• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbjtorņi

Rezultāti

Urbjtorņi - Imports eksports

 1. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Schwanberg, Austrija.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turcija

  Uzņēmums ACAR KARDEŞLER SONDAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. BEMTAS KULE VINC

  Turcija

  Uzņēmums BEMTAS KULE VINC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. UZMANLAR PLATFORM

  Turcija

  Uzņēmums UZMANLAR PLATFORM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī lifting platform nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. MARBEYAZ

  Turcija

  Uzņēmums MARBEYAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektrostacijas, tower cranes, Hidroelektrostacijas, un construction of hydroelectric power plants nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Turcija

  Uzņēmums COŞKUN VINÇ KIRALAMA, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī Mobili celtņi, mobile crane rental, un Mobili celtņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Turcija

  Uzņēmums CANBEY VINÇ KIRALAMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī mobile crane rental nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Turcija

  Uzņēmums RAYDEM%VINÇMAKSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. JOSEPH PARIS

  Francija

  Uzņēmums JOSEPH PARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Urbjtorņi, Industriāla celtniecības konstrukcija, Urbjtorņi, cranes, un overhead travelling crane nozarēs. Tas atrodas Nantes, Francija.

 5. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Turcija

  Uzņēmums ILHANLAR VINC KIRALAMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, Tilta celtņi, Urbjtorņi, un Tilta celtņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul/tuzla, Turcija.

 2. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Turcija

  Uzņēmums SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī crane trucks for building, un cranes for vehicles nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Turcija

  Uzņēmums CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ANTEPLİ VİNÇ

  Turcija

  Uzņēmums ANTEPLİ VİNÇ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī Autonoliktavas, Autonoliktavas, un transport nozarēs. Tas atrodas İzmir, Turcija.

 3. PETRIND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PETRIND S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas San Giovanni Teatino, Itālija.

 4. RIGSERV LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RIGSERV LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caururbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Urbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 5. GEOMARC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEOMARC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Monza, Itālija.

 6. ADRIATECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ADRIATECH S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 7. VARIS VINC

  Turcija

  Uzņēmums VARIS VINC, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas darbojas arī dual arm cranes, un winch nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 1. DRILLMEC S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DRILLMEC S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Podenzano, Itālija.

 2. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 3. MORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MORI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Campofilone, Itālija.

 4. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DRILL SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Mosciano Sant'angelo, Itālija.

 5. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.ME.TRI.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Adria, Itālija.

 6. NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu apgāde nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, Kuģu būves inženieri, Urbjtorņi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 7. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caururbšanas iekārtas, Urbjtorņi, Caururbšanas iekārtas, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Paduli, Itālija.

 8. MACHINE BUILDING TECHNOLOGICAL ISTITUTION JSCOT

  Azerbadžāna

  Uzņēmums MACHINE BUILDING TECHNOLOGICAL ISTITUTION JSCOT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjtorņi nozarē. Tas atrodas Baku, Azerbadžāna.

 9. BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. RAGOT CLAUDE

  Francija

  Uzņēmums RAGOT CLAUDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, Automašīnu bremzes, Urbjtorņi, un Automašīnu bremzes nozarēs. Tas atrodas Arnas, Francija.