• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. NEW C.E.M. & C. S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEW C.E.M. & C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Pomezia, Itālija.

 2. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  Itālija

  Uzņēmums O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the wine industry, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, wire hooder for corks, un encapsulation machines nozarēs. Tas atrodas San Marzano Oliveto, Itālija.

 3. BARED SRL

  Itālija

  Uzņēmums BARED SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Spiediena liešanas aprīkojums un ierīces, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, wholesale of machines for oenology, un Spiediena liešanas aprīkojums un ierīces nozarēs. Tas atrodas Codognè, Itālija.

 4. LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE

  Francija

  Uzņēmums LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīni, analytical laboratories, wine analysis, Vīni, un hard liquors nozarēs. Tas atrodas Cognac, Francija.

 5. STRAZZARI SRL

  Itālija

  Uzņēmums STRAZZARI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Castel San Pietro Terme, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. REVELLO GIOVANNI SNC

  Itālija

  Uzņēmums REVELLO GIOVANNI SNC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Laistīšanas iekārtas dārziem nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, backpack extinguishers, Peristaltic tube pumps, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, un fillers nozarēs. Tas atrodas Santo Stefano Belbo, Itālija.

 2. DOGLIOTTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DOGLIOTTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī conveyor belts, un wine machines nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 3. INOXSA SRL

  Itālija

  Uzņēmums INOXSA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, wine-makers, wine machines, un stainless steel construction nozarēs. Tas atrodas San Pancrazio Salentino, Itālija.

 4. ZALOKAR D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ZALOKAR D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Limbus, Slovēnija.

 5. ENOITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums ENOITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine machines, gravity fillers, Stalk separators, un grape crushers for the wine industry nozarēs. Tas atrodas Cerreto Guidi, Itālija.

 1. ENOLOGICA VASON SPA

  Itālija

  Uzņēmums ENOLOGICA VASON SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī clarifying agents for musts and wines, wine-making tannins, microfiltration, un wine-making coadjuvants nozarēs. Tas atrodas San Pietro In Cariano, Itālija.

 2. ESIGO SRL

  Itālija

  Uzņēmums ESIGO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī bottle rack, wine cellar articles, un bottle holder shelves nozarēs. Tas atrodas Dueville, Itālija.

 1. ENOMET IMPIANTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums ENOMET IMPIANTI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī products for wine-making, un membrane presses nozarēs. Tas atrodas Saltara, Itālija.

 2. RTB SRL

  Itālija

  Uzņēmums RTB SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, tangential flow filtration, wine-making coadjuvants, un products for wine-making nozarēs. Tas atrodas Gallo D'alba, Itālija.

 3. AGRISTORE DI COSENZA V.

  Itālija

  Uzņēmums AGRISTORE DI COSENZA V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine machines, systems and equipment for fermenting beer, powered cultivators, un distilling apparatus nozarēs. Tas atrodas Cassano Ionio, Itālija.

 4. MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lenšu konveijeri nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, screw elevators, grape hoppers, Horticultural and gardening machinery, un Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bigolino Di Valdobbiadene, Itālija.

 5. C.E.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.E.M. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the wine industry, un Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 6. TRE.I SRL

  Itālija

  Uzņēmums TRE.I SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine barrels, stainless steel containers for oil, un stainless steel containers for wine nozarēs. Tas atrodas Lecce, Itālija.

 7. ALTA EXPRESIÓN

  Spānija

  Uzņēmums ALTA EXPRESIÓN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for the wine industry, wine vats, tanks for wine, un barrique casks nozarēs. Tas atrodas Girona, Spānija.

 8. AGROVIN ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums AGROVIN ITALIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wine-making coadjuvants, clarifying agents for musts and wines, stabilizers, un products for wine-making nozarēs. Tas atrodas Villafranca Di Verona, Itālija.

 1. DI LORENZO E MASSIMILIANO DI LUCCHIO SNC

  Itālija

  Uzņēmums DI LORENZO E MASSIMILIANO DI LUCCHIO SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tipogrāfiska drukāšana nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, labellers for self-adhesive labels, posters, un Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rionero In Vulture, Itālija.

 2. ENOTECNICA PILLAN SRL

  Itālija

  Uzņēmums ENOTECNICA PILLAN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī presses for the wine industry, grape crushers for the wine industry, un oil presses nozarēs. Tas atrodas Camisano Vicentino, Itālija.

 3. PULEO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PULEO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, grape crushers for the wine industry, un wine machines nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 4. ALEA EVOLUTION SRL

  Itālija

  Uzņēmums ALEA EVOLUTION SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Fittings for the wine industry, products for wine-making, tartaric stabilisation, un wine-making tannins nozarēs. Tas atrodas Molinella, Itālija.

 5. HENRIQUE VIEIRA E FILHOS S.A. VIEIRINOX

  Portugāle

  Uzņēmums HENRIQUE VIEIRA E FILHOS S.A. VIEIRINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 6. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BARIDA INTERNATIONAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un traditional method nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 7. MBF SPA

  Itālija

  Uzņēmums MBF SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, bottle rinsing machines, un fillers nozarēs. Tas atrodas Veronella, Itālija.

 8. CORIMPEX SERVICE SRL

  Itālija

  Uzņēmums CORIMPEX SERVICE SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tangential flow filtration nozarēs. Tas atrodas Romans D'isonzo, Itālija.

 9. OFFICINE PESCE S.N.C. DI PESCE GIUSEPPE & C.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE PESCE S.N.C. DI PESCE GIUSEPPE & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, fillers, capping machines, wire hooder for corks, un Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bubbio, Itālija.

 10. PUNTO ENOLOGIA

  Itālija

  Uzņēmums PUNTO ENOLOGIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bussolengo, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

5436 Uzņēmumi