• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīna raudzēšanas tvertnes

Rezultāti

Vīna raudzēšanas tvertnes - Imports eksports

 1. ARSILAC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARSILAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Spirta un alkoholisko dzērienu destilācija - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, refrigerated tanks, un steel tanks nozarēs. Tas atrodas Monteux, Francija.

 2. FIBERGLAS

  Spānija

  Uzņēmums FIBERGLAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas bākas un tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, Plastmasa - iepakojums, Plastmasas bākas un tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, Plastmasa - iepakojums, un storage tanks nozarēs. Tas atrodas Arteixo (a Coruña), Spānija.

 3. CADALPE SRL

  Itālija

  Uzņēmums CADALPE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Vazzola, Itālija.

 4. GROUPE CHALVIGNAC

  Francija

  Uzņēmums GROUPE CHALVIGNAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekabes lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Wine-producing tanks nozarēs. Tas atrodas Jarnac-Champagne, Francija.

 5. PIERRE GUERIN

  Francija

  Uzņēmums PIERRE GUERIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, un manufacturer mixing tanks nozarēs. Tas atrodas Mauzé Sur Le Mignon, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GARBELLOTTO SPA

  Itālija

  Uzņēmums GARBELLOTTO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī wine barrels, barrels, un casks nozarēs. Tas atrodas Conegliano, Itālija.

 2. EUROBETON

  Gruzija

  Uzņēmums EUROBETON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Gurjaaani, Gruzija.

 3. TBE INT

  Francija

  Uzņēmums TBE INT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, un Wine-producing tanks nozarēs. Tas atrodas Cavaillon, Francija.

 4. DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for fermenting beer, un hop extracts for the brewing industry nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 5. BARREL ATELIER

  Nīderlande

  Uzņēmums BARREL ATELIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī armchairs for hairdressers, un wooden garden furniture nozarēs. Tas atrodas Wezep, Nīderlande.

 1. JULIEN VITICULTURE

  Francija

  Uzņēmums JULIEN VITICULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Cazouls Les Beziers, Francija.

 2. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Francija

  Uzņēmums SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Paulet De Caisson, Francija.

 1. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francija

  Uzņēmums PLOYEZ-JACQUEMART, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ludes, Francija.

 2. RENZI FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums RENZI FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka mucas nozarē. Tas darbojas arī Metāla mucas un kannas, Vīna raudzēšanas tvertnes, Metāla mucas un kannas, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 3. ENOTEC

  Itālija

  Uzņēmums ENOTEC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Spinetoli, Itālija.

 4. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Francija

  Uzņēmums LES VIGNERONS DE PELISSANNE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pelissanne, Francija.

 5. ENOL PAV S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ENOL PAV S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Casteggio, Itālija.

 6. SERBATOI STEEL TECH

  Itālija

  Uzņēmums SERBATOI STEEL TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī tanks, un tank construction nozarēs. Tas atrodas Corato, Itālija.

 7. SPAGNI

  Itālija

  Uzņēmums SPAGNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Scandiano, Itālija.

 8. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOPERATIVE VITICOLE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Valvigneres, Francija.

 1. JU.CLA.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums JU.CLA.S. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pescantina, Itālija.

 2. OENO PREST

  Francija

  Uzņēmums OENO PREST, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Coursan, Francija.

 3. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Francija

  Uzņēmums COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Luc, Francija.

 4. CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Pantaleon Les Vignes, Francija.

 5. SCV FONTAILLADE

  Francija

  Uzņēmums SCV FONTAILLADE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brue Auriac, Francija.

 6. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Francija

  Uzņēmums LES VIGNERONS DE GRANET SCA, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 7. FERRARI GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montechiarugolo, Itālija.

 8. CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C.

  Itālija

  Uzņēmums CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka mucas nozarē. Tas darbojas arī Metāla mucas un kannas, Vīna raudzēšanas tvertnes, Metāla mucas un kannas, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Aldeno, Itālija.

 9. PA.VE.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PA.VE.R. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Palo Del Colle, Itālija.

 10. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Francija

  Uzņēmums COOP LES COTEAUX DU LANDION, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Meurville, Francija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas