• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vēja ģeneratori

Rezultāti

Vēja ģeneratori - Imports eksports

 1. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Vācija

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB Schmiedetechnik is an independent medium-sized company with over 100 years' experience in the manufacture of closed-die forgings for different areas of application with extreme requirements such as high pressure, high/low temperatures and high safety requirements. We specialise in small-scale batches of up to a unit weight of 130 kg, all types of steel, roughly or mechanically machined. Certified in accordance with ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 2. DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Vēja ģeneratori, slewing rings, Locomotive repair services, Vēja ģeneratori, un pellet systems nozarēs. Tas atrodas Slavonski Brod, Horvātija.

 3. GREENSTORM SRL

  Itālija

  Uzņēmums GREENSTORM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vēja ģeneratori nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Aerogenerators, Wind-powered turbines, un Atjaunojamie enerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Olginate, Itālija.

 4. CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS

  Argentīna

  Uzņēmums CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Vēja ģeneratori nozarē. Tas darbojas arī medium voltage industrial electrical systems nozarēs. Tas atrodas San Salvador De Jujuy, Argentīna.

 5. SATEL SNC - ANTENNE TV

  Itālija

  Uzņēmums SATEL SNC - ANTENNE TV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vēja ģeneratori nozarē. Tas darbojas arī Radio un televīzijas antenas, television aerials, prompt intervention, Radio un televīzijas antenas, un television system installation nozarēs. Tas atrodas Lodi, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SARENS FRANCE

  Francija

  Uzņēmums SARENS FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Vēja ģeneratori, metallurgy, major project and infrastructure building companies, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Dunkerque, Francija.

 2. CSD INGENIEURS

  Beļģija

  Uzņēmums CSD INGENIEURS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kvalitātes kontrole - celtniecība un sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Vēja ģeneratori, Grunts izpēte, grooves, engineering service, Vēja ģeneratori, un Grunts izpēte nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. CDEAI

  Francija

  Uzņēmums CDEAI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Vēja ģeneratori, photovoltaic power plants, Vēja ģeneratori, un biomass nozarēs. Tas atrodas Varades, Francija.

 4. ANTENNES LECLERC

  Francija

  Uzņēmums ANTENNES LECLERC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla piloni, Vēja ģeneratori, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Metāla piloni, Vēja ģeneratori, metal structures, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas La-Grande-Paroisse, Francija.

 5. NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Saules enerģija - sistēmas, Atjaunojamie enerģijas avoti, Vēja ģeneratori, Saules enerģija - sistēmas, Atjaunojamie enerģijas avoti, structures for photovoltaic installations, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Salzburg, Austrija.

 1. WINDSOURCING.COM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WINDSOURCING.COM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vēja ģeneratori nozarē. Tas darbojas arī wind systems nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O.

  Polija

  Uzņēmums SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie siltumsūkņi nozarē. Tas darbojas arī Saules enerģija, Aplinkosaugos priežiūra, Enerģijas taupīšana - konsultācijas, Vēja ģeneratori, Saules enerģija, Aplinkosaugos priežiūra, Enerģijas taupīšana - konsultācijas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Sun Valley Energy, Polija.

 1. DEZENTRALE ENERGIE AGENTUR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEZENTRALE ENERGIE AGENTUR GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Osnabrück, Vācija.

 2. BETREIBERGEMEINSCHAFT UWW WINDSTROM WEDEL GMBH & CO.

  Vācija

  Uzņēmums BETREIBERGEMEINSCHAFT UWW WINDSTROM WEDEL GMBH & CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Iekapsulēšanas celtniecība, Industriāla celtniecības konstrukcija, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO

  Vācija

  Uzņēmums LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Borken, Vācija.

 4. RTS WIND AG

  Vācija

  Uzņēmums RTS WIND AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 5. WINDPOWER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WINDPOWER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 6. ABS GROUP LTD.

  Vācija

  Uzņēmums ABS GROUP LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Reußenköge, Vācija.

 8. JADE-ÖKO-PROJEKT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JADE-ÖKO-PROJEKT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Dörpen, Vācija.

 1. IPS INFORMATIONS- UND PLANUNGSSERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IPS INFORMATIONS- UND PLANUNGSSERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, un Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Celle, Vācija.

 2. REPROJEKT HEIKO VOSS

  Vācija

  Uzņēmums REPROJEKT HEIKO VOSS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Wunstorf, Vācija.

 3. BENJES MANUFAKTUR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Uzņēmums BENJES MANUFAKTUR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Tērauds, Industriāla celtniecības konstrukcija, Vēja ģeneratori, un Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Elektromotori un detaļas, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, un Elektromotori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Schuby, Vācija.

 5. SENVION SE

  Vācija

  Uzņēmums SENVION SE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 6. SEEBA ENERGY FARMING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SEEBA ENERGY FARMING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Stemwede, Vācija.

 7. BHT-WINDPARK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BHT-WINDPARK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Aprīkoti biroji un telpas uzņēmējdarbībai - pakalpojumi, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Bassum, Vācija.

 8. UKA UMWELTGERECHTE KRAFTANLAGEN STANDORTENTWICKLUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UKA UMWELTGERECHTE KRAFTANLAGEN STANDORTENTWICKLUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Industriāla celtniecības konstrukcija, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Tērauds, Industriāla celtniecības konstrukcija, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Lohmen, Vācija.

 9. WIND-TURBINE.COM

  Vācija

  Uzņēmums WIND-TURBINE.COM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Vēja enerģijas iegūšana, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Vēja enerģijas iegūšana, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, un Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gelnhausen, Vācija.

 10. KURT STARKE - SERVICELEISTUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums KURT STARKE - SERVICELEISTUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Vēja ģeneratori, Atjaunojamie enerģijas avoti, Tērauds, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Vēja ģeneratori nozarēs. Tas atrodas Sibbesse, Vācija.