• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - pjemonta

Rezultāti

Vīni - pjemonta - Imports eksports

 1. PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Monteu Roero, Itālija.

 2. CONTERNO FANTINO

  Itālija

  Uzņēmums CONTERNO FANTINO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, Vīni - Pjemonta, Vīni - Itālija, Vīni - Pjemonta, barolo, un barbera d'alba nozarēs. Tas atrodas Monforte D'alba, Itālija.

 3. AZIENDA SAN MICHELE S.N.C

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA SAN MICHELE S.N.C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī moscato d'asti, arneis, dolcetto d'alba, un barbaresco nozarēs. Tas atrodas Neive, Itālija.

 4. AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī wineries, un wine bar wine tasting nozarēs. Tas atrodas Barbaresco, Itālija.

 5. SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī wine-growing businesses nozarēs. Tas atrodas Brusnengo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALESSANDRO MOTTA

  Itālija

  Uzņēmums ALESSANDRO MOTTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Castel Rocchero, Itālija.

 2. AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un wine tasting nozarēs. Tas atrodas Borgomanero, Itālija.

 3. MAURO VINI SRL

  Itālija

  Uzņēmums MAURO VINI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī production of wines, un typical italian wines nozarēs. Tas atrodas Dronero, Itālija.

 4. CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Gattinara, Itālija.

 5. AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī nebbiolo, un red wines nozarēs. Tas atrodas Roasio, Itālija.

 1. AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Sizzano (No), Itālija.

 2. NOCETO MICHELOTTI WINERY

  Itālija

  Uzņēmums NOCETO MICHELOTTI WINERY, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Castel Boglione, Itālija.

 1. GANCIA.IT

  Itālija

  Uzņēmums GANCIA.IT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 2. AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Vignale Monferrato (Al), Itālija.

 3. GIORGIO CANTAMESSA

  Itālija

  Uzņēmums GIORGIO CANTAMESSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī barbera, un malvasia di casorzo nozarēs. Tas atrodas Casorzo, Itālija.

 4. BAROLO WIJNIMPORT

  Nīderlande

  Uzņēmums BAROLO WIJNIMPORT, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas atrodas Leeuwarden, Nīderlande.

 5. CASTELLARI BERGAGLIO

  Itālija

  Uzņēmums CASTELLARI BERGAGLIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī gavi nozarēs. Tas atrodas Gavi, Itālija.

 6. CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.), gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Acqui Terme (al), Itālija.

 7. CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Pjemonta, un Vīni - Pjemonta nozarēs. Tas atrodas Clavesana (CN), Itālija.

 8. AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA, gadā un darbojas Vīni - Pjemonta nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Itālija, un Vīni - Itālija nozarēs. Tas atrodas Govone (Cn), Itālija.

 1. BIASON RENZO

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Vīni - pjemonta - Imports eksports

Rezultātu skaits

21 Uzņēmumi