• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšanas uzraudzības pakalpojumi

Rezultāti

Urbšanas uzraudzības pakalpojumi - Imports eksports

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC N&A TRADE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sibiu, Rumānija.

 2. M.C.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.C.S. S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. ITAL SONDA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITAL SONDA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Li Battiati, Itālija.

 4. I.GE.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.GE.M. S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Prisco, Itālija.

 5. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itālija

  Uzņēmums TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montebello Della Battaglia, Itālija.

 2. OBERTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OBERTO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Savigliano, Itālija.

 3. PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PATERNOSTER GIUSEPPE & FIGLI S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gravina In Puglia, Itālija.

 4. SIME S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIME S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Caururbšanas iekārtas, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, un Caururbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 5. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PERAZZOLI DRILLING S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Cortemaggiore, Itālija.

 1. GSM PROTEC

  Vācija

  Uzņēmums GSM PROTEC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Obermarchtal, Vācija.

 2. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Matera, Itālija.

 1. IDROMILAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IDROMILAN S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Corsico, Itālija.

 2. TRANZA GINO

  Itālija

  Uzņēmums TRANZA GINO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Marrubiu, Itālija.

 3. GEONEBRODI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEONEBRODI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Capo D'orlando, Itālija.

 4. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PIETRO SUCCIO S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Apūdeņošana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Asti, Itālija.

 5. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Alghero, Itālija.

 6. EREDI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EREDI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Caccamo, Itālija.

 7. PAG S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PAG S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Miniato, Itālija.

 8. GEOSONDAGGI

  Itālija

  Uzņēmums GEOSONDAGGI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Giardini Naxos, Itālija.

 1. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 2. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOTECNICA LAVORI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 3. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 4. IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Atena Lucana, Itālija.

 5. VENTURA VINCENZO

  Itālija

  Uzņēmums VENTURA VINCENZO, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gela, Itālija.

 6. COGNIGNI ROSSANO

  Itālija

  Uzņēmums COGNIGNI ROSSANO, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Montegranaro, Itālija.

 7. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Osimo, Itālija.

 8. F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas San Felice A Cancello, Itālija.

 9. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DELL'ORSO APPALTI S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Camerano, Itālija.

 10. IMPRESA SONDEDILE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IMPRESA SONDEDILE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Rieti, Itālija.