• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšanas pakalpojumi

Rezultāti

Urbšanas pakalpojumi - Imports eksports

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Santarcangelo Di Romagna, Itālija.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Bonn, Vācija.

 4. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Vācija

  Uzņēmums DIETER HÄSELBARTH E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Kretzschau, Vācija.

 5. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Mörfelden-Walldorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRUNNENBAU SCHAB

  Vācija

  Uzņēmums BRUNNENBAU SCHAB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Wilhelmsdorf, Vācija.

 2. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Ötigheim, Vācija.

 3. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Polija

  Uzņēmums CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, un Aku ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Przodkowo, Polija.

 4. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI MOLÈ S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Chiaramonte Gulfi, Itālija.

 5. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Vācija

  Uzņēmums BRUNNENBOHR TEAM NORD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Meine, Vācija.

 1. AQUA DEWULF

  Beļģija

  Uzņēmums AQUA DEWULF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, Laistīšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, un water purification and treatment nozarēs. Tas atrodas Loppem, Beļģija.

 2. SC N&A TRADE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC N&A TRADE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sibiu, Rumānija.

 1. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumānija

  Uzņēmums FORAJE PUTURI FORAMAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. APER-VERMEULEN

  Beļģija

  Uzņēmums APER-VERMEULEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, Sūkņi, Aku ierīkošana, Urbšanas pakalpojumi, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Lichtervelde, Beļģija.

 3. AMCAL

  Beļģija

  Uzņēmums AMCAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pneimatiskas sistēmas un rīki nozarē. Tas darbojas arī Pneimatiski urbji, Urbšanas pakalpojumi, Pneimatiski urbji, pumps, Urbšanas pakalpojumi, un installation of pumps nozarēs. Tas atrodas Lichtervelde, Beļģija.

 4. YOUCOND

  Itālija

  Uzņēmums YOUCOND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Facilities management services, cleaning services for condominiums, Urbšanas pakalpojumi, un installation of condominium antennas nozarēs. Tas atrodas Tivoli, Itālija.

 5. TIPFOR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums TIPFOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 6. SANA FONDATIONS

  Beļģija

  Uzņēmums SANA FONDATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, un Geothermics nozarēs. Tas atrodas Naninne, Beļģija.

 7. EDIL PALI SOC. COOP.

  Itālija

  Uzņēmums EDIL PALI SOC. COOP., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī drilling and excavating wells, artesian well maintenance, private water wells, un industrial water wells nozarēs. Tas atrodas Ceccano, Itālija.

 8. WERNER STUCKMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WERNER STUCKMANN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Werl, Vācija.

 1. AVSDRILL

  Portugāle

  Uzņēmums AVSDRILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Rakšana un urbšana, Urbšanas pakalpojumi, un Rakšana un urbšana nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 2. MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAPPO GEOGNOSTICA - S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Grunts izpēte nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Altopascio, Itālija.

 3. EURO GEO DRILLING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EURO GEO DRILLING S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī well drilling, un artesian well drilling nozarēs. Tas atrodas Bibbona, Itālija.

 4. MIRA SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MIRA SERVICE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pamatu likšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Mogliano, Itālija.

 5. LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums LONGHI GIOVANNI E LORIS DI LONGHI GIOVANNI E C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rio Saliceto, Itālija.

 6. M.C.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C.S. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 7. I.GE.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.GE.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Prisco, Itālija.

 8. MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums MARZULLO PERFORAZIONI TERRENI S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī wells, un pile drilling nozarēs. Tas atrodas Frosinone, Itālija.

 9. ITAL SONDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITAL SONDA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Li Battiati, Itālija.

 10. INSTEKO

  Polija

  Uzņēmums INSTEKO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī well drilling for the building trade, un heat pumps nozarēs. Tas atrodas Janowo, Polija.