• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā

Rezultāti

Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā - Imports eksports

 1. PERFOX S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PERFOX S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. M&G DRILLING SERVICES

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums M&G DRILLING SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī drilling and excavating wells, construction of offshore oil drilling platforms, drilling for natural gas, un drilling machines nozarēs. Tas atrodas Houston, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT

  Ķīna

  Uzņēmums BRIGHTWAY DRILLING WASTE MANAGEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Xian, Ķīna.

 4. ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZOUCHENG DONGYUAN PETROLEUM CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Jining, Ķīna.

 5. CFE

  Beļģija

  Uzņēmums CFE, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Bagarēšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā, Bagarēšanas pakalpojumi, un Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarēs. Tas atrodas AUDERGHEM, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SOIL TEST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SOIL TEST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 2. IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C.

  Itālija

  Uzņēmums IMPER SONDA TRIVELLAZIONI DI BONGIOVANNI GIOVANNINO & C., gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, Urbšanas pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, izmantojot turbīnas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Lamezia Terme, Itālija.

 3. TOUCHE A TOUT

  Beļģija

  Uzņēmums TOUCHE A TOUT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Bruxelles (belgique), Beļģija.

 4. FAC ENGENHARIA

  Brazīlija

  Uzņēmums FAC ENGENHARIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas atrodas Vila Velha, Brazīlija.

 5. XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XI'AN YAOFU TRADE CO.,LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi atklātā jūrā nozarē. Tas darbojas arī drilling nozarēs. Tas atrodas xi'an, Ķīna.

 1. MORELLO NICOLA

  Itālija

 2. CARINI TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itālija

 1. IMMONILIARE ONDA BLU S.A.S. DI GENTILINI MAURO E C.

  Itālija

 2. GEOALPINA S.R.L.

  Itālija

 3. EUROFONDAZIONI ITALIA S.R.L.

  Itālija

Meklēt cenas priekš