• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi

Rezultāti

Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi - Imports eksports

 1. HAWS DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAWS DEUTSCHLAND GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Würselen, Vācija.

 2. R & H UMWELT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums R & H UMWELT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 3. ABMGEO STP SRL

  Itālija

  Uzņēmums ABMGEO STP SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Topogrāfija - projektēšanas biroji nozarē. Tas darbojas arī Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, geophysics consulting, hydrogeological monitoring, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, un geognostic investigations nozarēs. Tas atrodas Morazzone, Itālija.

 4. ABM STUDIO GEOLOGICO ASSOCIATO DOTT.ARIENI E CANAVESI

  Itālija

  Uzņēmums ABM STUDIO GEOLOGICO ASSOCIATO DOTT.ARIENI E CANAVESI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Topogrāfija - projektēšanas biroji nozarē. Tas darbojas arī Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, geotechnics and topography, geophysics consulting, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, un hydrogeological monitoring nozarēs. Tas atrodas Morazzone, Itālija.

 5. MINDOLIFE

  Izraēla

  Uzņēmums MINDOLIFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī HVAC ventilation system, Energy management, Energy efficiency, un Energy efficiency measurement nozarēs. Tas atrodas Haifa, Izraēla.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumānija

  Uzņēmums FORAJE PUTURI FORAMAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. MULTISERVEIS JOANNET

  Spānija

  Uzņēmums MULTISERVEIS JOANNET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī immersion pumps, drain clearing products, drain clearing, un pipes cleared nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. BRUNNENBAU - ERDWÄRME PRINZ GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BRUNNENBAU - ERDWÄRME PRINZ GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Arbing, Austrija.

 4. E-MASTERS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums E-MASTERS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Komunikācijas, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, un Komunikācijas nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 5. SMCT MANAGEMENT

  Vācija

  Uzņēmums SMCT MANAGEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības programmatūra, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības programmatūra, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Pārvaldības konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Selb, Vācija.

 1. INTERSTRUCT AG

  Vācija

  Uzņēmums INTERSTRUCT AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Komunikācijas, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, un Komunikācijas nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. GUTSCHEIN-VERKAUFT

  Vācija

  Uzņēmums GUTSCHEIN-VERKAUFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Plastmasa - grīdas klājumi, Reklāmas priekšmeti, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Plastmasa - grīdas klājumi, un Reklāmas priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 1. MARIETTA ANDREAE PUBLIC RELATIONS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MARIETTA ANDREAE PUBLIC RELATIONS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, Sabiedrisko attiecību aģentūras, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, un Sabiedrisko attiecību aģentūras nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. FORSA GESELLSCHAFT FÜR SOZIALFORSCHUNG UND STATISTISCHE ANALYSEN MBH

  Vācija

  Uzņēmums FORSA GESELLSCHAFT FÜR SOZIALFORSCHUNG UND STATISTISCHE ANALYSEN MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Aptaujas - institūti, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Aptaujas - institūti, un Tirgvedības stratēģija - konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. PEOPLE GROW PERSONALBERATUNG

  Vācija

  Uzņēmums PEOPLE GROW PERSONALBERATUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, un Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Offenbach Am Main, Vācija.

 4. NORBERT LORENZ

  Vācija

  Uzņēmums NORBERT LORENZ, gadā un darbojas Izglītības organizācijas nozarē. Tas darbojas arī Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Gröbenzell, Vācija.

 5. COMPUTER SERVICEPETER HARTMANN

  Vācija

  Uzņēmums COMPUTER SERVICEPETER HARTMANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Burkardroth, Vācija.

 6. KALTWASSER KOMMUNIKATION

  Vācija

  Uzņēmums KALTWASSER KOMMUNIKATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Drukāšana, Komunikācijas, Sabiedrisko attiecību aģentūras, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Drukāšana, Komunikācijas, un Sabiedrisko attiecību aģentūras nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 7. PRÜFLABOR NORD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PRÜFLABOR NORD GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Kvalitātes kontrole un sertificēšana, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, un Kvalitātes kontrole un sertificēšana nozarēs. Tas atrodas Bad Bramstedt, Vācija.

 8. BEST2FIND, PERSONALBERATUNG

  Vācija

  Uzņēmums BEST2FIND, PERSONALBERATUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Starptautiska personāla komplektēšana, Pārvaldības konsultācijas, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, un Starptautiska personāla komplektēšana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 1. DR. NADER KARL MAHDI RECHTSANWALT

  Austrija

  Uzņēmums DR. NADER KARL MAHDI RECHTSANWALT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Patenti, autorapliecības un preču zīmju aizsardzība, Preču zīmes - reģistrēšana un aizsardzība, Uzņēmējdarbības informācija, Finanšu eksperti, Patenti, autorapliecības un preču zīmju aizsardzība, Preču zīmes - reģistrēšana un aizsardzība, Uzņēmējdarbības informācija, un Finanšu eksperti nozarēs. Tas atrodas Wattens, Austrija.

 2. HAMBURGISCHES WELTWIRTSCHAFTSINSTITUT GGMBH (HWWI)

  Vācija

  Uzņēmums HAMBURGISCHES WELTWIRTSCHAFTSINSTITUT GGMBH (HWWI), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Uzņēmējdarbības informācija, Uzņēmējsabiedrību reitingi, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Uzņēmējdarbības informācija, Uzņēmējsabiedrību reitingi, un Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. BREITENBACH

  Vācija

  Uzņēmums BREITENBACH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Komunikācijas, un Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. FELDMANN MEDIA GROUP AG

  Vācija

  Uzņēmums FELDMANN MEDIA GROUP AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Informācijas tehnoloģijas - datu nesēji, materiāli ierakstīšanai, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 5. EASYTOMARKET PASCAL GROUX

  Šveice

  Uzņēmums EASYTOMARKET PASCAL GROUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Komunikācijas, un Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Burgdorf, Šveice.

 6. EVENTLABS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EVENTLABS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Sabiedrisko attiecību aģentūras, Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki, Komunikācijas, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Sabiedrisko attiecību aģentūras, un Reklāmas dizains - grafiķi un mākslinieki nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. CAPCYCLE.MEDIA - BÜRO FÜR MODERNE KOMMUNIKATION

  Vācija

  Uzņēmums CAPCYCLE.MEDIA - BÜRO FÜR MODERNE KOMMUNIKATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, Tirgvedības stratēģija - konsultācijas, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Pārvaldības konsultācijas, Tirgvedība - pētījumi, un Tirgvedības stratēģija - konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 8. COMPUSTOCX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COMPUSTOCX GMBH, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Izglītības organizācijas, Stratēģiskā, zinātniskā un tehniskā pārraudzība, Programmēšana un datorprogrammas, Izglītības organizācijas, Stratēģiskā, zinātniskā un tehniskā pārraudzība, un Programmēšana un datorprogrammas nozarēs. Tas atrodas Oberhaching, Vācija.

 9. GOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOR GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Autoceļu pārvadājumi, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Autoceļu pārvadājumi, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Pārvaldības konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Marnheim, Vācija.

 10. QT DEVELOPMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums QT DEVELOPMENT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Uzņēmējdarbības informācija, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Pārvaldības konsultācijas, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Uzņēmējdarbības informācija, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Pārvaldības konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Adelzhausen, Vācija.