• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • vīni - sardīnija

Rezultāti

Vīni - sardīnija - Imports eksports

 1. CANTINA DEL GIOGANTINU

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA DEL GIOGANTINU, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Vīni - Sardīnija nozarē. Tas darbojas arī production of wines, vermentino, wines, un fine wines nozarēs. Tas atrodas Berchidda, Itālija.

 2. E-SARDINIAFOOD.COM

  Itālija

  Uzņēmums E-SARDINIAFOOD.COM, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Sardīnija, Vīni - Sardīnija, un sale of cheese products nozarēs. Tas atrodas Oristano, Itālija.

 3. ATHA RUJA PODERI

  Itālija

  Uzņēmums ATHA RUJA PODERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Sardīnija nozarē. Tas darbojas arī wine shop, tourism and agriculture, wine cellars, un wine bar wine tasting nozarēs. Tas atrodas Dorgali, Itālija.

 4. CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL

  Itālija

  Uzņēmums CANTINA GIAMPIETRO PUGGIONI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Sardīnija nozarē. Tas darbojas arī cannonau nozarēs. Tas atrodas Mamoiada, Itālija.

 5. AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA SERRANELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīni - Sardīnija nozarē. Tas darbojas arī company domiciliation nozarēs. Tas atrodas Bono, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Vīni - sardīnija - Imports eksports

Rezultātu skaits

5 Uzņēmumi