• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšanas pakalpojumi- izmantojot turbīnas

Rezultāti

Urbšanas pakalpojumi- izmantojot turbīnas - Imports eksports

 1. WERNER MITSCHELE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WERNER MITSCHELE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Pleidelsheim, Vācija.

 2. ZW HYDRAULIK AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZW HYDRAULIK AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Rümlingen, Šveice.

 3. RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RSB RATIONELLE STAHLBEARBEITUNG GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Merkers, Vācija.

 4. PFLEGHAR GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PFLEGHAR GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu frēzēšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, Galviņas, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Metālapstrādes darbgaldi, Frēzēšana - darbgaldi, un Galviņas nozarēs. Tas atrodas Baienfurt, Vācija.

 5. SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SANCHEZ BETONBOHR-UND SÄGETECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarē. Tas atrodas Murr, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK

  Austrija

  Uzņēmums PETER MERTEN GESELLSCHAFT M.B.H. PRÄZISIONSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pašizgāzēji nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Zemessmēlēji, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Ripalimosani, Itālija.

 3. DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DI PIETRO PERFORAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Alba Adriatica, Itālija.

 4. OBERTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OBERTO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Savigliano, Itālija.

 5. GEOCIPO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOCIPO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Solbiate Con Cagno, Itālija.

 1. M.C.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C.S. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 2. FORMATO ERNESTO

  Itālija

  Uzņēmums FORMATO ERNESTO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Velletri, Itālija.

 1. PILU PIETRINO

  Itālija

  Uzņēmums PILU PIETRINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Aku ierīkošana, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Padru, Itālija.

 2. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rio Saliceto, Itālija.

 3. I.GE.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.GE.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Prisco, Itālija.

 4. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itālija

  Uzņēmums IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Lamezia Terme, Itālija.

 5. MIRA SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIRA SERVICE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Mogliano, Itālija.

 6. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Alghero, Itālija.

 7. MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Grunts izpēte nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Altopascio, Itālija.

 8. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 1. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  Itālija

  Uzņēmums SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Farigliano, Itālija.

 2. IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA ING. GIUSEPPE FALCIOLA DI ALESSANDRO FALCIOLA S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. FERRARI SOIL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI SOIL S.R.L., gadā un darbojas Nojaukšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Menconico, Itālija.

 4. MARCHESELLI DANIELE

  Itālija

  Uzņēmums MARCHESELLI DANIELE, gadā un darbojas Mājas elektronika nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Crevalcore, Itālija.

 5. GE.LA.MO.

  Itālija

  Uzņēmums GE.LA.MO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Villar San Costanzo, Itālija.

 6. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Matera, Itālija.

 7. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 8. PIGLI

  Itālija

  Uzņēmums PIGLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Aku ierīkošana, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Calenzano, Itālija.

 9. GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOTECNICA PALAZZI - GIOMARELLI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Grunts izpēte, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Grunts izpēte, un Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas nozarēs. Tas atrodas Chianciano Terme, Itālija.

 10. LUMA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LUMA PERFORAZIONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montorio Al Vomano, Itālija.