• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - fermentēti pudelē- tradicionālā metode

Rezultāti

Vīni - fermentēti pudelē- tradicionālā metode - Imports eksports

 1. CASALE FALCHINI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Casale Falchini, located just one kilometre from San Gimignano in the province of Siena, spans around 40 hectares, planted with vineyards for the production of wine and extra virgin olive oil. The old farmhouse from which the area takes its name was once a monastery, where the monks could enjoy the rich and fertile land that still surrounds it, thanks to its strategic position on the hill.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Vīni - Trentīno-Altoadidže, wineries, production of wines, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, wines, Vīni - Trentīno-Altoadidže, sparkling wines, un wine-growing nozarēs. Tas atrodas Lana, Itālija.

 3. MANOIR DE VALETTE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MANOIR DE VALETTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kempinga treileri nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - imports, eksports, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Alkohols un spirtotie dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Alkohols un spirtotie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Mazion, Francija.

 4. CA'VITTORIA

  Itālija

  Uzņēmums CA'VITTORIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Venēcija, prosecco, Vīni - Venēcija, un wine tasting nozarēs. Tas atrodas Conegliano, Itālija.

 5. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Nīderlande

  Uzņēmums SEBASTIAAN WIJNIMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas atrodas Houten, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  Šveice

  Uzņēmums GOLD-DELIKATESSEN GMBH, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas atrodas Deitingen, Šveice.

 2. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portugāle

  Uzņēmums BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarēs. Tas atrodas Barcarena, Portugāle.

 3. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirkstošie vīni nozarē. Tas darbojas arī Šampanietis, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, wines, Šampanietis, sparkling wines, un Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 4. CAVE DE TURCKHEIM

  Francija

  Uzņēmums CAVE DE TURCKHEIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Francija, Vīni - Elzasa, Vīni - Francija, Vīni - Elzasa, sparkling wine, un pinot grigio nozarēs. Tas atrodas Turckheim, Francija.

 5. NOVA CATERING

  Bulgārija

  Uzņēmums NOVA CATERING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 1. SKYFALL

  Spānija

  Uzņēmums SKYFALL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas atrodas Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, Spānija.

 2. MAISON ARCA FRIN

  Francija

  Uzņēmums MAISON ARCA FRIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī wine cellar articles, un wine cellar storage fittings nozarēs. Tas atrodas Saint Jacques De La Lande, Francija.

 1. SIMEB

  Francija

  Uzņēmums SIMEB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas atrodas BEZIERS Cedex, Francija.

 2. BRUUT CHAMPAGNE

  Nīderlande

  Uzņēmums BRUUT CHAMPAGNE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī company gift items nozarēs. Tas atrodas Voorburg, Nīderlande.

 3. VINIREGI SRL

  Beļģija

  Uzņēmums VINIREGI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī rapid response plumbing service nozarēs. Tas atrodas Auderghem, Beļģija.

 4. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Francija

  Uzņēmums COOP LES COTEAUX DU LANDION, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Meurville, Francija.

 5. GRAPE A S

  Igaunija

  Uzņēmums GRAPE A S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stiprinātie vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Alkohols un spirtotie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Harjumaa, Igaunija.

 6. SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET

  Francija

  Uzņēmums SCOP AGRICOLE INTERCOMMUNALE DE VINIFICATION CLOCHERS ET, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puilacher, Francija.

 7. WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šampanietis un dzirkstošie vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Alkohols un spirtotie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Nierstein, Vācija.

 8. OENO PREST

  Francija

  Uzņēmums OENO PREST, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Coursan, Francija.

 1. MAISON REMY BREQUE

  Francija

  Uzņēmums MAISON REMY BREQUE, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Gervais, Francija.

 2. SARL DIOGENE TISSIER & FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL DIOGENE TISSIER & FILS, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Chavot Courcourt, Francija.

 3. CAVE COOPER DE BARJAC

  Francija

  Uzņēmums CAVE COOPER DE BARJAC, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Barjac, Francija.

 4. YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC

  Armēnija

  Uzņēmums YEREVAN "SHAMPAYN GININERI GORTSARAN" OJSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī brut sparkling wine nozarēs. Tas atrodas Yerevan, Armēnija.

 5. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francija

  Uzņēmums PLOYEZ-JACQUEMART, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ludes, Francija.

 6. GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GELDERMANN PRIVATSEKTKELLEREI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirkstošie vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Šampanietis un dzirkstošie vīni, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Šampanietis un dzirkstošie vīni nozarēs. Tas atrodas Breisach, Vācija.

 7. MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG

  Vācija

  Uzņēmums MINERVA SPIRITUOSEN GMBH & CO. BETRIEBS-KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šampanietis un dzirkstošie vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode, un Alkohols un spirtotie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Goch, Vācija.

 8. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francija

  Uzņēmums LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rougiers, Francija.

 9. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Francija

  Uzņēmums SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Paulet De Caisson, Francija.

 10. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Francija

  Uzņēmums VIGNERONS DU VALLESPIR, gadā un darbojas Vīni - fermentēti pudelē, tradicionālā metode nozarē. Tas darbojas arī Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Vīna raudzēšanas tvertnes, un Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Le Boulou, Francija.