• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - pjemonta

Rezultāti

Vīni - pjemonta - Imports eksports

 1. PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Monteu Roero, Itālija.

 2. AZIENDA SAN MICHELE S.N.C

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA SAN MICHELE S.N.C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī moscato d'asti, arneis, dolcetto d'alba, un barbaresco nozarēs. Tas atrodas Neive, Itālija.

 3. AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī wineries, un wine bar wine tasting nozarēs. Tas atrodas Barbaresco, Itālija.

 4. CONTERNO FANTINO

  Itālija

  Uzņēmums CONTERNO FANTINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Pjemonta, Vīni - Itālija, Vīni - Pjemonta, barolo, un barbera d'alba nozarēs. Tas atrodas Monforte D'alba, Itālija.

 5. ALESSANDRO MOTTA

  Itālija

  Uzņēmums ALESSANDRO MOTTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Castel Rocchero, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī wine-growing businesses nozarēs. Tas atrodas Brusnengo, Itālija.

 2. AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un wine tasting nozarēs. Tas atrodas Borgomanero, Itālija.

 3. MAURO VINI SRL

  Itālija

  Uzņēmums MAURO VINI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un typical italian wines nozarēs. Tas atrodas Dronero, Itālija.

 4. AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī nebbiolo, un red wines nozarēs. Tas atrodas Roasio, Itālija.

 5. CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Gattinara, Itālija.

 1. BAROLO WIJNIMPORT

  Nīderlande

  Uzņēmums BAROLO WIJNIMPORT, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Leeuwarden, Nīderlande.

 2. GIORGIO CANTAMESSA

  Itālija

  Uzņēmums GIORGIO CANTAMESSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī barbera, un malvasia di casorzo nozarēs. Tas atrodas Casorzo, Itālija.

 1. NOCETO MICHELOTTI WINERY

  Itālija

  Uzņēmums NOCETO MICHELOTTI WINERY, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Castel Boglione, Itālija.

 2. GANCIA.IT

  Itālija

  Uzņēmums GANCIA.IT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 3. CASTELLARI BERGAGLIO

  Itālija

  Uzņēmums CASTELLARI BERGAGLIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī gavi nozarēs. Tas atrodas Gavi, Itālija.

 4. CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.), gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Acqui Terme (al), Itālija.

 5. AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, un Vīni - Itālija nozarēs. Tas atrodas Govone (Cn), Itālija.

 6. AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Vignale Monferrato (Al), Itālija.

 7. AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Sizzano (No), Itālija.

 8. CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Clavesana (CN), Itālija.

 1. BIASON RENZO

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Vīni - pjemonta - Imports eksports

Rezultātu skaits

21 Uzņēmumi