• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. OREMUS S.R.O.

  Čehija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OREMUS S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu taisnošana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Slīpēšana - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Metāla un tērauda metināšana, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Metālapstrādes darbgaldi, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Pribram, Čehija.

 2. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī iron benders for reinforced concrete, stirrup machines, asphalt cutting machines, un movable compacters nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 3. CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 5. ERREBI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ERREBI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Oggiono, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī braiding machines nozarēs. Tas atrodas Pardubice, Čehija.

 2. TESSIL GOMMA

  Itālija

  Uzņēmums TESSIL GOMMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, textile cylinder servicing, un rubber cylinders nozarēs. Tas atrodas Lessona, Itālija.

 3. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE GAUDINO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, machines and equipment for spinning and twisting, spinning wheels, un wool spinning looms nozarēs. Tas atrodas Cossato, Itālija.

 4. ROJ S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROJ S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, un electronic diagrams nozarēs. Tas atrodas Biella, Itālija.

 5. GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī spun yarns nozarēs. Tas atrodas Dietenheim, Vācija.

 1. 4M PLANTS

  Itālija

  Uzņēmums 4M PLANTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī yarn spinning machine nozarēs. Tas atrodas Magnago, Itālija.

 2. BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 1. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  Itālija

  Uzņēmums CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, un machines and equipment for combing and carding wool nozarēs. Tas atrodas Montemurlo, Itālija.

 2. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Turcija

  Uzņēmums ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli, un blades nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KARL MAYER ROTAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, un textile warping mills nozarēs. Tas atrodas Mezzolombardo, Itālija.

 4. BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tube machining machines overhauled nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. INTERSPINNING

  Beļģija

  Uzņēmums INTERSPINNING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, textile industry, Textile fibre preparation - machinery and equipment, un flax, hemp and jute spinning looms nozarēs. Tas atrodas Mariakerke (gent), Beļģija.

 6. QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 7. KMS KUBA TEXTILE MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums KMS KUBA TEXTILE MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Polija

  Uzņēmums J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgās un sintētiskās šķiedras nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Grīdsegas un mašas, Dabīgās tekstilšķiedras, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Grīdsegas un mašas, un Dabīgās tekstilšķiedras nozarēs. Tas atrodas Lódz, Polija.

 1. BONINO CARDING MACHINES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BONINO CARDING MACHINES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sandigliano, Itālija.

 2. RANGONI STEFANIA

  Itālija

  Uzņēmums RANGONI STEFANIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Calenzano, Itālija.

 3. OFFICINA IMPIANTI TESSILI DI ENZO GRILLO

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA IMPIANTI TESSILI DI ENZO GRILLO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vigliano Biellese, Itālija.

 4. RI.TE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RI.TE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aviano, Itālija.

 5. MA.TE.US.AGENCY S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums MA.TE.US.AGENCY S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 6. ZANCANER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZANCANER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Varallo, Itālija.

 7. COMOLI FERMO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMOLI FERMO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Paruzzaro, Itālija.

 8. OMMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 9. BIELLA SHRUNK PROCESS

  Itālija

  Uzņēmums BIELLA SHRUNK PROCESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Quaregna Cerreto, Itālija.

 10. KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī braiding machines nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

847 Uzņēmumi