• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšanas pakalpojumi- izmantojot turbīnas

Rezultāti

Urbšanas pakalpojumi- izmantojot turbīnas - Imports eksports

 1. WERNER MITSCHELE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WERNER MITSCHELE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Pleidelsheim, Vācija.

 2. RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Merkers, Vācija.

 3. ZW HYDRAULIK AG

  Šveice

  Uzņēmums ZW HYDRAULIK AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Rümlingen, Šveice.

 4. SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Murr, Vācija.

 5. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PFLEGHAR GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Galviņas, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, un Galviņas nozarēs. Tas atrodas Baienfurt, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK

  Austrija

  Uzņēmums PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. MARCHESELLI DANIELE

  Itālija

  Uzņēmums MARCHESELLI DANIELE, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Crevalcore, Itālija.

 3. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rio Saliceto, Itālija.

 4. PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PIAZZOLLA RUGGIERO & FIGLI S.R.L., gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Barletta, Itālija.

 5. PIGLI

  Itālija

  Uzņēmums PIGLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Aku ierīkošana, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Calenzano, Itālija.

 1. SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S.

  Itālija

  Uzņēmums SEA PERFORAZIONI S.N.C. DI SAVASTA A. E TORELLI S., gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Campagnola Emilia, Itālija.

 2. MIRA SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIRA SERVICE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Mogliano, Itālija.

 1. MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Grunts izpēte nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Altopascio, Itālija.

 2. PILU PIETRINO

  Itālija

  Uzņēmums PILU PIETRINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Aku ierīkošana, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Padru, Itālija.

 3. BOTTI ELIO

  Itālija

  Uzņēmums BOTTI ELIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Adria, Itālija.

 4. I.GE.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.GE.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Prisco, Itālija.

 5. M.C.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C.S. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 6. B & B GEOLOGICAL CENTER DI BELLIA A. E BELLA L. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums B & B GEOLOGICAL CENTER DI BELLIA A. E BELLA L. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas nozarē. Tas darbojas arī Grunts izpēte, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Grunts izpēte, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Canicatti', Itālija.

 7. ITAL SONDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITAL SONDA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Li Battiati, Itālija.

 8. OBERTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OBERTO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Savigliano, Itālija.

 1. GHEOS S.A.S. DI SACCHI TOMMASO & C.

  Itālija

  Uzņēmums GHEOS S.A.S. DI SACCHI TOMMASO & C., gadā un darbojas Grunts izpēte nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Zenone Al Po, Itālija.

 2. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Alghero, Itālija.

 3. FORMATO ERNESTO

  Itālija

  Uzņēmums FORMATO ERNESTO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Velletri, Itālija.

 4. GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Grunts izpēte, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Grunts izpēte, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Chianciano Terme, Itālija.

 5. COGNIGNI ROSSANO

  Itālija

  Uzņēmums COGNIGNI ROSSANO, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montegranaro, Itālija.

 6. LUMA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LUMA PERFORAZIONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montorio Al Vomano, Itālija.

 7. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 8. GEONEBRODI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEONEBRODI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Capo D'orlando, Itālija.

 9. PRIMOFRUTTO GIACOMO

  Itālija

  Uzņēmums PRIMOFRUTTO GIACOMO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Caltagirone, Itālija.

 10. PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gravina In Puglia, Itālija.