• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - kampānija

Rezultāti

Vīni - kampānija - Imports eksports

 1. COLLE DI SIDURI WINE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COLLE DI SIDURI WINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas darbojas arī farm, falanghina, wineries, aglianico, wines, production of wines, organic wine, barbera, un typical italian wines nozarēs. Tas atrodas Guardia Sanframondi, Itālija.

 2. IL QUARTO MIGLIO SRL

  Itālija

  Uzņēmums IL QUARTO MIGLIO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Kampānija, wines, campania wine, Vīni - Kampānija, un typical italian wines nozarēs. Tas atrodas Quarto, Itālija.

 3. SAN SALVATORE 1988

  Itālija

  Uzņēmums SAN SALVATORE 1988, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas darbojas arī wine-growing businesses, organic wine, typical italian wines, un tuscan wine nozarēs. Tas atrodas Giungano, Itālija.

 4. CUBULTERIA

  Itālija

  Uzņēmums CUBULTERIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas atrodas Alvignano, Itālija.

 5. SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL

  Itālija

  Uzņēmums SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas darbojas arī taurasi nozarēs. Tas atrodas Benevento, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas atrodas pratola serra, Itālija.

 2. BM TRADING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BM TRADING S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas atrodas Scafati, Itālija.

 3. AZIENDA AGRICOLA FEMÌA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA FEMÌA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas atrodas Lapio, Itālija.

 4. SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL

  Itālija

  Uzņēmums SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Kampānija nozarē. Tas atrodas Avellino, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Vīni - kampānija - Imports eksports

Rezultātu skaits

9 Uzņēmumi