• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīna darītavas - sistēmas- iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Vīna darītavas - sistēmas- iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. BUCHER VASLIN

  Francija

  Uzņēmums BUCHER VASLIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Chalonnes Sur Loire, Francija.

 2. JM INOX TECHNOLOGIE

  Francija

  Uzņēmums JM INOX TECHNOLOGIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Laser cutting, Cylindrical and parallelpiped tanks, plants and equipment for breweries, un fruit juice pasteurisation systems nozarēs. Tas atrodas Prades Le Lez, Francija.

 3. BARED SRL

  Itālija

  Uzņēmums BARED SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Spiediena liešanas aprīkojums un ierīces, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, wholesale of machines for oenology, un Spiediena liešanas aprīkojums un ierīces nozarēs. Tas atrodas Codognè, Itālija.

 4. CADALPE SRL

  Itālija

  Uzņēmums CADALPE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Vazzola, Itālija.

 5. RTB SRL

  Itālija

  Uzņēmums RTB SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, tangential flow filtration, wine-making coadjuvants, un products for wine-making nozarēs. Tas atrodas Gallo D'alba, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AMOS INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums AMOS INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, agri-food product machinery, tank for unloading grapes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Beaune, Francija.

 2. TMCI PADOVAN SPA

  Itālija

  Uzņēmums TMCI PADOVAN SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, fruit juice pasteurisation systems, liquid filters, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vittorio Veneto, Itālija.

 3. PULEO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PULEO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, grape crushers for the wine industry, un wine machines nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 4. GIMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIMAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Metāla cisternas, wine-makers, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un storage tanks nozarēs. Tas atrodas Occimiano, Itālija.

 5. C.E.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.E.M. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the wine industry, un Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. PMH VINICOLE

  Francija

  Uzņēmums PMH VINICOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī lobe pumps, un pumps for the wine industry nozarēs. Tas atrodas Montanay, Francija.

 2. CAZAUX ROTORFLEX

  Francija

  Uzņēmums CAZAUX ROTORFLEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī pump manufacturing, un piston pumps nozarēs. Tas atrodas Montussan, Francija.

 1. THEMAS

  Francija

  Uzņēmums THEMAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī amphoras nozarēs. Tas atrodas Pernes Les Fontaines, Francija.

 2. TNP

  Ukraina

  Uzņēmums TNP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 3. PE DIONIS

  Ukraina

  Uzņēmums PE DIONIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cabernet-merlot nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 4. NEXO WINES, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums NEXO WINES, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, personalised brands, Winery, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un Private Label nozarēs. Tas atrodas Requena, Spānija.

 5. ARTENA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARTENA S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine barrels, wine-making products, un wine-making tannins nozarēs. Tas atrodas Gemonio, Itālija.

 6. CFA

  Turcija

  Uzņēmums CFA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, filling, meat wine, wine bar wine tasting, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 7. DANANIKA LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums DANANIKA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zlataritsa, Bulgārija.

 8. COCCINELLAWINE

  Turcija

  Uzņēmums COCCINELLAWINE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī non-alcoholic wines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Francija

  Uzņēmums SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Francija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Bordo, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīni - Bordo, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Puy, Francija.

 2. VINOROB

  Ukraina

  Uzņēmums VINOROB, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine cellars, un presses for the wine industry nozarēs. Tas atrodas Uzhgorod, Ukraina.

 3. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francija

  Uzņēmums PLOYEZ-JACQUEMART, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ludes, Francija.

 4. MAISON REMY BREQUE

  Francija

  Uzņēmums MAISON REMY BREQUE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Gervais, Francija.

 5. OMETTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMETTO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ponte San Nicolo', Itālija.

 6. SPAGNI

  Itālija

  Uzņēmums SPAGNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Scandiano, Itālija.

 7. CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Julienas, Francija.

 8. C.M.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Campagnola Emilia, Itālija.

 9. FERRARI GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montechiarugolo, Itālija.

 10. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Francija

  Uzņēmums VIGNERONS DU VALLESPIR, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Boulou, Francija.