• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbjmašīnas kokapstrādei

Rezultāti

Urbjmašīnas kokapstrādei - Imports eksports

 1. PAUL OTT GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Paul OTT GmbH is a family-run business with decades of expertise in mechanical engineering. The company develops and constructs special machinery for woodworking. From steel construction to final assembly and setting, the steps are performed in the two factories in Lambach. OTT represents precise edgebanding solutions. Its customers are joineries and the furniture industry, both in Germany and abroad. We are one of the leading manufacturers of premium edgebanders.

 2. VKM TRADE GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VKM TRADE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Milling machine, Rod milling machine, rollforming machine, Perforating device, Sharpener, Planing and moulding machine, CNC machining centre, Joinery system, un Peeler nozarēs. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēzmašīnas - kokapstrāde nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, wood treatment machines, sawing, Urbjmašīnas kokapstrādei, un veneering machines nozarēs. Tas atrodas Krauchenwies, Vācija.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Vācija

  Uzņēmums EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Todtnau, Vācija.

 5. AYZA MIZRAK

  Turcija

  Uzņēmums AYZA MIZRAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SELECT

  Nīderlande

  Uzņēmums SELECT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Urbjmašīnas kokapstrādei, woodworking tools, un wood turning machines nozarēs. Tas atrodas Esbeek, Nīderlande.

 2. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Vācija

  Uzņēmums DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Gumija - izstrādājumi, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, Audumi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Gumija - izstrādājumi, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, un Audumi nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 3. AGRO-ROL-MET

  Polija

  Uzņēmums AGRO-ROL-MET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Koło, Polija.

 4. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Enger, Vācija.

 5. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - grīdas klājumi, Koka izstrādājumi, Koka izstrādājumi apmēbelēšanai, Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti, Plastmasa - grīdas klājumi, Koka izstrādājumi, Koka izstrādājumi apmēbelēšanai, un Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Wals, Austrija.

 1. LEKIS UAB

  Lietuva

  Uzņēmums LEKIS UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas atrodas Kaunas, Lietuva.

 2. PHILIPS CONSTANT

  Beļģija

  Uzņēmums PHILIPS CONSTANT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Frēzmašīnas - kokapstrāde, Urbjmašīnas kokapstrādei, un Frēzmašīnas - kokapstrāde nozarēs. Tas atrodas Puurs, Beļģija.

 1. SHARP TOOLS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SHARP TOOLS SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī saw blades, un cutter nozarēs. Tas atrodas SACELE, Rumānija.

 2. C ENTERPRISE UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums C ENTERPRISE UK LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Bristol, Apvienotā Karaliste.

 3. SCM GROUP S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SCM GROUP S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Urbjmašīnas kokapstrādei, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 4. M E I UNITECH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums M E I UNITECH LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 5. CID CONSTRUCTION PRODUCTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CID CONSTRUCTION PRODUCTS, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Leeds, Apvienotā Karaliste.

 6. M P HARVEY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums M P HARVEY, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Cambridge, Apvienotā Karaliste.

 7. ON SITE TOOLS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ON SITE TOOLS, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Stanford-Le-Hope, Apvienotā Karaliste.

 8. M S C INDUSTRIAL SUPPLY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums M S C INDUSTRIAL SUPPLY, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Wednesbury, Apvienotā Karaliste.

 1. DELTA INDUSTRIAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DELTA INDUSTRIAL LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Warlingham, Apvienotā Karaliste.

 2. MAKITA UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MAKITA UK LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Milton Keynes, Apvienotā Karaliste.

 3. SUHNER UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SUHNER UK LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Nuneaton, Apvienotā Karaliste.

 4. INDUSTRIAL TOOL SUPPLIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INDUSTRIAL TOOL SUPPLIES, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Loughton, Apvienotā Karaliste.

 5. THE SAW CENTRE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE SAW CENTRE, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 6. PTS POWER TOOL SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PTS POWER TOOL SERVICES LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 7. PROTRADE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PROTRADE, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Derby, Apvienotā Karaliste.

 8. MEC - LEGNO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MEC - LEGNO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Urbjmašīnas kokapstrādei, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Thiene, Itālija.

 9. DATA POWERTOOLS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DATA POWERTOOLS LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Bridgend, Apvienotā Karaliste.

 10. C J SINCLAIR LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums C J SINCLAIR LTD, gadā un darbojas Pārnēsājami elektriskie urbji nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Urbjmašīnas kokapstrādei, Caururbšana - darbgaldi, un Urbjmašīnas kokapstrādei nozarēs. Tas atrodas Broadstairs, Apvienotā Karaliste.