• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīna raudzēšanas tvertnes

Rezultāti

Vīna raudzēšanas tvertnes - Imports eksports

 1. FIBERGLAS

  Spānija

  Uzņēmums FIBERGLAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas bākas un tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, Plastmasa - iepakojums, Plastmasas bākas un tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, Plastmasa - iepakojums, un storage tanks nozarēs. Tas atrodas Arteixo (a Coruña), Spānija.

 2. CADALPE SRL

  Itālija

  Uzņēmums CADALPE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, plants and equipment for breweries, Distillation columns, concentration equipment, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Vazzola, Itālija.

 3. PIERRE GUERIN

  Francija

  Uzņēmums PIERRE GUERIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, un manufacturer mixing tanks nozarēs. Tas atrodas Mauzé Sur Le Mignon, Francija.

 4. GROUPE CHALVIGNAC

  Francija

  Uzņēmums GROUPE CHALVIGNAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piekabes lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Wine-producing tanks nozarēs. Tas atrodas Jarnac-Champagne, Francija.

 5. GARBELLOTTO SPA

  Itālija

  Uzņēmums GARBELLOTTO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī wine barrels, barrels, un casks nozarēs. Tas atrodas Conegliano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TBE INT

  Francija

  Uzņēmums TBE INT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, un Wine-producing tanks nozarēs. Tas atrodas Cavaillon, Francija.

 2. JULIEN VITICULTURE

  Francija

  Uzņēmums JULIEN VITICULTURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas atrodas Cazouls Les Beziers, Francija.

 3. BARREL ATELIER

  Nīderlande

  Uzņēmums BARREL ATELIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī armchairs for hairdressers, un wooden garden furniture nozarēs. Tas atrodas Wezep, Nīderlande.

 4. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Francija

  Uzņēmums VIGNERONS DU VALLESPIR, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Boulou, Francija.

 5. OMETTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMETTO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ponte San Nicolo', Itālija.

 1. VIGNOBLES DE CARSAC

  Francija

  Uzņēmums VIGNOBLES DE CARSAC, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cavanac, Francija.

 2. FERRARI GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montechiarugolo, Itālija.

 1. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Francija

  Uzņēmums SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Paulet De Caisson, Francija.

 2. CAVE DE BISSEY

  Francija

  Uzņēmums CAVE DE BISSEY, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bissey Sous Cruchaud, Francija.

 3. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francija

  Uzņēmums LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rougiers, Francija.

 4. SCV FONTAILLADE

  Francija

  Uzņēmums SCV FONTAILLADE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brue Auriac, Francija.

 5. INOX MAREMMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INOX MAREMMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gavorrano, Itālija.

 6. ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENT LOUIS JACQUIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna raudzēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarēs. Tas atrodas Quintigny, Francija.

 7. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Francija

  Uzņēmums COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Luc, Francija.

 8. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Francija

  Uzņēmums LES VIGNERONS DE GRANET SCA, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 1. CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Pantaleon Les Vignes, Francija.

 2. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Francija

  Uzņēmums SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pinet, Francija.

 3. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Talairan, Francija.

 4. SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS

  Francija

  Uzņēmums SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sommieres, Francija.

 5. CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C.

  Itālija

  Uzņēmums CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka mucas nozarē. Tas darbojas arī Metāla mucas un kannas, Vīna raudzēšanas tvertnes, Metāla mucas un kannas, un Vīna raudzēšanas tvertnes nozarēs. Tas atrodas Aldeno, Itālija.

 6. OENO PREST

  Francija

  Uzņēmums OENO PREST, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Coursan, Francija.

 7. FIMER TECNOLOGIA DELL'IMBOTTIGLIAMENTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FIMER TECNOLOGIA DELL'IMBOTTIGLIAMENTO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 8. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Francija

  Uzņēmums COOP LES COTEAUX DU LANDION, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Meurville, Francija.

 9. TECNO - BI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNO - BI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Govone, Itālija.

 10. L'ENOTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums L'ENOTECNICA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nizza Monferrato, Itālija.