• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšanas uzraudzības pakalpojumi

Rezultāti

Urbšanas uzraudzības pakalpojumi - Imports eksports

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC N&A TRADE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sibiu, Rumānija.

 2. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Alghero, Itālija.

 3. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PIETRO SUCCIO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Apūdeņošana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Asti, Itālija.

 4. OBERTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OBERTO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Savigliano, Itālija.

 5. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itālija

  Uzņēmums TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montebello Della Battaglia, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VENTURA VINCENZO

  Itālija

  Uzņēmums VENTURA VINCENZO, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gela, Itālija.

 2. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

 3. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DELL'ORSO APPALTI S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Camerano, Itālija.

 5. ITAL SONDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITAL SONDA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Li Battiati, Itālija.

 1. BARLETTA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums BARLETTA GIUSEPPE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ispani, Itālija.

 2. IDROMILAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IDROMILAN S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Corsico, Itālija.

 1. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 2. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  Itālija

  Uzņēmums SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Farigliano, Itālija.

 3. M.C.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C.S. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. I.GE.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.GE.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Prisco, Itālija.

 5. TRANZA GINO

  Itālija

  Uzņēmums TRANZA GINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Marrubiu, Itālija.

 6. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Matera, Itālija.

 7. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 8. ING. MARIO BERLANDA S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums ING. MARIO BERLANDA S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 1. TEKNOSONDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEKNOSONDA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Lamezia Terme, Itālija.

 2. EREDI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EREDI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Caccamo, Itālija.

 3. COGNIGNI ROSSANO

  Itālija

  Uzņēmums COGNIGNI ROSSANO, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montegranaro, Itālija.

 4. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOTECNICA LAVORI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 5. GEONEBRODI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEONEBRODI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Capo D'orlando, Itālija.

 6. IMPRESA SONDEDILE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA SONDEDILE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rieti, Itālija.

 7. PAG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PAG S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Miniato, Itālija.

 8. SIME S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIME S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 9. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PERAZZOLI DRILLING S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Cortemaggiore, Itālija.

 10. GEOUMBRIA SERVICE S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GEOUMBRIA SERVICE S.N.C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gualdo Cattaneo, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas