• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbumu veikšanas pakalpojumi

Rezultāti

Urbumu veikšanas pakalpojumi - Imports eksports

 1. TORCAMES

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TORCAMES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Tērauds, Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Misiņš, Gumijas un plastmasas virpošana un frēzēšana, Tērauda un metālu virpošana, CNC 4-axis milling work, CNC aluminum processing, un CNC milling nozarēs. Tas atrodas Espinhel Águeda, Portugāle.

 2. WELVREUGD

  Nīderlande

  Uzņēmums WELVREUGD, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Maasland, Nīderlande.

 3. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. AGORA ROCK DRILL A.S.

  Turcija

  Uzņēmums AGORA ROCK DRILL A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī drilling, drilling in rock, rock breakers, un mining products nozarēs. Tas atrodas Yenimahalle, Turcija.

 5. GEBO

  Beļģija

  Uzņēmums GEBO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Aku ierīkošana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, plots drilled, drills for digging wells, un Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Dessel, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumānija

  Uzņēmums FORAJE PUTURI FORAMAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi, Rakšana un urbšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbuma apsaimniekošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 2. AMERY

  Beļģija

  Uzņēmums AMERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Santehniķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, earthmoving work, un earthmoving nozarēs. Tas atrodas Diksmuide, Beļģija.

 3. DANBAR DRILLING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DANBAR DRILLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Pemberton, Wigan, Apvienotā Karaliste.

 4. HONE ALL PRECISION LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HONE ALL PRECISION LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Urbumu veikšanas pakalpojumi, machining jobs to drawing, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Leighton Buzzard, Apvienotā Karaliste.

 5. K-BORINGEN

  Beļģija

  Uzņēmums K-BORINGEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Tuneļu celtniecība, Tuneļu celtniecība, pipes, pipes for drilling, un tunnel construction nozarēs. Tas atrodas Hasselt, Beļģija.

 1. PGB-EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums PGB-EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Stiprinājumu materiāli, Urbumu veikšanas pakalpojumi, anchorage systems, Stiprinājumu materiāli, un Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Melle, Beļģija.

 2. METTY WEYRICH & FILS

  Luksemburga

  Uzņēmums METTY WEYRICH & FILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Jumiķi - pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Jumiķi - pakalpojumi, metalwork, insulation, un Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Vianden, Luksemburga.

 1. AANNEMINGEN A.B.W.

  Beļģija

  Uzņēmums AANNEMINGEN A.B.W., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Dzelzsbetona urbšana un zāģēšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzelzsbetona urbšana un zāģēšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, road works, un Sanitation nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 2. SC N&A TRADE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC N&A TRADE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, Urbšanas uzraudzības pakalpojumi, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Aku ierīkošana, un Urbšanas uzraudzības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sibiu, Rumānija.

 3. SMET GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums SMET GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī installation of sewers and sewage systems, un plots drilled nozarēs. Tas atrodas Dessel, Beļģija.

 4. FORALUX

  Luksemburga

  Uzņēmums FORALUX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzsbetona urbšana un zāģēšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzelzsbetona urbšana un zāģēšana, controlled demolitions, Concrete and floor screed milling, un Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Kehlen, Luksemburga.

 5. S.M.P.

  Francija

  Uzņēmums S.M.P., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Château Renard, Francija.

 6. ALPDRILL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPDRILL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Achern, Vācija.

 7. BLONDIAU MICHEL

  Beļģija

  Uzņēmums BLONDIAU MICHEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas caurules un šļūtenes, Urbumu veikšanas pakalpojumi, excavation work for drainage systems, restoring plumbing, Plastmasas caurules un šļūtenes, un Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Naast, Beļģija.

 8. KROCKTOOLS

  Spānija

  Uzņēmums KROCKTOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Sant Salvador De Guardiola, Spānija.

 1. ENVIROTOP

  Beļģija

  Uzņēmums ENVIROTOP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Atkritumu pārvadāšana, Urbumu veikšanas pakalpojumi, core-sampling, water purification, un Atkritumu pārvadāšana nozarēs. Tas atrodas Trois-Ponts, Beļģija.

 2. TIPFOR SRL

  Rumānija

  Uzņēmums TIPFOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, Dzeramā ūdens automāti, Ģeotermiskā enerģija - sistēmas, un Urbšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 3. ADRIEN VAN TILBURG

  Beļģija

  Uzņēmums ADRIEN VAN TILBURG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī earthmoving work nozarēs. Tas atrodas Bierges, Beļģija.

 4. CAS-VOS

  Beļģija

  Uzņēmums CAS-VOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī execution of networks, un street lighting systems nozarēs. Tas atrodas Sint-Niklaas, Beļģija.

 5. DATC EUROPE

  Francija

  Uzņēmums DATC EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas BESANCON, Francija.

 6. JANSEN

  Beļģija

  Uzņēmums JANSEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Merksplas, Beļģija.

 7. SANA FONDATIONS

  Beļģija

  Uzņēmums SANA FONDATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Urbumu veikšanas pakalpojumi, un Geothermics nozarēs. Tas atrodas Naninne, Beļģija.

 8. COFOC

  Beļģija

  Uzņēmums COFOC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sijāšanas sistēmas, Komerciālu transportlīdzekļu īre, Sijāšanas sistēmas, un Komerciālu transportlīdzekļu īre nozarēs. Tas atrodas Noville, Beļģija.

 9. EURODRILL

  Luksemburga

  Uzņēmums EURODRILL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Pamatu likšana - pakalpojumi, Pamatu likšana - pakalpojumi, un special foundations nozarēs. Tas atrodas Diekirch, Luksemburga.

 10. D.R.S. SRL

  Itālija

  Uzņēmums D.R.S. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbumu veikšanas pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Pignataro Interamna, Itālija.