• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - bazilikata

Rezultāti

Vīni - bazilikata - Imports eksports

 1. SUDRISE

  Itālija

  Uzņēmums SUDRISE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Bazilikata, traditional product, cheeses and dairy products, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Corleto Perticara, Itālija.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Bazilikata nozarē. Tas darbojas arī aglianico, natural sparkling wines, un Red berry drink nozarēs. Tas atrodas Rionero In Vulture, Itālija.

 3. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA MONTELLIANA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 4. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Canicatti', Itālija.

 5. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SAN ZEFFERINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Ortona, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LE ROMAGNOLE

  Itālija

  Uzņēmums LE ROMAGNOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 2. CANTINA TRE CASTELLI

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA TRE CASTELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Montaldo Bormida, Itālija.

 3. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Vezza D'alba, Itālija.

 4. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Itālija

  Uzņēmums COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Caluso, Itālija.

 5. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Vittorio Veneto, Itālija.

 1. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Dolianova, Itālija.

 2. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Carema, Itālija.

 1. VELIER S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VELIER S.P.A., gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. NÖSSING MANFRED

  Itālija

  Uzņēmums NÖSSING MANFRED, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Bressanone, Itālija.

 3. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Citta' Sant'angelo, Itālija.

 4. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itālija

  Uzņēmums COOP. AGRICOLA ERMES, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Gibellina, Itālija.

 5. SUN LAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SUN LAND S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Trinitapoli, Itālija.

 6. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Isera, Itālija.

 7. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Mombercelli, Itālija.

 8. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE CELLINESE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Cellino S. Marco, Itālija.

 1. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE NICOSIA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Trecastagni, Itālija.

 2. CANTINA CLITERNIA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA CLITERNIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Campomarino, Itālija.

 3. CANTINA SOCIALE DI ORSAGO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI ORSAGO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Orsago, Itālija.

 4. IENGO SERGIO

  Itālija

  Uzņēmums IENGO SERGIO, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. CANTINA SOCIALE COOP. DI LU SOC. AGRICOLA COOP ARL

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE COOP. DI LU SOC. AGRICOLA COOP ARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Lu Monferrato, Itālija.

 6. CANTINA COLLI EUGANEI

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA COLLI EUGANEI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Vo', Itālija.

 7. F.LLI LOMBARDO

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI LOMBARDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 8. BARBANERA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BARBANERA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Cetona, Itālija.

 9. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 10. CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Maracalagonis, Itālija.