• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - bazilikata

Rezultāti

Vīni - bazilikata - Imports eksports

 1. SUDRISE

  Itālija

  Uzņēmums SUDRISE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Bazilikata, traditional product, cheeses and dairy products, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Corleto Perticara, Itālija.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Bazilikata nozarē. Tas darbojas arī aglianico, natural sparkling wines, un Red berry drink nozarēs. Tas atrodas Rionero In Vulture, Itālija.

 3. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Vezza D'alba, Itālija.

 4. NÖSSING MANFRED

  Itālija

  Uzņēmums NÖSSING MANFRED, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Bressanone, Itālija.

 5. LE ROMAGNOLE

  Itālija

  Uzņēmums LE ROMAGNOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Mombercelli, Itālija.

 2. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Itālija

  Uzņēmums COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Caluso, Itālija.

 3. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE CASTIADAS, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Castiadas, Itālija.

 4. VELIER S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VELIER S.P.A., gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 5. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Isera, Itālija.

 1. CANTINE MEZZACORONA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE MEZZACORONA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Mezzocorona, Itālija.

 2. CANTINA CLITERNIA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA CLITERNIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Campomarino, Itālija.

 1. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Dolianova, Itālija.

 2. SUN LAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SUN LAND S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Trinitapoli, Itālija.

 3. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Citta' Sant'angelo, Itālija.

 4. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE DEI COLLI NOVARESI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Fara Novarese, Itālija.

 5. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Canicatti', Itālija.

 6. F.LLI LOMBARDO

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI LOMBARDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Marsala, Itālija.

 7. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SAN ZEFFERINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Ortona, Itālija.

 8. CANTINA TRE CASTELLI

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA TRE CASTELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Montaldo Bormida, Itālija.

 1. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE LA TORRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Racalmuto, Itālija.

 2. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Vittorio Veneto, Itālija.

 3. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Ponti Sul Mincio, Itālija.

 4. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINE NICOSIA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Trecastagni, Itālija.

 5. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE CELLINESE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Cellino S. Marco, Itālija.

 6. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA MONTELLIANA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 7. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Carema, Itālija.

 8. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Reggio Nell'emilia, Itālija.

 9. COOP. AGRICOLA ERMES

  Itālija

  Uzņēmums COOP. AGRICOLA ERMES, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Gibellina, Itālija.

 10. KELLEREI KALTERN - CALDARO

  Itālija

  Uzņēmums KELLEREI KALTERN - CALDARO, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Abruci un Molize, Vīni - Bazilikata, Vīni - Abruci un Molize, un Vīni - Bazilikata nozarēs. Tas atrodas Caldaro Sulla Strada Del Vino, Itālija.