāti

Urbšana - darbgaldi - Imports eksports

 1. BENTIVOGLIO 1919 MACCHINE UTENSILI

  Itālija

  Verified by europages badge

  new and used machine tools: sharpeners, boring machines, submerged arcs, screw presses, beading machines, broaching machines, bending rolls, forklifts, centering-facing machines, machining centres, shears, punching machines, compressors, section bending machines, gear cutting machines, electrical discharge machining, threading machines, milling machines, planer milling machines, surface grinders, threading machines, cutting torches, pantograph machines, planers, press brake, pipe-bending machines, presses, spot welders, punching machines, riveters, nibbling machines, rolling machines, sanding machines, welding machines, notching machines, sawing machines, slotting machines, various lathes.

 2. KLAMMSTEINER KABEL- UND LEITUNGSBAU

  Šveice

  Uzņēmums KLAMMSTEINER KABEL- UND LEITUNGSBAU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Zuzwil, Šveice.

 3. MAUCOTOOLS SRL

  Itālija

  Uzņēmums MAUCOTOOLS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī industrial boring machines, un boring machines nozarēs. Tas atrodas Marcellinara, Itālija.

 4. ORO S D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ORO S D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Košana, Slovēnija.

 5. PROCOMO NIKKEN

  Francija

  Uzņēmums PROCOMO NIKKEN, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, chuck construction, un round tables nozarēs. Tas atrodas Palaiseau, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TREVISAN FRANCE

  Francija

  Uzņēmums TREVISAN FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Eybens, Francija.

 2. MFL INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums MFL INDUSTRIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Romagnieu, Francija.

 3. ELSA

  Itālija

  Uzņēmums ELSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī industrial boring machines, un boring machines nozarēs. Tas atrodas Catanzaro, Itālija.

 4. LVD FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LVD FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un operator machines nozarēs. Tas atrodas Raismes, Francija.

 5. YILDIZ ENDUSTRIYEL SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums YILDIZ ENDUSTRIYEL SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 1. LAZZATI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums LAZZATI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un Frēzēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Rescaldina, Itālija.

 2. CMF MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums CMF MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for the mining industry nozarēs. Tas atrodas Gebze, Turcija.

 1. YLD CNC

  Turcija

  Uzņēmums YLD CNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī cnc cut nozarēs. Tas atrodas Şehitkamil, Turcija.

 2. PETER EVANS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETER EVANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vītņu griešana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un Caururbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Erith, Apvienotā Karaliste.

 3. WERKHUIZEN DECLOEDT

  Beļģija

  Uzņēmums WERKHUIZEN DECLOEDT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Bredene, Beļģija.

 4. CPI

  Luksemburga

  Uzņēmums CPI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, Urbšana - darbgaldi, un Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Leudelange, Luksemburga.

 5. CHODYRA S.C. PPH. MARIA I PIOTR CHODYRA

  Polija

  Uzņēmums CHODYRA S.C. PPH. MARIA I PIOTR CHODYRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Radom, Polija.

 6. TH ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums TH ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Egloffstein, Vācija.

 7. SC METAL PRODUCTION SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC METAL PRODUCTION SRL, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Frēzēšana - darbgaldi, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Vītņu griešana - darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, un Vītņu griešana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Curtea De Arges, Rumānija.

 8. DELTA GRUP DELICI EKIPMANLAR

  Turcija

  Uzņēmums DELTA GRUP DELICI EKIPMANLAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. APPARATENFABRIEK KENTIE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums APPARATENFABRIEK KENTIE B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, un Urbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Pijnacker, Nīderlande.

 2. ITALIAN TECNOLOGY SERVICE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ITALIAN TECNOLOGY SERVICE SRL, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, un Plakanslīpēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Olgiate Olona (Va), Itālija.

 3. ULLRICH METALLBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ULLRICH METALLBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Urbšana - darbgaldi, Vieglas metāla konstrukcijas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Urbšana - darbgaldi, un Vieglas metāla konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Dautphetal, Vācija.

 4. A. TARR LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums A. TARR LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Skavu un naglu pistoles iepakošanai, Gofrēšanas iekārtas, Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas, Skavu un naglu pistoles iepakošanai, Gofrēšanas iekārtas, un Spoļu un ruļļu tīšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Uckfield, Apvienotā Karaliste.

 5. GPM TITAN INTERNATIONAL SRL

  Rumānija

  Uzņēmums GPM TITAN INTERNATIONAL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī organic foods nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 6. ETABLISSEMENTS COUTURIER SAS

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS COUTURIER SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, un Urbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Clairegoutte, Francija.

 7. HERRENKNECHT INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HERRENKNECHT INTERNATIONAL LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, un Urbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sunderland, Apvienotā Karaliste.

 8. TCM GMBH TOOL CONSULTING & MANAGEMENT

  Austrija

  Uzņēmums TCM GMBH TOOL CONSULTING & MANAGEMENT, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, un Urbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Stainz, Austrija.

 9. MACHINES SERDI SA

  Francija

  Uzņēmums MACHINES SERDI SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - darbgaldi, un Urbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Annecy Cedex, Francija.

 10. VAN GEENEN METALLSCHLEIFEREI

  Vācija

  Uzņēmums VAN GEENEN METALLSCHLEIFEREI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšana - darbgaldi nozarē. Tas atrodas Gronau, Vācija.